poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Zgubiona żółta karta  (Przeczytany 5588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dania1234567890

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Zgubiona żółta karta
« dnia: 28 Wrz 2017, 17:18:18 »
Witam, zgubiłem/została mi skradziona żółta karta, czy jest możliwe że ktoś mógłby otworzyć sobie konto bankowe na moje dane/ moją kartę? Proszę o odpowiedz

Offline askepot

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrz 2017, 20:17:05 »
Witaj, mowic zolta karta masz na mysli sygesikringsbevis kort? Taka od ubezpieczenia? Jesli tak poczekaj kilka dni, moze znalazca Ci odesle, jesli nie powinienes zglosic zaginienie i dostaniesz nowa. To bedzie Cie kosztowalo ok. 100 koron.
Pozdrowienia z Munkebo

Offline askepot

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrz 2017, 20:22:15 »
No i jeszcze jedno. Nie wiem, jak z bankiem. Mieszkam w Danii od trzydziestu lat. Lepiej jednak, jesli skontaktujesz sie ze swoim bankiem i powiesz ze zgubiles karte ubezpieczenia i dowiedz sie czy to ma wplyw na Twoje konto. Z tego co wiem do zalozenia konta potrzebny jest takze paszport, ale jak mowie mieszkam tutaj od trzydziestu lat i karty nie zgubilam. Jesli chcesz pomocy to skontakyuj sie se mna - mowie po polsku, dunsku i angielsku. Askepot
 

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrz 2017, 16:44:12 »
Watpie czy ktokolwiek bedzie mogl wykorzystac twoja karte i to na pewno nie w banku. Moze odebrac paczke do ciebie w GLS albo na poczcie, ale musi miec kwit. W Dani, zwlaszcza wsrod orginalnych tubylcow :) jest zwyczaj, ze ktos zadzwoni jak zdobedzie twoj tel. nr. albo wrzuci do skrzynki pocztowej,ale jako ze Postnord ma obecnie klopoty ze wszystkim, to poczekaj jeszcze pare dni.
Kiedys zadzwonil do mnie facet, ze znalazl moja portmonetke z kartami i o ile pamietam ok. 2kkr. Dostal nagrode :)

Offline kitek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrz 2017, 20:43:24 »
hej .poczekaj kilka dni .Ja kilka miesiecy temu zgubilam saszetke z dokumentami,po tygodniu mlody chlopak napisal do mnie na FB i odebralam wszysko ,lacznie z pieniedzmi ...nie chcial nagrody pienieznej ,ale ucieszyl sie z buteki wina.zycze ci aby twoja karta tez sie znalazla

Offline dania_d

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 38
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Wrz 2017, 08:04:58 »
Sam wiesz jak zakladales konto to nie na żółta kartę tylko na dokument ze zdjęciem. A i tak wypłata zawsze pójdzie na nem konto. Chyba że znalazłeś sam żółta kartę kogoś i miałeś plan otworzyć na to konto 🤣. Pomysłów nie brakuje naszym, nawet bankomaty wysadzaja za pomocą butli gazowej w Chinach 🤣

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Paź 2017, 08:42:52 »
Watpie czy ktokolwiek bedzie mogl wykorzystac twoja karte i to na pewno nie w banku. Moze odebrac paczke do ciebie w GLS albo na poczcie, ale musi miec kwit. W Dani, zwlaszcza wsrod orginalnych tubylcow :) jest zwyczaj, ze ktos zadzwoni jak zdobedzie twoj tel. nr. albo wrzuci do skrzynki pocztowej,ale jako ze Postnord ma obecnie klopoty ze wszystkim, to poczekaj jeszcze pare dni.
Kiedys zadzwonil do mnie facet, ze znalazl moja portmonetke z kartami i o ile pamietam ok. 2kkr. Dostal nagrode :)
Ja niedawno zostawilam w Lidlu (w koszu, ktory odprowadzilam pod wiate) swoja torbe z portfelem, telefonem itd. Zorientowalam sie dopabuse wieczorem, gdy chcialam gdzies zadzwonic (przekonana bylam caly czas,  ze torba lezy sobie w samochodzie ;) ) . Szybka jazda do Lidla i torba byla ,  ze wszystkim :) .
Kolejny raz w tym "slocie" na monety w wozku zostawilam wszystkie swoje klucze ,  w tym te z pracy :/ - mam doczepiony zeton do wozka , jako "breloczek" . Tez odzyskalam bez problemu .
Trzeci raz...nie, nie bylo :))) . Juz sie pilnuje :)))
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: Zgubiona żółta karta
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Paź 2017, 08:42:52 »

 

Karta sim do iPhona5

Zaczęty przez raven123Dział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5505
Ostatnia wiadomość 30 Lis 2013, 22:00:07
wysłana przez raven123
pomocy karta podatkowa cpr

Zaczęty przez jacek456Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8280
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2014, 23:43:09
wysłana przez roga
Zablokowana karta

Zaczęty przez sskkDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4691
Ostatnia wiadomość 18 Wrz 2012, 22:02:11
wysłana przez sskk
karta podatkowa a zasilek

Zaczęty przez tomi66Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3199
Ostatnia wiadomość 27 Lip 2015, 07:31:15
wysłana przez tomi66
Problem z kartą do bankomatu

Zaczęty przez ines2314Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5184
Ostatnia wiadomość 29 Mar 2011, 18:32:35
wysłana przez aarhusN