poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!  (Przeczytany 11513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrewgol103

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« dnia: 31 Sty 2011, 15:00:17 »
Witam,prosze wejść na podaną strone,nie potrafie wstawić zdjęcia biednego pieska,który był przywiązany łańcuchem w zamkniętym kojcu i został PODPALONY przez jakiegoś zwyrodnialca.Cudem sie wydostał,ale jest cały poparzony,uwaga zdjęcia są drastyczne.
Przepraszam wydawcę portalu za brak zgody na umieszczenie adresu strony,ale mysle,ze bedzie wyrozumiały gdyz chodzi o czas.
Jestem jednym z forumowiczów,nie umieściłem tego tekstu i adresu w celach reklamowych.


http://www.weterynarz-radzi.pl/content/pies-kuba-zosta%C5%82-ci%C4%99%C5%BCko-poparzony-wskutek-podpalenia


myszol

  • Gość
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sty 2011, 15:20:39 »
NA KONCU FILMU JEST PODANY NR TELEFONU 0048 692776058 i troche dziwne ,,NIEMA TAKIEGO NUMERU TEJ FUNDACJI,, chcielismy sfinalizowac leczenie tego pieska .nie podejmiemy zadnych krokow poki sie nie dodzwonimy do tej fundacji .troche to dziwne  z tym nr telefonu .ale szkoda nam tego pieska

Offline faja

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 118
  • Wiadomości: 787
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sty 2011, 16:03:53 »

Offline andrewgol103

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sty 2011, 16:25:49 »
Dziekuje,ze tak szybko się ktoś zainteresował podaje nr bezpośrednio do pani prezes tej fundacji(dzwoniłem osobiście dużo sie dowiedzałem o piesku) +48 692 776 068 ,w pierwszym linku jest on równiez podany,sa tam wszystkie informacje choć przyznaje strona trochę niepoukładana.Pani prezes fundacji "Mrunio" Elżbieta Śmigielski oraz cały zespół weterynarzy opiekuje się pieskiem.Jak sama mówi nie liczyła na tak wielkie zainteresowanie losem biednego psiaka,przeżywa bardzo(pani prezes) nie dosypia już od dwóch tygodni.Przyznaje szczerze,że ludzie wpłacają pieniążki są już nawet chętni do adoptowania Kuby,ale jest to jeszcze nie możliwe ,bo piesek potrzebuje fachowej opieki przez długie miesiące,ma głębokie rany podskórne.Leki i rehabilitacja bedą kosztowne,możliwe że będzie potrzebna transfuzja krwi.
Swoją drogą, tego kto to zrobił powiesiłbym za jaja na drzewie niech dynda oprawca,krew się gotuje.

Dziękuję za zainteresowanie,prosze dzwonić pod ten numer,uzyskają państwo wszelkich informacji.

Offline meksyk30

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sty 2011, 17:35:11 »
Do Myszol
Zle spisaliscie nr telef. końcówka 068 a nie 058.
Na stronie jest nr 692-776-068

[Posted on: 31 Sty 2011, 17:12:31]

Kochani nawet jak jedna osoba się zainteresuje,nawet jak chociaż jednej osobie zmięknie serce nad losem tego biedaka to i tak już będzie coś....bo w tym naszym zaganianym Świecie czesto nie mamy czasu albo nawet ochoty pomóc tym którzy sami pomóc sobie nie potrafią,kochają nas bezgranicznie i bezinteresownie chociaż często ludzie na tą miłość nie zasługują....
Rozmawiałam z Panią z fundacji,powiedziała że ten piesek mimo takiego bestialstwa ze strony człowieka,dalej jest ufny i garnie się do ludzi,ma 10 lat i przez całe swoje życie zaznał tylko parszywego losu a jakby tego było mało to jeszcze dla żartu,ktoś go podpalił.
Oczywiście wpłaciłam pieniążki na konto,ja wiem że macie ważniejsze sprawy na głowie,a to komuś auto zabrali,a to rozliczenie w Skacie się zbliża,itp...ale nie zapominajcie,jak to Ojciec Święty mówił o "naszych mniejszych braciach".
Pamiętajcie,jak będziecie dawać dobro to ono podwójnie do Was wróci.
Nie chodzi tylko o wpłacanie pieniążków,chodzi też o to żeby mieć otwarte serce i nie przechodzić obojetnie wobec krzywdy...
Pozdrawiam serdecznie:
Miłośniczka zwierząt

myszol

  • Gość
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sty 2011, 20:31:33 »
sorry zle napisałam nr na forum koncowka 068 i niestety nie mozemy sie tam dodzwonic bedziemy probowac .do powieszenia sprawcow sie przyłączymy

[Posted on: 31 Sty 2011, 19:45:40]

dodzwonilismy sie bezposrednio do Kliniki WETERYNARYJNEJ NIEDZIELSCY WE WROCŁAWIU  I rozmawialismy z panią Justyną Niedzielską i mowiła ze piesek ma juz jedną strone wygojoną ale idzie na same opatruki 300 złotych dziennie .psinka ma sie juz lepiej mimo takiej krzywdy jaką jej wyrządzono.pani Justyna podała mam konto bezposrednio kliniki i my tam poslemy bezposrednio pieniazki .

[Posted on: 31 Sty 2011, 20:27:16]

numer bezposredni do kliniki 0048 713605190 to jest nr do właściciela kliniki p, Justyny Niedzielskiej .sznupke piesek tez ma juz wygojoną w 70 procentach

Offline smok82

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sty 2011, 21:21:45 »
witam wszystkich
juz wstawialam post z apelem o pomoc dla KUBY ale nikt nie odpowiedzial
dobrze ze inni tez sie tym interesuja
zalaczam zdjecie biedulka

poloniainfo.dk

Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sty 2011, 21:21:45 »

myszol

  • Gość
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lut 2011, 12:56:14 »
oprawcow tego pieska powinna spotkac najwyzsza kara ,ale zapewne zakonczy sie wszystko tak jak było w przypadku tego pieska co mu głowe urwali ciągnąc do na lince holowniczej za autem .gnoje dostali po 11 miesiecy a najwiekszy oprawca 1 rok w zamian za zycie tak bezbronnych istot

Offline matusz82

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lip 2014, 01:25:32 »
Witam
Wspolczuje tenu psu i oczywiscie ten kto go podpalil powinien poniesc kare i to dotkliwa ale na tym swiecie jest mnostwo dzieci ,ktore gloduja lub sabusecincow gdzie brakuje wszystkiego lub innych ludzi ,ktorzy potrzebuja pieniedzy na leczenie a wy sie rozczylacie nad tym zdjeciem. Wiecej nie bede pisal ,niech kazdy dopowie sobie reszte.
Pozdrawiam

poloniainfo.dk

Odp: Pomoc dla"KUBY"-podpalony pies!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lip 2014, 01:25:32 »

 

Formularz na a prawo pobytu dla dziecka

Zaczęty przez kahmaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14665
Ostatnia wiadomość 14 Lut 2008, 22:47:55
wysłana przez kahma
FORUM DLA NASTOLATKOW

Zaczęty przez JomirDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 18888
Ostatnia wiadomość 07 Wrz 2009, 18:21:36
wysłana przez Jomir
Pokłosie nie dla duńczyków

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 49197
Ostatnia wiadomość 07 Lip 2013, 01:30:31
wysłana przez aisak
UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 15328
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 19267
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior