poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dofinansowanie do mieszkania  (Przeczytany 16178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Paź 2012, 17:12:08 »
Problem polega na tym, ze wiekszosc stac na Ifony i piekne fury, ale juz im na przedszkole i czynsz brakuje  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Paź 2012, 19:08:00 »
jezeli mowisz o czytaniu ze zrozumieniem,to po pierwsze zauwazylbys,ze pisze w rodz.meskim,a nie zenskim ;D ,po drugie ,jezeli wstawiasz cytat,to nie wyrwany z kontekstu,po trzecie-tekst byl zaadresowany do anha i chodzilo o jej zabawne sformuowanie. 8) dodatki mieszkaniowe,czy rodzinne na szczescie mnie nie dotycza,ale nie pienie sie jak Ty,ze inni wykorzystuja system,poniewaz nie mam wplywu na to :-[.co Ciebie obchodzi,czy ktos ma dwa domy,czy trzy,czy dziesiec? tez sobie kup! poza tym ,co ma pazernosc wspolnego z posiadaniem dobrego auta,czy smartfona?ze jak? ze mam z buta walic,czy swiecic nokia 3310? mam ochote ,lubie i mnie stac,to nie Twoj zasrany interes! ladujesz wszystko w skarpete,to laduj dalej i nie narzekaj ludziku.smutas i malkontent.zmien sobie nicka na NIEprzyjaciel   :P

p.s.a swoja droga rumuni pewnie juz  pobieraja te zasilki nie czekajac na Twoja zgode ;)
co ty jesz co ty palisz ze tak zieje od ciebie gorycza? jestes wolgarnym gnojkiem na jakiego tu ciezko trafic, ja mam 2 domy ale nie dziaduje na dofinansowanie moich mieszkan,czy ja ładuje w skarpete czy nie to h.j ciebie obchodzi.ja pracuje legalnie ,nie korzystam z dofinansowan ,zyje godnie w cudzym kraju,i nie panosze sie tak jak ty.szkoda nie znasz nowszych modeli telefonow,tylko nokie 3310.ale to widocznie twoj poziom ,czytaj dobrze i czep sie tramwaja ,nie toleruje dziadostwa ,a stwierdzenie czy ktos ma miec to czy tamto to ok ale jak go stac na luksusy to niech go  bedzie stac na oplty i na opłate przedszkola swojej pociechy, ;dla ciebie byc ciezko nawet nieprzyjacielem ,i zauwaz głebie ze jestem kobieta takze nie czytasz uwaznie GŁĘBIE.ZAL MI CIEBIE ,ale wiochmeny tak sie charakteryzuja jak ty sie przedstawiasz na tym forum . ,wskakujesz jak TROLL internetowy i karmisz sie tym na kogo naskoczyc.jak przegladajac twoje posty dla ciebie kazdy jest debilem w dyskusji ,pewnie fajnie by ci było jakby kazdy  przytakiwał ,masz tu dziecko ,i jak nie korzystasz z tych przekrectw to sie nie denerwuj ,i czytaj uwaznie, wyraznie napisałam ze sa tacy co musza pracowac na dwa domy ,dom rodzinny w Polsce i na dom w ktorym tu mieszka.pieklisz sie i ciezko mi dojsc dlaczego ,luki w systemie to tez nie takie dobre jest wykorzystywac. ale a chamstwem sie nie wygra :P
« Ostatnia zmiana: 27 Paź 2012, 19:37:10 wysłana przez PRZYJACIEL »

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Paź 2012, 20:01:22 »
hahahhaha. a tak dla scislosci pisze sie wulgarny i głąbie,nie GŁĘBIE hahaha :) :) :)

Offline MAXFIT

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 15
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 277
  • Reputacja: +2/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Paź 2012, 21:11:39 »
Tak jak czytam te posty to widzę ze nie warto o cokolwiek pytać na tym forum bo spotykamy sie z krytyką tylko.
Wiem po swoim poscie ostatnim,nie warto.Bo potrafiecie szpilę tylko wbijać,takie moje zdanie i nie tylko po tym poscie to wnoszę!

jens

  • Gość
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Paź 2012, 22:24:48 »
hahahhaha. a tak dla scislosci pisze sie wulgarny i głąbie,nie GŁĘBIE hahaha :) :) :)
hahahaha ale sie usmiałem ty jestes dla wiekszosci głębem ,tzn takim konfliktowym typem ktorego zdanie musi byc na wierzchu .jestes taki nerwowy bo autka nie mozesz sprzedac ,typowy objaw kretynizmu jakim ty sie afiszujesz.ty piszesz o uczciwosci ale auto na fuchy proponujesz,to tez jest okradanie skata,nie zabieraj głosu bo naprawde ublizasz komu popadnie ,totalne ignorowanie moje wobec twojej osoby jestes po cxzterdziestce i przechodzisz kryzys wieku sredniego,wiec gazetka w reke i czytaj bo nic sensownego tu nie wnosisz tylko smiecisz ,ubaw mamy wszyscy z twoich postow po pachy.płacisz za chate 4600 i nie sadze bys latał po dofinansowanie ,wiec po co atakujesz ludzi? jak chcesz cos sensownego napisac to napisz bo to tez idzie z twoich podatkow i z wielu innych polakow ktorzy uczciwie tu pracuja .miłej nocy ,moze ostro ale ty w słowach tez nie przebierasz ,wiem zaraz napiszesz ze lepiej na privat pisac bo tak lepiej ,ale po co?  ;D

jens

  • Gość
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Paź 2012, 22:37:08 »
Tak jak czytam te posty to widzę ze nie warto o cokolwiek pytać na tym forum bo spotykamy sie z krytyką tylko.
Wiem po swoim poscie ostatnim,nie warto.Bo potrafiecie szpilę tylko wbijać,takie moje zdanie i nie tylko po tym poscie to wnoszę!
czemu sie denerwujesz ? przeciez jak ty szukałes pomocy odnosnie ,,dofinansowania,,to normalnie cie potraktowano bo nie zachowales sie jak pazerniak i byłes zadowolony z porad jakie ci pisano,a tu malwinka napisała ze ,,nie tego szukalam ,bo słyszała ze do 10 tys koron daja,, szok siedziec w domu a ty ,ja i inni beda na to robic? to .....szkoda gadac pazernosc jest bez granic.

Offline MAXFIT

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 15
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 277
  • Reputacja: +2/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Paź 2012, 22:54:48 »
Ja nie dostałem,z porady byłem zadowolony,chytry nigdy nie byłem,pokorne cielę dwie matki ssie,nie bede oceniał czy ktos pazerny czy nie ,pzdr

poloniainfo.dk

Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Paź 2012, 22:54:48 »

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Paź 2012, 16:21:46 »
Dziewczyna w dosc nieszczesliwy sposob zapytala sie jak sie ubiegac o kontanthjelp a tu taka dyskusja sie  nawiazala....

jens

  • Gość
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Paź 2012, 16:04:52 »
Ja nie dostałem,z porady byłem zadowolony,chytry nigdy nie byłem,pokorne cielę dwie matki ssie,nie bede oceniał czy ktos pazerny czy nie ,pzdr
no i oto mi chodziło ,ze tylko spytałes ,ale zadnych prognoz nie dawałes ,jest dobrze jak kazdy wezmie sie za oprace a nie tylko patrzec i liczyc ile wyłudzi sie ,opinia idzie na wszystkich .meczy mnie juz ten temat ,bo dyskusja o niczym i o wszystkim ,niech oni robia co chca ,nikt głupi nie siedzi w tych dofinansowaniach ,jak sie bedzie nalezało to dadza,jak nie to odejdzie z kwitkiem ,ale jedno niepokoi ze nie ruszyc sie i nie szukac pracy tylko debatowac bo nie starczy ,polecam kolezance wbic ogłoszenie w dziale ,,szukam przcy ,, nie potrzebne kłotnie i tyle ,ile bedzie osob w dyskusji tyle bedzie opinii ,pozdrawiam

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Paź 2012, 21:08:05 »
co ty jesz co ty palisz ze tak zieje od ciebie gorycza? jestes wolgarnym gnojkiem na jakiego tu ciezko trafic, ja mam 2 domy ale nie dziaduje na dofinansowanie moich mieszkan,czy ja ładuje w skarpete czy nie to h.j ciebie obchodzi.

Tyle agresywnosci, wulgaryzmu i goryczy....mysle, ze nie masz sie za dobrze.............no i ten piekny jezyk polski.....cytuje:

"jestes wolgarnym gnojkiem .......to h.j ciebie obchodzi....."

 

 

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Paź 2012, 22:37:57 »
Tyle agresywnosci, wulgaryzmu i goryczy....mysle, ze nie masz sie za dobrze.............no i ten piekny jezyk polski.....cytuje:

"jestes wolgarnym gnojkiem .......to h.j ciebie obchodzi....."
ciebie wszystko interesuje ,nie do twojego watku sie odniosłam zebys sie czepiał . osoba do ktorej sie odniosłam tymi zwrotami nie reaguje a ty jak ZAWSZE MASZ COS DO POWIEDZENIA ,NO KTO JAK NIE ROGA swoje 5 groszy musi wdusic )i zauwaz ze we wczesniejszych postach zaatakowałes osobe ktora w ten sam sposob do mnie napisala i dziwisz sie ze odpłaciłam tym samym ,chamstwem za chamstwo .samo zyciemiłej nocy roga spij spokojnie bo jescze troche bede koszmarem dal ciebie .uskromnie sie .obiecuje , :-*
« Ostatnia zmiana: 30 Paź 2012, 22:51:16 wysłana przez PRZYJACIEL »

poloniainfo.dk

Odp: Dofinansowanie do mieszkania
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Paź 2012, 22:37:57 »

 

doplaty do mieszkania

Zaczęty przez marta999Dział Podatki

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14678
Ostatnia wiadomość 11 Lip 2010, 19:28:18
wysłana przez ana32
Pomocy w szukniu mieszkania.

Zaczęty przez krzyk26Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6545
Ostatnia wiadomość 24 Sty 2015, 07:49:47
wysłana przez krzyk26
Co powinien zawierac raport usterek przy przejeciu mieszkania

Zaczęty przez baterDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4427
Ostatnia wiadomość 28 Sie 2015, 09:04:12
wysłana przez zpatentem
Podatek 19% od sprzedazy mieszkania

Zaczęty przez droningDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7069
Ostatnia wiadomość 16 Mar 2010, 22:58:23
wysłana przez droning
WYpowiedzenie mieszkania

Zaczęty przez nodanDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5076
Ostatnia wiadomość 13 Lut 2012, 21:33:58
wysłana przez zybis