poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 37416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline makaron123

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« dnia: 12 Mar 2013, 22:07:24 »
Witam serdecznie
Chciałam szczerze wszystkich ostrzec przed pracą w owym hotelu,pracowałam tam jakiś czas i to co tam przeżyłam i zobaczyłam bezapelacyjnie nadaje się do gazet,telewizji,radio itp.cokolwiek by dotrzeć do opinii publicznej.Właściwie nie można tego nazwać pracą,myślę że najwłaściwszym określeniem będzie obóz pracy.Szefowa housekeepingu "PANI" Alicja która kieruje tym całym obozem to kobieta niezrównoważona psychicznie o niezdrowych zmysłach,którą z czystym sumieniem można porównać do działań HITLERA.Owa Pani w zaskakujący i niezrozumiały sposób ma dziwny układ z właścicielką hotelu,miliony skarg kabusewanych było w stronę jej osoby niestety beż żadnego skutku,Ona wciąż czuje się bezkarna mało tego z dnia na dzień rośnie jej potrzeba gnębienia coraz to nowych jak i starszych stażem pracowników.Wymienię tutaj kilka sytuacji by nie być gołosłownym,tak naprawdę nie wiadomo od czego zacząć...

PANI Alicja traktuje ludzi jak śmieci dosłownie nie liczy się z nikim i niczym nikt nie ma prawa odezwać się i upomnieć o swoje,nikt nie ma prawa bronić się gdy atakuje a robi to systematycznie kilka razy w ciągu dnia,Praca w hotelu jestem pewna jak w każdym hotelu do lekkich nie należy ale kto mówił że będzie lekko ;) decydując się na emigrację do Danii bez znajomości języka duńskiego musimy liczyć się z tym że łatwo nie będzie i łapiemy się czegokolwiek na początek by przetrwać najtrudniejszy okres,ale nie dajmy się zwariować!!!!Musimy znać swoją wartość i nie dać się poniewierać takiej Pani Alicji która jest Polką aczkolwiek uznaje się jakoby urodziła się w Danii i zapomniał wół jak cielęciem był,ale do meritum...Praca w Axlu wygląda następująco: mamy 15 minut na wypucowanie pokoju,a właściwie wylizanie pokoju bo tak to wygląda.Przez te 15 minut trzeba zrobić w pokoju generalkę,tzn.zmienić pościel,wytrzeć kurze,wyprać firany jeśli są przybrudzone a zdaniem Pani A zawsze są,wyszorować parapety,lodówkę,wyczyścić wszystkie listwy,w łazience wypucować baterie,prysznic,kibel-szczoteczką do zębów,szczotkę do kibelka tak samo szczoteczką do zębów.Dziewczyny zlane potem z bolącymi plecami na kolanach z wywieszonymi językami są cofane do pokoi bo Pani Alicja ma kiepski humor wszystko jest źle,nie tak jak sobie życzy tego "SZEFOWA"staje na półpiętrze i wyzywa wszystkich od debili i to tak że cały hotel ją słyszy(psując w ten sposób dobre jego imię)dziewczyny zanoszą się łzami próbując się tłumaczyć w jakikolwiek sposób,Pani Alicja w odzewie że z nią się nie dyskutuje,cyt.Gdzie Wy pójdziecie bez języka!!! po co Wy tu przyjechałyście!!!Dziewczyny wracają z pracy do domu zapłakane,wykończone zarówno fizycznie jak i psychicznie.Sytuacja jedna z wielu którą tutaj opisałam to już nic innego jak mobing...nie wspomnę o tym jak to Pani Alicja odbiera chleb dziewczynom zwyczajnie je okrada,liczy godziny jak jej się podoba,przychodzi wcześnie rano sprawdza wszystkie wolne pokoje i zabiera im napiwki,które bez dyskusji im się należą.Prócz napiwków wynosi wszystko co tylko gość zostawi zamiast oddać na recepcję i poczekać aż ktoś się po to zgłosi.Wszyscy o tym wiedzą ale każdy milczy bo się boi, bo wie że niczego nie wskóra.Pani Alicja jest nietykalna omija ją dosłownie wszystko,jest pozbawiona jakichkolwiek uczuć,brak w niej człowieczeństwa,uważa się za pępek świata,to ona wszystkimi i wszystkim rządzi,pracownik chcąc porozmawiać z Nią słyszy cyt."Ze mną trzeba się umawiać na rozmowy ja tu rządze
 i stawiam warunki" Zduńczona Polka której poprzewracało się w główce...Ostrzegam wszystkich którym kiedykolwiek przejdzie przez myśl by kiedykolwiek postawił tam swoją nogę,omijać szerokim łukiem ten hotel i tego bezdusznego człowieka tyrana!!!Nie jesteśmy tanią siłą roboczą,nie dajmy się zwariować,szanujmy sami siebie,nie dajmy traktować się w ten sposób,jesteśmy warci o wiele więcej niż ten ograniczony człowiek.Nigdy nikomu źle nie życzyłam i ni życzę ale pocieszam się tylko jedną myślą że dobro które w życiu czynimy zawsze wraca ze złem jest tak samo,jestem pewna że wróci do niej z nawiązką :))))

myszka0807

  • Gość
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Mar 2013, 22:35:39 »
Ile tam pracowalas -les bo piszesz w zdaniach jako kobieta i jako mezczyzna

Offline makaron123

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Mar 2013, 22:42:02 »
Piszę w imieniu zarówno wszystkich kobiet jak i męzczyzn którzy tam pracowali.A pracowałam tam wystarczająco długo by przekonać się na własnej skórze co tam się dzieje

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Mar 2013, 23:49:38 »


 

Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrz 2010, 20:47:42 »
Wiatam

Mialam rowniez przyjemnosc pracowac na hotelu Axel. Osoby pracujace w sieci guldsmeden nawet nie wiedza ile rzeczy wyprawia sie za ich plecami i jak pani A wykozystuje swoich pracownikow. Pani A ma uklad z wlascicielka hotelu, gnebi, wykozystuje, zneca sie psychicznie, problemy z domu przynosi do pracy co odbija sie na podwladnych, nic nigdy nie jest dobrze, zawsze krzyczy, nigdy nie chwali, wynagrodzenie miesieczne za taka prace... stanowczo za mala ( pani A co miesiac dostaje 3krotnosc wyplaty osoby pracujacej na pelen etat). Dziewczyny pracuja naprawde ciezko, schodzac z pieter sa cale mokre, kregoslup wola o pomoc, dlonie cale czerwone i popuchniete, wracaja do domu zmeczone i marza aby polozyc sie spac, nie moga miec swojego zycia prywatnego (isc na impreze ZABRONIONE - DO PRACY!!!), spedzic troche czasu z bliskimi osobami - mozna zapomniec, a pani A nic sobie z tego nie robi. Kolejna wada pani A, brak kultury osobistej. Pani A uwielbia odkladac sluchawke bez pozegnania, poprostu rzucac telefonem :) w trakcie rozmowy potrafi sie wylaczyc. Nie wspominam o rozmowie ze swoimi pracownikami i swojej "kanciapie", piwnicy gdzie przesiaduje calymi dniami i pali papabuseski. Tak bylo kiedy ja tam byla, jednak z tego co przeczytalam to za wiele sie nie zmienilo. Mozna by tak pisac w nieskonczonos o pani A i pracy na tych hotelach, jednak tak naprawde szkoda mi na to czasu. Naprawde dziewczyny jak mozecie uciekajcie z tej pracy, naprawde jest wiele pracy w Kopenhadze wystarczy poszukac. Nie dajcie sie wykozystywac polce ktora chce sie pokazac wsrod dunczykow, przez co wyklozystuje was.

Pozdrawiam


wygrzebane z 2010 roku...chyba nie trzeba nic dodawac..
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

myszka0807

  • Gość
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Mar 2013, 04:38:28 »
Jednego nie rozumie .,,wystarczajaco dlugo,,?najpierw sie siedzi w takim kieracie i pracuje .jak juz przestalo sie tam pracowac to wielkie zale .widzisz nikt tam z pracujacych nie pisze .wspolczuje sle ja bym nie siedziala tam tak dlugo.ile ?do zwiazkow zapisana bylas?na start jak ktos tu przyjedzie i sie wladuje w takie  g...o -ok ,ale robi sie wszystko by poszukac sobie innej pracy .siedziec tak dlugo poki pani A nie wyrzuci?-to wy sami znizacie sie do jej poziomu ,sami robicie sobie kierat.do gaztnoszenia jezyka nie potrzeba .wiec???szanujcie sami siebie .przykro ze tak sie dzieje ale sami zezwalacie ze w takim g.....e siedzicie zbyt dlugo
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2013, 05:37:52 wysłana przez myszka0807 »

Offline makaron123

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Mar 2013, 09:34:55 »
Jednego nie rozumie .,,wystarczajaco dlugo,,?najpierw sie siedzi w takim kieracie i pracuje .jak juz przestalo sie tam pracowac to wielkie zale .widzisz nikt tam z pracujacych nie pisze .wspolczuje sle ja bym nie siedziala tam tak dlugo.ile ?do zwiazkow zapisana bylas?na start jak ktos tu przyjedzie i sie wladuje w takie  g...o -ok ,ale robi sie wszystko by poszukac sobie innej pracy .siedziec tak dlugo poki pani A nie wyrzuci?-to wy sami znizacie sie do jej poziomu ,sami robicie sobie kierat.do gaztnoszenia jezyka nie potrzeba .wiec???szanujcie sami siebie .przykro ze tak sie dzieje ale sami zezwalacie ze w takim g.....e siedzicie zbyt dlugo
[/q


Po pierwsze Myszko wyobraź sobie że ja zwolniłam się sama,po drugie nikt z pracujących tam nie pisze bo zwyczajnie się boją że będą mieli przechlapane jeszcze bardziej,mało tego jakiś czas temu jak sprawa była głośniejsza Pani Alicja "zmusiła"dziewczynę by wybieliła ją na forum.Pracowałaś tam byłaś??? co możesz wiedzieć na ten temat?,nie rozumiem dlaczego udzielasz się na forum w kwestii o której nie masz zielonego pojęcia,gazety???? znając chociażby podstawy angielskiego można znaleźć pracę w każdej firmie sprzątającej,są jeszcze domki prywatne,biura itd.itp.Przypominasz mi pracodawcę mojego znajomego z Polski bezustannie powtarzał"jak coś nie pasuje to na kasę do biedronki"ale to pracodawca i tylko pracodawcy zwłaszcza w Polsce mają ten syndrom...Więc???Skąd tyle złośliwości???Zwłaszcza u osoby "bezstronnej" Powiem tak...Największemu wrogowi nie życzę pracy w tym hotelu,każdy pracodawca powinien być osobą przede wszystkim o wysokiej kulturze osobistej,nienagannych manierach,chociaż z przeciętnym ilorazem inteligencji,niestety Pani Alicja nie pasuje do tego opisu,z Nią by dojść do jakiegokolwiek konsensusu trzeba zniżyć się do jej poziomu,mnie na leżąco rozmawia się niewygodnie:)))Pozdrawiam

Offline clubdk

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Mar 2013, 09:58:45 »
Witam serdecznie
Chciałam szczerze wszystkich ostrzec przed pracą w owym hotelu,pracowałam tam jakiś czas i to co tam przeżyłam i zobaczyłam bezapelacyjnie nadaje się do gazet,telewizji,radio itp.cokolwiek by dotrzeć do opinii publicznej.

Sa teraz telefony ktore swietnie nagrywaja w hd i z doskonala jakoscia audio , moze jedna osoba by nie zdzialala za wiele
ale jesli byscie poszly/ poszli grupa przeciwko slynnej A i udali sie do odpowiedniej instytucji napewno sprawa potoczyla by sie na wasza korzysc .

Wiem ze wyjezdzajac zagranice liczy sie na lepsze zarobki itd ale nie rozumiem jednego czemu tak sie dajecie ponizac i wykorzystwywac ?



poloniainfo.dk

Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Mar 2013, 09:58:45 »

Offline Ratatata

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 21
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Mar 2013, 10:00:10 »
Myszka,tak czytam twoje posty i czytam ...  ::) i mam dla Ciebie jedną radę : więcej empatii dziewczyno ...  ::)

Offline monika2013

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Mar 2013, 10:14:18 »
Wspomne ze tez tam pracowalam i to jest gorzej niz masakra tak jak ona Alka nikogo w zyciu nie znalam tak chamskiego wulgarnego tak do szpiku kosci chamskiego i podlego poprostu masakra. A najgorsze ze w tym hotelu zawsze byly i sa i beda pluskwy a ona dziewczyna kazala sprzatac te pokoje zamiast wezwac specjalna firme do tego ,a i jednemu chlopakowi spac nawet w tym pokoju kazala masakra .Sama mogla isc tam spac moze ten nie wypazony ryj by jej pogryzly .Ostrzegam wszystkich przed nia i nie polecam tego hotelu dla gosci chyba ze chca miec pluskwy w domu

myszka0807

  • Gość
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Mar 2013, 10:56:18 »
WSZYSTKO ROZUMIEM.ale czemu dopabuse wszyscy sie teraz rejestrujecie na polonii?czemu niby was tyle a jedna jakas pazerna kutwa was tak ograniczyla.nikt z fotum za was nie zalatwi tej sprawy .siedzicie cicho !!!gazety nie a czemu nie a ty myslisz ze od czego tu wiekszosc z nas zaczynala?od pracy za biurkiem?slbo chcecie miec spokoj w pracy i nie przesmradza sie robota w gazetach .bo juz sama nie wiem .co ludzie z firum maja isc i wywalic na pys te babe a wy nadal tam chcecie zostac .wspolczuje ale kopa trzeba dostac zebyscie sami sie otrzasneli i zaczeli sie szanowac

myszka0807

  • Gość
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Mar 2013, 10:57:54 »
Myszka,tak czytam twoje posty i czytam ...  ::) i mam dla Ciebie jedną radę : więcej empatii dziewczyno ...  ::)
empatia to im potrzebna

Offline makaron123

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Mar 2013, 11:00:57 »
Po pierwsze Myszko wyobraź sobie że ja zwolniłam się sama,po drugie nikt z pracujących tam nie pisze bo zwyczajnie się boją że będą mieli przechlapane jeszcze bardziej,mało tego jakiś czas temu jak sprawa była głośniejsza Pani Alicja "zmusiła"dziewczynę by wybieliła ją na forum.Pracowałaś tam byłaś??? co możesz wiedzieć na ten temat?,nie rozumiem dlaczego udzielasz się na forum w kwestii o której nie masz zielonego pojęcia,gazety? znając chociażby podstawy angielskiego można znaleźć pracę w każdej firmie sprzątającej,są jeszcze domki prywatne,biura itd.itp.Przypominasz mi pracodawcę mojego znajomego z Polski bezustannie powtarzał"jak coś nie pasuje to na kasę do biedronki"ale to pracodawca i tylko pracodawcy zwłaszcza w Polsce mają ten syndrom...Więc???Skąd tyle złośliwości???Zwłaszcza u osoby "bezstronnej" Powiem tak...Największemu wrogowi nie życzę pracy w tym hotelu,każdy pracodawca powinien być osobą przede wszystkim o wysokiej kulturze osobistej,nienagannych manierach,chociaż z przeciętnym ilorazem inteligencji,niestety Pani Alicja nie pasuje do tego opisu,z Nią by dojść do jakiegokolwiek konsensusu trzeba zniżyć się do jej poziomu,mnie na leżąco rozmawia się niewygodnie:)))Pozdrawiam

