poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Operator komórkowy- internet 3GCześć Wszystkim, Tak jak w temacie, potrafilibyś  (Przeczytany 6119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ddul91

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Cześć Wszystkim,

Tak jak w temacie, potrafilibyście mi polecić jakiegoś operatora sieci komórkowej (Telia, CBB, Telenor...) z niedrogim internetem 3G w pakiecie. Będę mieszkał w Kopenhadze lub okolicach. W Polsce korzystam z Play i mam 1,5GB pakietu w telefonie, który zużywam w ciągu miesiąca, a dodatkowo mam dostęp do internetu z UPC z kótrego korzystam będąc w domu, tak więc z internetu korzystam dosyć sporo.

Ceny połączeń nie są dla mnie w tym momencie najważniejsze, a jeśli już to ważne żeby były niedrogie w Danii (mam nadzieję, że poznam jakiś fajnych ludzi), bo do Polski zamierzam raczej dzwonić przez skype czy viber'a (dlatego tak ważny jest dla mnie tani internet).

Any ideas? :)

Z góry wszystkim bardzo dziękuję za pomoc.

Offline kowalski997

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Delight. Starter kupisz w 7eleven. 25kr 5gb danych.

Offline kowalski997

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Zapomniałem napisać że doładowania możesz robić online z małą premią. Mi za 100kr spokojnie starcza na miesiąc.  A Telenora, tdc I takie tam sobie odpuść.  Na karte drogo a w abonamencie cię okradną. Ja nie mam dobrych doświadczeń z tymi operatorami, za kazdym razem kończyło sie na dziwnych kwotach nie wiadomo za co oraz godzinnymi próbami kontaktu z biurami obsługi.  A tak na karte 100kr miesięcznie I nie ma problemu.

Offline ddul91

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
A ile kosztuje ta karta sim w 7eleven? Wiem, że mogą ją przesłać za darmo ale jeśli nie jest droga to wolałbym ją kupić i od razu mieć dostęp do internetu niż czekać tych kilka dni.. Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć na co schodzi Tobie te 100kr, bo jak patrzyłem w cenniku ( http://www.delightmobile.dk/View/Rates/Denmark.aspx ) to praktycznie wszystko za darmo, tylko ta opłata za połączenie 99 ore.. są jeszcze jakieś koszta poza tym internetem za 25kr 5GB i ewentualnym smsem czy telefonem poza Danię?

Offline kowalski997

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Karta jest chyba za darmo. A te 75kr pozostałe po opłaceniu internetu idzie na rozmowy do polski i innych operatorów.

Offline ddul91

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Hej ;)

Jestem już w Danii, mieszkam pod Kopenhagą w Albertslund (okolice Ishoj) póki co i powiem Ci, że szukałem tej karty Delightmobile przez cały tydzień i dowiedziałem się, że 7eleven już z nimi nie współpracuje.. W żadnym kiosku tego dostać nie można, próbowałem również w samej Kopenhadze.. Ostatecznie zamówiłem ją online i teraz czekam.. Zobaczymy..

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
oister.dk
internet na karte bez limitu
jest tez na abonament z limitem
startery kupisz w computer city np
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

poloniainfo.dk


Offline ddul91

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Dzięki martuchnam ;) A na telefon, jakiś pomysł? w Lebarze widziałem, że są nienajgorsze też pakiety danych, typu 5GB za 99 kr

poloniainfo.dk


 

Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16575
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
feriepenge - jak otrzymać wypłatę?

Zaczęty przez evadeloonaDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 12274
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2009, 10:37:25
wysłana przez mala_z_Aarhus
jak odnosza sie pracodawcy w danii do sluzby wojskowej

Zaczęty przez tygrys3000Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 13914
Ostatnia wiadomość 09 Cze 2007, 15:21:41
wysłana przez GoTTie
jak zrobic przelew nordea.dk NIECH MI W KONCU KTOS POMOZE !

Zaczęty przez kolanexDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14907
Ostatnia wiadomość 19 Mar 2013, 10:18:41
wysłana przez 1941
jak odliczyc dojazdy do polski

Zaczęty przez mucz81Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15939
Ostatnia wiadomość 27 Cze 2009, 20:40:39
wysłana przez andyandy