poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Komentarze powyborcze?  (Przeczytany 158911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #390 dnia: 29 Maj 2016, 04:20:12 »
Pisalam w pospiechu, fakt, pomylilam slowa. Macie swoje 5 minut satysfakcji  8).
Oczywiscie,  ze ulaskawil, nie uniewinnil.
Ale to oznacza tylko tyle,  ze bandyta, z wyrokiem za przekroczenie uprawnien i naduzycia wladzy, jest szefem sluzb. Takie rzeczy tylko w Kaczkolandzie.
Bardzo podobala mi sie Pani Premier Norwegii, ktora zapytala Dude wprost, kiedy w Polsce znow bedzie przestrzegane prawo.
Z drugiej strony- to bardzo przykre, kedy Prezydent Polski jest traktowany "na salonach" jak ostatni smiec, ktorego mozna lekcewazyc i przywolac do porzadku. No, ale solidnie sobie na to zapracowal :/...
" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #391 dnia: 29 Maj 2016, 10:01:31 »

Bardzo podobala mi sie Pani Premier Norwegii, ktora zapytala Dude wprost, kiedy w Polsce znow bedzie przestrzegane prawo.

Oświeć mnie Becia i napisz proszę które to prawo nie jest w Polsce przestrzegane. Nie czytam kłamstw Szechtera i nie bardzo wiem o czym mówisz.

Z drugiej strony- to bardzo przykre, kedy Prezydent Polski jest traktowany "na salonach" jak ostatni smiec, ktorego mozna lekcewazyc i przywolac do porzadku. No, ale solidnie sobie na to zapracowal :/...

Wiem, wiem... Lepszy był prezydent który jak ostatni śmieć na tych "salonach" się zachowywał ;)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #392 dnia: 29 Maj 2016, 18:04:26 »

Oświeć mnie Becia i napisz proszę które to prawo nie jest w Polsce przestrzegane. Nie czytam kłamstw Szechtera i nie bardzo wiem o czym mówisz.


To zacznij .
Troche wiedzy nigdy nie zaszkodzi.
A tak w ogole, to moze niech pani Premier Norwegii cie oswieci, co miala na mysli  8)
" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #393 dnia: 29 Maj 2016, 19:36:20 »
To zacznij .
Troche wiedzy nigdy nie zaszkodzi.
A tak w ogole, to moze niech pani Premier Norwegii cie oswieci, co miala na mysli  8)

Ehehehehehehehehehehe....heheheheheheh :D :D :D  Nawet przez myśl mi nie przeszło że potrafisz opowiadać takie dobre kawały :D

Odnośnie wypowiedzi pani Premier Norwegii to przecież Tobie się ta wypowiedź tak bardzo podoba
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #394 dnia: 29 Maj 2016, 20:38:22 »
Akurat materiał z przed kilku dni,wymiana uprzejmości miedzy Hollandem a Sarkozym.

"W Polsce widziałem już u władzy braci Kaczyńskich. Szanowali oni europejskie zasady i oddali władzę po przegranych wyborach" - odpowiedział Sarkozy i dodał, że "po 50 latach komunistycznego jarzma, Polska i Węgry to sprawnie działające demokracje".


Oraz odpowiedz Hollanda.
Widzę, że były prezydent Republiki myśli, że to, co dzieje się na Węgrzech i w Polsce, jest cudowne. Cóż, ja nie chcę takiego społeczeństwa - podkreślił Hollande.


I mamy jasność, cześć światowych polityków i głów państw którym wychodzi najlepiej w rozdawanie nieswoich pieniędzy - (w nawiasach będzie  wersja dla HB (socjaliści))do tego dorzucimy tych dla których obecna zmiana(władza ustawodawcza i wykonawcza w jednych rekach) będzie kolidować z interesami mniej lub bardziej legalnymi ( Merkel i spółka).

A na końcu obawa ze państwo które w Brukseli potrafi klepnąć wszystko o co się jest w stanie podsunąć( jezeli mnie pamięć nie myli, ustawa przemocowa)nie będzie wstanie poprzeć największego kretynizmu.

Nie bardzo widzę ujadania ze strony tych którzy znają znaczenia słowa (waga HB trudne słowo) DEMOKRACJA.Oraz sceptycznie patrzą na usilne forsowanie multikulti w europie ,czy tez dzielenie członków ue na gorszych i lepszych.

Co do pani z norwegi ,hmm je odczytuje to jak i inne pokwikiwanie jako Zmiatanie miotłą nieba stojąc po kostki w gównie. ,widać jednak ze to jest woda na młyn mediów polskojęzycznych.

Niech pani premier zainteresuje się sytuacja  białej mniejszości  w Niemczech ,wielce prawdopodobnej dezercji WB z EU.łamaniem wolności na Węgrzech,przegraniu o włos z następca hitlera w Austrii.

A najlepiej gdyby większa uwaga zwróciła na sytuacje ekonomiczna Norwegi ,emigranci ,tania ropa i gaz......

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #395 dnia: 30 Maj 2016, 04:42:37 »
Tak BARDZO w skrocie i uproszczeniu:
Wcale mnie nie dziwi,  ze Sarkozy tak wychwala Kaczynskich.
To "woda na jego mlyn".
Dlaczego ?
Sytuacja i pozycja w Unii Polski za rzadow Tuska , jej zblizenie z Niemcami, WCALE nie byly na reke Francji, ktora obawiala sie ,  ze przez to moze stracic bycie najwazniejszym partnerem  Niemiec.
Teraz, za rzadow Kaczynskich, kandydujacy ponownie na prezydenta Sarko,  nie ma sie czego obawiac. To najlepszy prezent, jaki Polska Francji mogla sprawic.
Oczywiscie, BARDZO upraszczam, bo nie mam czasu na elaboraty.
Ale zanim zaczniesz podskakiwac do gory z radosci,  ze Sarkozy pochwalil Kaczynskiego, zastanow sie chwilke, dlaczego to robi.

Co do "katastrofalnej " sytuacji Norwegii- hehe, wiele panstw chcialoby miec taka "katastrofe" ;).

A od dzielenia na "lepszych i gorszych" mamy w Polsce specjalistow. "Gorszy sort" - mowi ci to cos ?
Znow ta moralnosc Kalego :).
" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #396 dnia: 30 Maj 2016, 08:30:21 »


A od dzielenia na "lepszych i gorszych" mamy w Polsce specjalistow. "Gorszy sort" - mowi ci to cos ?
Znow ta moralnosc Kalego :).


Moralność Kalego to Twoja domena Beciu droga ;)
Tego słynnego "gorszego sortu" trzymasz się rękoma i nogami. Ale cosik mi się zdaje że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, w jakim kontekście te słowa zostaly wypowiedziane. Co więcej ! Ochoczo utożsamiasz się z tym rynsztokiem...  Kiedyś zdrajcy jeździli do Moskwy... Dzisiaj ci sami zdrajcy jeżdżą do Brukseli. To jest ten Twój ulubiony "gorszy sort"
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

poloniainfo.dk

Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #396 dnia: 30 Maj 2016, 08:30:21 »

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #397 dnia: 30 Maj 2016, 08:33:15 »

Proszę bardzo Beciu !  Kolejny kamyczek do Twojego ogródeczka :D
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #398 dnia: 30 Maj 2016, 08:57:10 »

Moralność Kalego to Twoja domena Beciu droga ;)
Tego słynnego "gorszego sortu" trzymasz się rękoma i nogami. Ale cosik mi się zdaje że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, w jakim kontekście te słowa zostaly wypowiedziane. Co więcej ! Ochoczo utożsamiasz się z tym rynsztokiem...  Kiedyś zdrajcy jeździli do Moskwy... Dzisiaj ci sami zdrajcy jeżdżą do Brukseli. To jest ten Twój ulubiony "gorszy sort"
Masz na mysli Rydzyka, ktory jezdzil do Brukseli ?
Czy innych poslow PIS, ktorzy w Brukseli usilowali dowiesc sfalszowania wyborow samorzadowcyh czy sledztwa smolenskiego ?
O takich "zdrajcow" ci chodzi ?
Moralnosc Kalego, tak, tak... ;)
Jak Kali jezdzi do Brukseli, to dobrze.
Jak inni- zle :)). Gdyby jezdzili, oczywiscie. Bo przypominam,  ze to pani Szydlo zaprosila Komisje Wenecka do Polski. Dowody, nie pomowienia , Habanero.


Z "kontekstu" bardzo dobrze zdaje sobie sprawe.
Kto, jak kto, ale "resortowe dziecko" Kaczynski, syn "dzialaczy AK", ktorzy w nagrode za bohaterska dzialalnosc w Powstaniu zostali obdarowani mieszkaniem w willi na Zoliborzu, gdy ich koledzy z tego samego Powstania siedzieli w wiezieniach, powinien miec na tyle przyzwoitosci, by o "donoszeniu" nie mowic. Minimalna znajomosc realiow powojennych wystarczy, by zastanowic sie nad nadzwyczajnym holubieniem przez owczesne wladze mlodego malzenstwa Kaczynskich.
No, ale to trzeba miec MINIMUM honoru i przyzwoitosci.

Ale kazdy, kto czytal Orwella, doskonale rozpoznaje schemat dzialania Kaczynskiego i PIS.
I tyle w temacie "dwojmyslenia", pisania historii na nowo itd.
A to dopabuse pol roku...


" Polak gorszego sortu"

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #399 dnia: 30 Maj 2016, 09:34:38 »
Wybiorcze postrzeganie rzeczywistosci ?
Rydzyk jest wolnym czlowiekiem?
Coz, to samo mozna powiedziec o kimkolwiek innym.

Co do Targowicy- poczytaj zrodla historyczne , to sie dowiesz, KTO wchodzil w jej sklad i jakie byly jej cele. Uzywanie pojec, ktorych sie nie rozumie, niezbyt dobrze swiadczy o czlowieku.
" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #400 dnia: 30 Maj 2016, 09:43:47 »
Wybiorcze postrzeganie rzeczywistosci ?
Rydzyk jest wolnym czlowiekiem?
Coz, to samo mozna powiedziec o kimkolwiek innym.

Rydzyk jest tylko biznesmenem, nie reprezentuje Państwa Polskiego w żaden sposób. Nikt też nie opłaca jego wyjazdów. Nie lubię gościa i niezbyt sie nim interesuję

Co do Targowicy- poczytaj zrodla historyczne , to sie dowiesz, KTO wchodzil w jej sklad i jakie byly jej cele. Uzywanie pojec, ktorych sie nie rozumie, niezbyt dobrze swiadczy o czlowieku.


Gwarantuję Ci że poległabyś w przedbiegach gdybyśmy stanęli w szranki tak z historii Polski , jak i historii powszechnej ;) Mierz siły na zamiary Becia bo znowu potkniesz się o własną koszulę i będziesz miała pretensje do całego świata ;)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #401 dnia: 30 Maj 2016, 16:02:41 »
Slowa, slowa, slowa...nie poparte niczym....Jak zwykle, Habanero ::)
Wyjazdy Rydzyka od teraz oplaca rzad, hojna raczka sypiac milionami dotacji .
Przedtem babcie-emerytki same musialy sie zrzucac.
I nie pomniejszaj roli Rydzyka .
to nie tylko biznesmen (a raczej oszust i zlodziej, uzywajac pewnego jezyka  ;) ). Jego rola we wskazywaniu elektoratowi PIS, na kogo maja glosowac i co myslec o przeciwnikach, jest nie do przecenienia.Zreszta  tak za darmo, "na piekne oczy", tych milionow od rzadu nie dostal, to byl deal- ja wam-wy mnie. Jesli chcesz udawac,  ze Rydzyk w Polsce nie ma zadnego znaczenia, twoja sprawa.
" Polak gorszego sortu"

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #402 dnia: 30 Maj 2016, 16:59:59 »
Slowa, slowa, slowa...nie poparte niczym....Jak zwykle, Habanero ::)
Wyjazdy Rydzyka od teraz oplaca rzad, hojna raczka sypiac milionami dotacji .
Przedtem babcie-emerytki same musialy sie zrzucac.
I nie pomniejszaj roli Rydzyka .
to nie tylko biznesmen (a raczej oszust i zlodziej, uzywajac pewnego jezyka  ;) ). Jego rola we wskazywaniu elektoratowi PIS, na kogo maja glosowac i co myslec o przeciwnikach, jest nie do przecenienia.Zreszta  tak za darmo, "na piekne oczy", tych milionow od rzadu nie dostal, to byl deal- ja wam-wy mnie. Jesli chcesz udawac,  ze Rydzyk w Polsce nie ma zadnego znaczenia, twoja sprawa.

Zdecydowanie nadużywam słowa Hiopkryzja ,jedna jak widac inaczej sie nie da..........


Poszukaj sobie ( a to nie jest tajemnica )ile państwo wpompowało w gazete Szechtera ( i inne polskojęzyczne media typu ,TVN) poprzez wykup reklam i komunikatów po prenumeratę dla urzędów.


Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #403 dnia: 30 Maj 2016, 17:35:09 »



Poszukaj sobie ( a to nie jest tajemnica )ile państwo wpompowało w gazete Szechtera ( i inne polskojęzyczne media typu ,TVN) poprzez wykup reklam i komunikatów po prenumeratę dla urzędów.



Dlatego teraz Szechter ujada jakby mu ktoś pieprzu pod ogon nasypał ;)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #404 dnia: 30 Maj 2016, 17:39:20 »

Przedtem babcie-emerytki same musialy sie zrzucac.


Nie wiem czy musiały. Chciały to dawały, ich pieniądze, ich sprawa. Ja nie chcę to nie daję a one jak chcą to co mnie do tego ?  Widzę że o to też Cię boli wiadoma część ciała...
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

poloniainfo.dk

Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #404 dnia: 30 Maj 2016, 17:39:20 »