poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie  (Przeczytany 33890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mifune

  • Gość
Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« dnia: 26 Paź 2008, 11:07:34 »
Może znacie firmy, które oferują taka prace... moze pracujecie lub pracowaliscie przy gazetach... Za informacje z góry dziekuje:) Pozdrawiam

yoursoul

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Paź 2008, 13:42:04 »
HA Grafisk Reklame A/S,
 8700 Horsens,
 tlf. 7561 0888 e-mail: mail@ha-grafisk.dk.     

JYSK TELEMARKETING OG ERHVERV ApS
Østergade 22
8600  Silkeborg
Tel 20888920

DANSK AVIS OMDELING A/S
Gl. Hobrovej 38
8920  Randers NV
Tel budinspektør Bent Thomsen
Tlf. 4193 0878
eller mail: bet@daoas.dk

JYDSKE VESTKYSTEN K/S
Jernbanegade 19
7200  Grindsted
Budleder Karsten Sørensen
Jernbanegade 9
7200 Grindsted
Tlf.: 75 32 06 00
Mobil: 41 93 08 93 / 41 93 08 66
e-mail jydskevestkysten@jv.dk

to z jobnet.dk - w tych miejscach szukano w pazdzierniku do pracy w roznym wymiarze czasu pracy






[Posted on: 26 Październik  2008, 13:34:20]

i jeszcze tutaj

KOMDIS II ApS
Frugtmarkedet 11
2500  Valby
Tel 36455368
Fax: 36455366
e-mail komdis@komdis.dk
Hjemmeside: http://www.komdis.eu





 

mifune

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Paź 2008, 15:55:29 »
Dziekuje bardzo za informacje. Sprobuje zadziałać:) Pozdrawiam

Tula

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Paź 2008, 18:33:33 »
Ponoc BSD wciaz szuka ludzi do pracy. Zajmuja sie dystrybucja gazet abonamentowych, dzialaja na terenie Kopenhagi.

b-s-d@b-s-d.dk

yoursoul

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Paź 2008, 12:24:42 »
Adresy podalam wyzej . Valby jest dzielnica Kopenhagi .
Poczatkiem pazdziernika firma KOMDIS II ApS szukala 5 roznosicieli ale tylko na czesc etatu ( mniej niz 21 godzin ) .

Nowa firma ktora znalazlam to :

MORSØ FOLKEBLAD A/S
Elsøvej 105
7900  Nykøbing M
adm. direktør Claus Thomsen
9670 1136 (Arbejde direkte)
2171 2000 (Mobil)
 e-mail: ct@mf.dk

« Ostatnia zmiana: 03 Lis 2008, 14:50:40 wysłana przez yoursoul »

marcinuw

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Paź 2008, 15:26:32 »
oferta z rowerkami jest nieaktulana... mają komplecik:(

dangersexy

  • Gość
ja pracowalem / nie polecam
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lis 2008, 18:51:49 »
NIE POLECAM NIKOMU!!! Ja bylem w lutym 2008 w Danii, zeby rozpoczac prace dla Komdisu. Mieli siedzibe w dzielnicy Valby na Frugtmarkedet. Po pierwsze siedziba, niby powaznej firmy, miesci sie na jakies zapyzialej przemyslowej ulicy, zaraz kolo torow kolejowych, w malym pietrowym baraku. Gdy przyjechalem okazalo sie, ze babka z firmy zapomniala komukolwiek powiedziec, ze sciagnela z PL nowego pracownika i na dodatek miala urlop. Na szczescie wrocila z urlopu po 3 dniach (bo do tego czasu nie chcieli nawet gadac o niczym). Okazalo sie, ze juz nie mieli wakatow, ale ow babka zgodzila sie, zebym rozpoczal dla nich prace. Bylem bardzo happy i szczesliwy ze wszystko skonczylo sie happy endem. Nastepnego dnia wieczorem poszedlem do dzielnicy Fredriksberg do ich drugiego "centrum dystrybucyjnego". Oczywiscie okazalo sie, ze jest to zwykly zapyzialy garaz kolo torow metra. Ledwie tam trafilem. Pracowali tam prawie sami polacy (+ jakis slowak, szwed i chyba z 2 dunczykow).  Kabusewnik (szwed) zdziwiony byl, ze sie pojawilem, bo wszystkie rejony doreczen mieli obsadzone. Co za tym idzie nie mieli dla mnie zadnego roweru, o ubraniu roboczym nie wspominajac. Morale wsrod Polakow to kompletne dno. Kazdy tylko zastanawial sie co bedzie, gdy w marcu 2008 skonczy sie doreczanie platnych gazet i pozostana jakies ochlapy do roznoszenia. Kazdy twierdzil, ze sciagneli mnie do Komdisu, bo bali sie ze niebawem ludzie odejda do innych firm, a ktos musi doreczac darmowe, beznadziejnie platne ulotki. REASUMUJAC: praca na akord! a obiecywali mi 128 dkk na godzine wiec sugerowali ze to praca etatowa. Firma zle zorganizowana i balaganiarska. Polacy traktowani sa jak tania sila robocza o czym swiadcza informacje na scianach w ich centrach (np. jesli zgubisz klucz do klatki schodowej wylatujesz, jesli bedza na ciebie reklamacje wylatujesz itp). NIE CHCE NIKOMU OBRZYDZAC PRACY W KOMDISIE ALE SUGERUJE ZASTANOWIC SIE 3 RAZY ZANIM POJEDZIE SIE, BO ZYCIE W DANII JEST KOSZTOWNE. SZKODA TRACIC DUZA KASE NA NIECIEKAWE PRZYGODY. PS: gdy wracalem z Danii na lotnisku spotkalem kolesia z PL ktory pracowal dla Komdisu :) mial te same uwagi, wiec nie opowiadam bajek.  Moj mail to: dangersexy@wp.pl chetnie doradze. 