Offline makaron123

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Mar 2013, 11:06:53 »
Myszka ziółek sobie zaparz i policz do dziesięciu,skąd ta irytacja u Ciebie?Przecież w tym nie uczestniczyłaś to po co się tak unosisz?To My jesteśmy poirytowane bo mamy ku temu powody w przeciwieństwie do Ciebie...

Offline Ratatata

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 21
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Mar 2013, 11:57:58 »
Myszka wrzuć na luz,wątek został założony po to aby ostrzec innych,dziewczyna nie potrzebuje umoralniania  :o

myszka0807

  • Gość
Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Mar 2013, 12:02:26 »
Myszka wrzuć na luz,wątek został założony po to aby ostrzec innych,dziewczyna nie potrzebuje umoralniania  :o
ha ale ja tez nie potrzebuje .pomysl od 2LAT JEST TEN WATEK i co nic nie zrobily z babyjaga ktora im tak w dupe dala bo nadal tam kupa polek i polakow zapieprza .chyba ze tak ma byc i tak maja cierpiec a poprzez to statystyka na forum sie powieksza .zalozymy klub .jakby cie ktos tak sponiewieral po zakonczeniu pracy z taka babajaga popuscilabys takie cos takie francy .dajcie mi jakies kontakt do niej .ja sie tam przyjme .i zobaczysz jak bedzie glosno .owego czasu jezdzilam do Niemiec i i sobie wyobraz zalezalo mi na kazdym groszu .praca w polu ciezko deszcz nie deszcz upal ale sie pracowalo do czasu .byly odzywki i kitowe traktowania ze strony polskich brygadzistow  ale zeby sie zaciskalo i dalej szparagi z pod ziemi wykopywalo .ktoregos dnia brygadzista  nie widzac ze stoje w kolejce po obiad zaczal opowiadac o naszej brygadzie niestworzone rzeczy jak to on mam wdupe daje .odezwalam sie a ten bordowy jak indor i od slowa do slowa i obiadek ktory mi kucharka wydala wyladowal na suficie .Dwie osoby stojace kolo mnie pozbawilam tez obiadu bo one wyladowaly na brygadziscie .ruszylam ambasade i wtedy wyszlo na jaw ze kontrakty jakie mielismy byly fikcyjne  .w nich bylo ze mamy stawke godzinowa a zapieprzalismy na akord .policja tez musiala sie w to wlaczyc .do mnie dolaczyla wiekszosc ludzi  z pola i wygralismy na tym .musieli mam zaplacic tak jak bylo na tym kontrakcie na godzine ..zjechalismy do polski duzo szybciej bo po co siedziec .dostalismy to co chcielismy .a powiem ci ze byla grupa kobiet co bala sie i powiedzieli ze im wystarczy jak na to e wegla zarobia .po co w tym wypadku ostrzegac jak baba czuje sie bezkarna
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2013, 12:13:08 wysłana przez myszka0807 »

poloniainfo.dk

Odp: HOTEL AXEL GULDSMEDEN UWAGA!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Mar 2013, 12:02:26 »

 

UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 15310
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
UWAGA na pasazerow

Zaczęty przez mikmi03Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5486
Ostatnia wiadomość 06 Cze 2015, 05:19:58
wysłana przez happybeti
uwaga na oszustow samochodowych na dba.dk

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10473
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2012, 22:05:47
wysłana przez vaxa_rys
Uwaga kabusewcy!!!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4474
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2012, 17:13:12
wysłana przez vordingborg
UWAGA -- ogloszenie!

Zaczęty przez TulaDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 10668
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2008, 20:20:20
wysłana przez Manior