poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Ciąża pilne  (Przeczytany 22319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Lip 2013, 23:21:51 »
Taaa.... A kto to?  ;D ;D ;D
Bo na pewno nie ja, ja mam wciaz 50% wpelni sprawnego.

Idris, nie mam pojecia czy to kabaret czy nie, ale zobacz, ze tam gdzie zostaly udzielone konkretne informacje, chlopak podziekowal.
Osobiscie wole wystawic sie na posmiewisko niz w razie czego przeoczyc pouczajacego.
Mowisz, ze nie wierzysz, w 20 latka, ktory ma 15 letnia dziewczyne?
Hmmm... Poczekaj...
Przerabialam z moim duzym dzieckiem, chlopakow po 5-7 lat starszych... wiec niestety wierze...
Na szczescie moje dziecie "dobrze skonczylo", za rok wychodzi za maz, za niewiele starszego chlopaka, na dodatek z milosci, a nie ciazy. Ale roznie moglo sie potoczyc...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Lip 2013, 23:25:46 »
Taaa.... A kto to?  ;D ;D ;D
Bo na pewno nie ja, ja mam wciaz 50% wpelni sprawnego.

Idris, nie mam pojecia czy to kabaret czy nie, ale zobacz, ze tam gdzie zostaly udzielone konkretne informacje, chlopak podziekowal.
Osobiscie wole wystawic sie na posmiewisko niz w razie czego przeoczyc pouczajacego.
Mowisz, ze nie wierzysz, w 20 latka, ktory ma 15 letnia dziewczyne?
Hmmm... Poczekaj...
Przerabialam z moim duzym dzieckiem, chlopakow po 5-7 lat starszych... wiec niestety wierze...
Na szczescie moje dziecie "dobrze skonczylo", za rok wychodzi za maz, za niewiele starszego chlopaka, na dodatek z milosci, a nie ciazy. Ale roznie moglo sie potoczyc...

Jomir nie wciagaj mnie w gadke obiecałem Idris nie przeszadzac w watkach gdzie ona pisze wiec juz wiecej tu nic nie napisze w tym nie udziele odpowiedzi  :)

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Lip 2013, 23:31:12 »
Jomir, to nie do końca tak. Ja wiem że taka sytuacja może mieć miejsce. Noz ale 15 latka to dziecko jest po prostu. I to, ze ona wygląda jak wygląda i że prawo zezwala mieć z nią stosunek to jeszcze nie oznacza, że ona jest gotowa ponosić ewentualne konsekwencje tego czynu. I dorosły mężczyzna który się przed tymi konsekwencjami nie zabezpieczył. Najdelikatniej powiem, źle o takim myślę

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Lip 2013, 23:44:14 »
Zgadzam sie z Toba. DLatego tez spytalam chlopaka, czy jest pewien, ze chce uslyszec co myslimy :)

Mi tez cisnelo sie wiele roznych zdan pod palce, ale staralam sie trzymac tematu, na zasadzie "niekopania lezacego", tudziez "rozlanego mleka".

Coz, mam nadzieje, ze rodzice dziewczyny madrze wlacza sie do akcji.
Co tu duzo mowic - moj 16-letni syn, uwielbia zajmowac sie dzieciakami w wieku wczesnoszkolnym, powierzam mu nawet Majke pod opieke na 10 -15 minut, ale nade wszysto uwielbia "kopac gale", grac na perkusji czy budowac "baseny w Main Craft". I to jest czas na to w tym wieku. Jestem pewna, ze by byl bardzo nieszczesliwy, gdyby mial sie nagle zakopac pod sterta pieluch.
Na szczescie :) ma zawsze prezerwatywe (ktora dostal na wychowaniu seksualnym w szkole) pod reka  ;D ;D ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Lip 2013, 00:03:19 »
Zapytał wiec pewno chce.
Wiesz sytuację, że dwoje 16 czy 15 latków wpada, akceptuję jakoś bez trudu. Na zasadzie młodzi, głupi, hormony i wiele innych wytlumaczen. Oczywiście, że oboje bardzo utrudnili by życie sobie i rodzinom , start byłby ciężki ale jest w tym jakaś równość jeśli można się tak wyrazić. Natomiast sytuacja gdy dorosły chłopak spotyka się z na dobrą sprawę dzieckiem, i o to dziecko nie dba. Przepraszam to ja już wolę myśleć że to żart. Całe szczęście nie mam córki.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Lip 2013, 00:22:08 »
uff.... ja mam dwie.. ale jedna na szczescie szczesliwie dociagnela do doroslosci :)
Jak sie jej dziecko "zamarzy" to na duzur do domu przyjedzie, no i az by sie chcialo napisac, ze jej przechodzi, ale hehe... druga to aniol, wiec obawiam sie, ze jedynie ochoty nabiera.