poloniainfo.dk

ja pracowalem / nie polecam
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lis 2008, 18:51:49 »

Offline oscp

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lis 2008, 10:15:07 »
czy jest jeszcze jakas firma gdzie rekrutuja obecnie?

wujo86

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lis 2008, 09:56:24 »
Bzduuuury!!!!!
Jestem w Kopenhadze prawie 2 miesiące i pracuje w Komdisie. Mieszkam z dwoma kolegami, którzy mieszkają tu półtora roku i też pracują w tej firmie. I jak czytam te Wasze GRUUUBO przesadzone posty to mam niezły ubaw. Może i nie jest idealnie, no ale przecież nikt nie będzie płacił milionów za roznoszenie gazet, ale jeżeli wiesz po co przyjechałeś do Danii i wiesz, że chcesz zarobić pieniądze to po prostu uczciwą pracą (nie zawsze łatwą, chodzi mi tu głównie o warunki pogodowe) możesz zarobić na prawdę dobre pieniądze. Najlepiej siedzieć w Polsce, zarabiać 1000 zł i narzekać jak to jest źle i w Polsce i w Danii. Odnośnie siedziby Komdisu to Mariot to nie jest na pewno, ale bez przesady normalny magazyn, w którym wydawane są gazety. Na ścianach nie ma żadnych informacji o zwolnieniu za zgubienie kluczy lub zrobienie reklamacji i w żadnym wypadku tak nie jest, możesz jedynie otrzymać upomnienie za takie wykroczenie.
Praca owszem nie jest płatna za godzinę, tylko w zależności od ilości rozniesionych gazet (zależy też od tego ile płatny jest dystrykt). W biurze pracuje 2 polaków, więc nie ma żadnych barier językowych z kabusewnictwem.
Ja jestem zadowolony z pracy w Komdisie i polecam wszystkim. W razie jakiś pytań chętnie odpowiem na każde.
Możecie pisać na maila wujo86@o2.pl
Pozdrawiam :)

Tula

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lis 2008, 14:02:38 »
Znalazlam strone z adresami do firm dystrybucyjnych:
http://www.omdeler.dk/da_kontakt.html

Rafimafija

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Sty 2009, 09:40:49 »
Witam mam pytanie czy ktoś słyszał cos o firmie PF Service to jest chyba Poland Forest.Praca polega na kolportarzu pracy w Aarhus.
Dziękuje z góry za odp

yoursoul

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sty 2009, 15:30:46 »

Rafson

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Sty 2009, 18:15:26 »
Moze ktoś coś wie jak pracują Ci co roznoszą te gazety pytam dlatego ,że prawdopodobnie wyjade i chcę się dowiedziec jak to jest .Za każdą informacje bardzo DZIĘKUJĘ!!! ;D

Offline coma_berenices

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Sty 2009, 16:21:20 »
Firma z podanego linka nie wygląda mi na firmę zajmującą się dystrybucją gazet. Spróbuj tu www.daoas.dk , choć nie mówię, że polecam  ;)

Rafson

  • Gość
Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lut 2009, 21:53:22 »
Ponawiam pytanie czy ktos coś może napisac o roznoszeniu gazet w nocy .Ja też błem w Poznaniu na spotkaniu .Napisali mi że przeszedłem rozmowe kwalifikacyjną i teraz czekam.NAPISZCIE CO WIECIE!!!DZIĘKI ??? ???

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy roznoszeniu gazet, reklam... pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lut 2009, 21:53:22 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9054
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16570
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 25944
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 18522
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 13811
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja