poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Szukamy domu, mieszkania i lokalu na gabinet Kosmetyczny,masażu i tatuażu !!  (Przeczytany 8156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimaty

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Witam !! Chcemy z moją partnerką otworzyć w Kopenhadze gabinety: -kosmetyczny,masażu,tatuażu !! Agata jest dyplomowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem (własny gabinet kosmetyczny o szerokiej gamie usług kosmetycznych, ja (Marek) jestem z zawodu rehabilitantem specjalizującym sie w masażach -klasyczny,orientalne np. gorącymi kamieniami,bańkami chińskimi, bambusami oraz akupresura, jestem również specjalistą w dziedzinie gimnastyki rehabilitacyjnej i leczniczej.Ponadto zajmuję się tatuażem, makijażem permanentnym oraz percingiem.Chcielibyśmy spróbować swoich sił w tych dziedzinach w Danii a najlepiej w Kopenhadze, mieszkamy w Polsce niedaleko Świnoujścia więc mielibyśmy niedaleko do Polski.Poszukujemy na terenie Kopenhagi domu do wynajęcia względnie mieszkania oraz lokalu na wyżej wymienione działalności, szukamy również osoby kobiety, wiek obojętny ze znajomością języka duńskiego i polskiego jako asystentki-recepcjonistki, najlepiej osoby biegle mówiącej w tych językach mieszkającej długo w Danii znającej realjia tego kraju !! Podaję kontakt do nas : e-mail :mareksalaga@interia.pl tel. +48 0-501-446-897, domowy: +48 0-91-38-64-679, skyp : kklimaty, GG- 570-10-55 Pozdrawiamy prosimy o ewentualną pomoc i czekamy na kontakt Agata i Marek !!
« Ostatnia zmiana: 15 Sty 2009, 09:07:14 wysłana przez klimaty »

lina

  • Gość
Fajny pomysl, napewno wypali, bo tu jest zapotrzebowanie na takie uslugi, tylko przed otwarciem takiego zakladu musicie miec pozwolenie na prace a na to sie czeka, a jesli otworzycie wlasna firme to musicie czekac na odpowiednik polskiego nip-u i to tez troche trwa. wiec najlepiej dzialalnosc zaczac od zalatwienia pepabusew jesli wszystko ma byc legalnie. pozdrawiam

Offline klimaty

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Dziękujemy za optymizm !!
Mamy nadzieję że nam się uda, o formalnościach wiemy i zaczynamy je załatwiać.Martwi nas brak chętnych do pracy  >:( Wybieramy się do Kopenhagi osobiście musimy poszukać odpowiednich lokali.Wydaje nam się że tutaj nie możemy na nic liczyć.
Pozdrawiamy Agata i Marek !!  ;D


Tula

  • Gość
Martwi nas brak chętnych do pracy  >:(
;D Jak juz bedzie to pewna praca, chetne sie znajda; teraz nawet nie wiecie czy, gdzie i kiedy ruszycie, wiec nic dziwnego, ze nikt sie Wam na te recepcjonistke nie zglosil...

o pracy

  • Gość
Z chetnymi do pracy moze byc roznie. Praca u Was jest na razie wielka niewiadoma. Ja jestem kobieta mieszkajaca dlugo w Danii i znajaca jezyk dunski, ale chce wiedziec juz teraz :
1. Kiedy zaczynam prace.
2. Jakie proponujecie wynagrodzenie.
3. Jaki jest czas pracy.
4. Adres zakladu, itp.
Chce miec takze pewnosc, ze macie fundusze na pierwsze pol roku dzialalnosci. Kiedy moj byly szef wynajmowal lokal na dzialalnosc gospodarcza, musial zaplacic z gory 6-miesieczny czynsz. Facet mial na rozkrecenie biznesu marne 200 tys. koron, wiec nic dziwnego, ze firma padla. Jesli macie mniej niz 500 tys., nie zaryzykuje pracy dal Was.
Nie znacie jezyka dunskiego, domyslam sie wiec, ze ogromna czesc zadan zwiazanych z rozkreceniem biznesu spadnie na asystentke-recepcjonistke. Stresujaca, niepewna robota. Czym mozecie zachecic takich jak ja do rzucenia naszych spokojnych i niezle platnych zajec?

Prosze nie odbierac mojego posta jako ataku, nie takie sa moje intencje  :)


Offline klimaty

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Tak to wszystko racja !!
Serdeczne dzieki za refkeksje związanie z naszymi planami !! Żadnych uwag nie lekcoważymy !! Złe wiadomości są dobre z tego tytułu że są !!Od kilku lat prowadzimy tego rodzaju dzialalność w Polsce i nie jest źle !! Można by sobie zadać pytanie to po co emigracja i ryzyko ?? Polska jest krajem specyficznym i każdy kto obsewuje to wszystko co się tutaj dzieje napewno zadaje sobie pytanie kiedy to wszystko znormalnieje !! Żadnych świętości, nie ma stabilizacji prawo nie funkcjonuje, umowy są lekcoważone a słowo nie ma żadnej wartości po prostu dżungla, wyrywają ci którzy nie mają żadnych zasad !!Nie likwidujemy swojej firmy w polsce zatrudniamy pracowników którzy poczas naszej nieobecności będą procować i zarabiac dla nas pieniądze.Kapitał oczywiście mamy jesteśmy realistami a nie marzycielami którzy myślą że na zachodzie spadają gwiazdy z nieba !! zaczynaliśmy od przysłowiowego zera i wiemy jedno trzeba ciężko pracować i jeszcze raz pracować i to rzetelnie, naszą reklamą są efekty naszej pracy. Mamy bardzo wielu klijentów z Danii, Szwecji i Niemiec. Klijent barzdo wymagający ale i dobry płatnik mamy dobrą opinię i coraz więcej klijentów.Ale chcemy spróbować swoich sił w Danii znam skandynawię może bardziej Szwecję bo mam w Malmoo rodzine ale w Kopenhadze bywalem często, podoba mi się to miasto i ten kraj.No i do domu blisko na prom mam 50km.Rano jestem w Kopenhadze.Będziemy w kwietniu w Kopenhadze ichętnie spotkamy się z osobami zainteresowanymi współpracą z nami !!Działalność chcemy zacząć od września ale wszystko już teraz chcemy dogrywać.Pensja dla pracownika wachać się będzie w granicach 20.000 do 25.000 dk. do uzgodnienia 8 godz. + ewentualne nadgodziny dodatkowo płatne !! Znamy język angieski  i niemiecki ale nie znamy realii biurokratycznych i innych tego państwa i oczekujemy profesjonalizmu w tych kwestiach od naszej pracownicy, resztę szczegółów omówimy z osobami zainteresowanymi telefonicznie bądz przez GG, sKYPA lub w kwietniu osobiście !!
Tam gdzie muzyka i śpiew tam są dobrzy ludzie !! Zawsze możemy zagrać i zaśpiewać !! To nasze hobby ale też dobrze płatne !! Dedykujemy wszystkim rodakom na emigracji !!
Pozdrawiamy Agata i Marek !!
http://pl.youtube.com/user/agataimarek
« Ostatnia zmiana: 15 Sty 2009, 15:56:54 wysłana przez klimaty »

poloniainfo.dk


 

ulga skat na kupno domu

Zaczęty przez mokkaDział Podatki

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 13134
Ostatnia wiadomość 14 Lut 2013, 19:23:11
wysłana przez Jomir
remont domu

Zaczęty przez Joachim 5Dział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3692
Ostatnia wiadomość 18 Lis 2009, 21:47:12
wysłana przez Joachim 5
Kupno domu

Zaczęty przez Ania8520Dział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 14388
Ostatnia wiadomość 11 Lut 2016, 03:32:36
wysłana przez happybeti
Ubezpieczenie rodziny i domu

Zaczęty przez GajolDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6879
Ostatnia wiadomość 30 Wrz 2013, 07:25:01
wysłana przez aneczka.k
Zakup domu w Danii

Zaczęty przez dorotaa22Dział Hydepark

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 52041
Ostatnia wiadomość 11 Paź 2014, 23:41:19
wysłana przez Jomir