Co do doroslego faceta i dziecka...
Coz, szkoda slow. To samo pomyslalam.  :(
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Lip 2013, 05:49:38 »
Zgadzam sie z Toba. DLatego tez spytalam chlopaka, czy jest pewien, ze chce uslyszec co myslimy :)

Mi tez cisnelo sie wiele roznych zdan pod palce, ale staralam sie trzymac tematu, na zasadzie "niekopania lezacego", tudziez "rozlanego mleka".

Coz, mam nadzieje, ze rodzice dziewczyny madrze wlacza sie do akcji.
Co tu duzo mowic - moj 16-letni syn, uwielbia zajmowac sie dzieciakami w wieku wczesnoszkolnym, powierzam mu nawet Majke pod opieke na 10 -15 minut, ale nade wszysto uwielbia "kopac gale", grac na perkusji czy budowac "baseny w Main Craft". I to jest czas na to w tym wieku. Jestem pewna, ze by byl bardzo nieszczesliwy, gdyby mial sie nagle zakopac pod sterta pieluch.
Na szczescie :) ma zawsze prezerwatywe (ktora dostal na wychowaniu seksualnym w szkole) pod reka  ;D ;D ;D

Badz dobra matka i jak tylko bedziesz mogła najszybciej, kup mu Unimil Skyn, te sa ponoc rewelacyjne. Jak sie wiesc po dziewuchach rozniesie chłopak bedzie chodził przeszczesliwy i bedzie wracz rozrywany do "tańca" ;)
No a przyszła zona bedzie miała powody do radochy z tak doswiadczonego pratnera  ;)

poloniainfo.dk

Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Lip 2013, 05:49:38 »

varszafiak

  • Gość
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Lip 2013, 06:04:27 »
Zastanawiam się co z naszym "bohaterem" jest nie tak, ze 20 latki nim gardzą i musi dzieci z piaskownicy bajerować.
Ciesz się ze to nie moja córka.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #68 dnia: 15 Lip 2013, 07:01:53 »
varszafiak, Jomir, Idrys- to samo pomyslałam- co z facetem "nie tak" ???
Taka różnica wieku W TYM WIEKU to praktycznie przepaść.

Ja pamiętam, jak mój najstarszy pewnego razu, jeszcze w liceum, miał iść do dziewczyny , razem z nią zajmować się domem, bo rodzice wyjeżdżali na długi weekend. A mój T. był przez nich wręcz proszony o to, bo mieli takie psy, które tylko męski autorytet uznawały  ( ??? ). Nie dały sie nawet nakarmić nikomu innemu, tylko panowiu domu , no i jemu  ::).
Więc wzięłam latorośl na poważną rozmowę do kuchni, zapytałam, czy widział film "Poranek kojota" .
"Tak, widziałem, a co? ". " No, to byś nie musiał jak młody Stuhr drałować 3 kilometry na stację benzynową , to masz tu dwie dychy i idź do kiosku, kup , co trzeba " . Lekko sie zarumienił, ale kaske wziął i zakupił. Od tej pory zawsze pamięta. No, jakoś, szczęśliwie, jeszcze babcią nie zostałam  ;).
" Polak gorszego sortu"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Lip 2013, 09:25:01 »
Badz dobra matka i jak tylko bedziesz mogła najszybciej, kup mu Unimil Skyn, te sa ponoc rewelacyjne. Jak sie wiesc po dziewuchach rozniesie chłopak bedzie chodził przeszczesliwy i bedzie wracz rozrywany do "tańca" ;)
No a przyszła zona bedzie miała powody do radochy z tak doswiadczonego pratnera  ;)
UNIMIL sobie zycie  ;D ;D ;D
nie bede swinia :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Lip 2013, 19:05:29 »
UNIMIL sobie zycie  ;D ;D ;D
nie bede swinia :)

Ok  ;) Dzieki, jak zwykle dobra kumpela  :)

poloniainfo.dk

Odp: Ciąża pilne
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Lip 2013, 19:05:29 »

 

ciaza

Zaczęty przez kjoopDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5471
Ostatnia wiadomość 30 Gru 2014, 08:58:30
wysłana przez Jomir
Ciąża

Zaczęty przez Hania1111Dział Rodzina ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5111
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2022, 21:41:32
wysłana przez RybkaWillego
Ciąża a akasse

Zaczęty przez ewkasDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5510
Ostatnia wiadomość 07 Maj 2014, 10:21:42
wysłana przez letniak
Ciąża a praca na farmie norek

Zaczęty przez asienka17225Dział Rodzina ...

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7522
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2018, 09:34:26
wysłana przez Michalina3838
Ciąża i bezrobocie.

Zaczęty przez ewelina_corazonDział Podatki

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10856
Ostatnia wiadomość 14 Paź 2012, 17:55:33
wysłana przez roga