poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem  (Przeczytany 150441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Lut 2012, 22:44:27 »
ile on mial swoich coerk jedna czy dwie ,czemu jemu przyznano ,,jego dzieci,, ?

JULIA1964

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Lut 2012, 22:46:19 »
pisze biedna dziewczyna ze prawie od poczatku było nie ciekawie ,od poczatku musiała go przepraszac bog wie za co .

JULIA1964

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Lut 2012, 22:49:46 »
Straszna historia, dziw ;D ie się, ze tak długo wytrzymalas.  :( Dania nie jest warta takiego traktowania....
Wyganiając Was robi dla Was wielka przysluge, wiec nie przejmuj się.

Zycze Ci i Twojemu synowi jak najlepiej i szybkiego rozwiazania Waszych  problemow. Trzymajcie się!   :-*


JULIO; maz czy partner, na to samo wychodzi....
przeciez tam od poczatku nie było ciekawie ,po co narazac swojego syna na takie stresy ,a Dania jest pieknym i fajnym krajem tylko zalezy w jakim kregu sie obracasz ,

JULIA1964

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Lut 2012, 22:50:42 »
Solvej skąd Ty wogóle jesteś? co do tematu to przecież mozna zamiatać wszystko ...
widzisz Seba znow facet nawalił  :o

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Lut 2012, 22:55:12 »
Dla mnie troche zbyt otwarty temat ,Polki nie są chyba tak szczere zwłaszcza po tak krótkim pobycie ... tak to ogarniam podejżliwym wzrokiem jak się mylę to sorry ...
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Lut 2012, 22:59:00 »
no chyba nie to samo.wiecej rozwagi  powinna zachowac ,jak idzie zaobserwowac to juz jednego partnera miała w Polsce ,bo ma 12 syna .tu szybko zakochujac sie na odległosc ,zbładzila znow ,i cierpi na tym tez syn .znajac mentalnosc dunczykow ,nawet bym sie z nimi nie przespała.to juz nie pierwszy przypadek ze tak zrobił dunczyk z polka
Ot, polska madrosc...
Co za roznica Dunczyk, Polak, Chinczyk, wszedzie sa dobrzy i zli ludzie.
Co Cie obchodzi, czy dobrze zrobila czy niè, w ilu zwiazkach byla? Nie Tobie oceniac.
Dziewczyna potrzebuje pomocy, chocby wsparcia psychicznego i na tym proponuje sie skupic. Mylic sie jest rzecza ludzka.
 
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Lut 2012, 23:00:45 »
Dla mnie troche zbyt otwarty temat ,Polki nie są chyba tak szczere zwłaszcza po tak krótkim pobycie ...może sie mylę ,ale tak to ogarniam podejżliwym wzrokiem jak się mylę to sorry ...
.jedziemy na tym samym wozku. nie mozna wymawiac ze opiekowała sie jego corka czy corkami ,bo on lozył tez na jej syna .od poczatku było nie ciekawie ,jak sama napisala i nie brac pod uwage ze własnemu synowi stwarza sie piekło ?  to nie Polska tu ci nikt z nich nic nie da ,kazdy ma swoje konto i wszystko na pol .ale nie nam oceniac 8)

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Lut 2012, 23:00:45 »

Offline ayme

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 36
  • -Otrzymane: 48
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: +1/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Lut 2012, 23:01:26 »
strasznie Ci wspolczuje, takie historie sie zdarzaly kiedys  i widze ,ze dalej to samo...
dobrze ze masz prace ,idz do krisecenter tam nie jest wcale zle ,mialam kolezanke ktora tam byla przez 2 miesiace  .narzekala  na halas  bo bylo pelno kobiet chyba turczynek  z dziecmi.ale miala pokoj,lazienke i  wszelaka pomoc.potem dostaniesz mieszkanie ,w Ishøj nie ma z tym problemu ,chyba ze chcesz byc jak najdalej od tego dunczyka.
dziewczyna pewnie jest w szoku dlatego jest otwarta, pozatym wlasnie dlatego ze niedawno przyjechala jest szczera. trzymaj sie

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Lut 2012, 23:01:36 »
Nie chce dyskutować na ten temat, mam swoje zdanie  a Aisak już swoje przeszla ... i przechodzi wciaz. Nie moja życie, nie moje dziecko i nie moja sprawa, jesli bede mogla to pomoge.

Julia , nie kop lezącego ...prosi dziewczyna o pomoc, wiec ja Jej daj, albo nie zabieraj głosu wcale.

 
Solvej skąd Ty wogóle jesteś? co do tematu to przecież mozna zamiatać wszystko ...
 
Seba o co Ci chodzi bo nie rozumiem ?

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lut 2012, 23:02:10 »
Możliwe że to pisze stara użytkowniczka forum zeby poczuć sie lepiej...szuka pomocy , podaje szczegóły ale na konkretną pomoc sie nie zgadza -taka trochę gra...na uczucia ,jak sie myle to zbic na d...
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Lut 2012, 23:02:45 »
Dla mnie troche zbyt otwarty temat ,Polki nie są chyba tak szczere zwłaszcza po tak krótkim pobycie ... tak to ogarniam podejżliwym wzrokiem jak się mylę to sorry ...
Seba, ja uwazam, ze dziewczyna jest po prostu zdruzgotana i nie bardzo ma do kogo sie zwrocic. Jest tu krotko, wiec prawdopodobnie grono przyjaciol/znajomych ma waskie. Zwlaszcza, ze zyla z potworem, ktory ingerowal w jej zycie.
Poza tym, przypuszczam, ze nie zdarzyla pozac specyfiki tego forum i jeszcze nie wie, ze za szczerosc niektorzy tutaj pozara ja zywcem.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Lut 2012, 23:02:55 »
Ot, polska madrosc...
Co za roznica Dunczyk, Polak, Chinczyk, wszedzie sa dobrzy i zli ludzie.
Co Cie obchodzi, czy dobrze zrobila czy niè, w ilu zwiazkach byla? Nie Tobie oceniac.
Dziewczyna potrzebuje pomocy, chocby wsparcia psychicznego i na tym proponuje sie skupic. Mylic sie jest rzecza ludzka.
procz tego ze mylic sie mozna trzeba miec na uwadze ZE MA ZE SOBA BAGAZ MIŁOSCI  Z POLSKI SYNA .ktory nie pisze sie napewno na takie atrakcje zyciowe

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lut 2012, 23:04:37 »
Możliwe że to pisze stara użytkowniczka forum zeby poczuć sie lepiej...szuka pomocy , podaje szczegóły ale na konkretną pomoc sie nie zgadza -taka trochę gra...na uczucia ,jak sie myle to zbic na d...
Seba, czasem mozliwosc wygadania/wypisania sie to juz wiele.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Lut 2012, 23:05:48 »
procz tego ze mylic sie mozna trzeba miec na uwadze ZE MA ZE SOBA BAGAZ MIŁOSCI  Z POLSKI SYNA .ktory nie pisze sie napewno na takie atrakcje zyciowe
Jaki kobieto BAGAZ????? Dziecko jest bagazem???
I Ty siebie matka nazywasz?
 
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Lut 2012, 23:09:27 »
Ok Jomira nie znam sie na tym tak jak Ty faktycznie ... jakby co to trolejbus sprzątajacy jest na wynajem
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Lut 2012, 23:09:27 »

 

Czy moglby ktos przetlumaczyc zalaczony dunski tekst?

Zaczęty przez core82Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8184
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2016, 19:51:30
wysłana przez Emill
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 19095
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl
jezyk dunski

Zaczęty przez FuzzeDział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8274
Ostatnia wiadomość 21 Wrz 2017, 13:32:12
wysłana przez Jomir
Ktos pomoze mi przetlumaczyc na jezyk dunski

Zaczęty przez slawomir111Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9013
Ostatnia wiadomość 28 Gru 2016, 14:26:19
wysłana przez slawomir111
Duński odpowiednik polskiego BIK

Zaczęty przez GośćDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10029
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2008, 17:10:55
wysłana przez lolo