poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Podgrzewana podloga :)  (Przeczytany 16065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podgrzewana podloga :)
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Gru 2010, 21:47:43 »
Amasz tam jakis grzejnik?tak jak pisalem w takim razie moze to byc takzwana podlogowka czyli ogrzewanie akumulacyjne i na wygrzanie tej podlogi potrzeba kilku godzin(zalezy od mocy kabla grzejnego) i jesli tak jest to zeby byla taka insstalacja oplacalna musialby byc jakis podlacznik albo tak jak w polsce licznik dwutaryfowy i w tym przypadku podloga sie zalacza w tanszej taryfie przykladowo pomiedzy 19 a 6 rano i pozniej podlogowka sie wylancza i te cieplo ktore w sobie zakumuluje oddaje przez dzien.

Offline asia1234

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podgrzewana podloga :)
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Gru 2010, 07:41:16 »
też mam ogrzewanie podłogowe .własciciel mieszkania doradził nam,zeby odkrecac je powoli .mysmy zaczeli od 2 ,wieczorkiem i rano podłoga była ciepła.grzałam sie tak cala zeszła zime,czasem podkrecając do 3.poza tym grzejnik w łazience i sypialniach,napewno "grzalismy sie"6 miesięcy i płacimy 1200 dkk(przed ogrzewaniem 450).ale jest cieplutko,milutko i fajnie chodzic na bosaka....jesli jednak masz na prąd,to nie radze bo jedno mieszkanie na prad (grzejniki)przerabiałam i potem szukałam pomocy własnie tu,na forum czy jest mozliwe płacić za prąd 24000 dkk.jest mozliwe,jest...pozdrawiam

Adie

  • Gość
Odp: Podgrzewana podloga :)
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Gru 2010, 21:13:32 »
ok... po okolo 24 godz   ;D licznik pokazuje: 006335... ale bylam caly dzien dzis w domu z synkiem i ogladal tv   ;D zachorowalo dziecko... wlaczylam teraz podloge na 2... zobaczymy za 24 godziny...

Offline anka3212

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Podgrzewana podloga :)
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Cze 2023, 13:27:14 »
Dla mnie podłoga podgrzewana to najlepsze rozwiązanie do łazienki.

poloniainfo.dk

Odp: Podgrzewana podloga :)
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Cze 2023, 13:27:14 »