poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: czy komuś wogóle udało sie znalesc pracę dzięki ogłoszeniu tutaj?  (Przeczytany 6533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AnonimoweOgłoszenie

  • Gość
Witajcie!nurtuje mnie jedno pytanie ...czy ktoś w ogóle znajduje prace dzieki ogłoszeniu szukam pracy?nie wydaje mi się zeby jakiś pracodawca to czytał.Ja sama dałam juz tutaj masę ogłoszeń i zadnego odezwu od marca.A jak u was to wygląda?czy moze sie myle ,albo moja oferta jest nieciekawa?
pozdrawiam!

Offline mawi

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 532
  • Reputacja: +7/-9
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
teraz ogólnie jest krucho na rynku pracy wszędzie nie tylko w Danii o tym chyba wszyscy wiedzą .
Zakłady pracy zwalniają jeszcze  , nie ma mowy o przyjmowaniu nowych pracowników .
Każdy kto ma prace to stara się ją utrzymać . Nie są to łatwe czasy , zamiast  pisać ogłoszenia na forach należałoby wsiąść w samochód i  odwiedzić  firmy albo podzwonić , bo praca sama nie przyjdzie ,no chyba że masz zawód /specjalizację  na którą jest popyt w Danii . Jak zawsze są potrzebni lekarze ,pielęgniarki ,położne ,rehabilitanci itp...
"nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Offline lilia

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1139
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Oczywiście, że nie  :D ;D  Ale, dla przyzwoitości, taki dział, musi być  ;D

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Sprzataczki, ogrodnicy, budowlancy  i roznorakie "zlote raczki " powinne annonsowac w lokalnych gazetach; jestem przekonany ze budowlancy anonsujacy wczesna wiosna w regionach z domkami letnimi beda mieli duze wziecie. Dobrym miejscem dla niektorych  napewno jest Børsen (gielda) czytana przez wszystkich szefow i ich przelozonych. Forma i tresc anonsu jest zawsze bardzo istotna.

monikas

  • Gość
nie ma cudu zeby coś drgneło,Ja jestem pielegniarką i szukam pracy od stycznia.Kryzys ,nie wiem wszystko jest nieciekawie więc  czy warto dawac ogłoszenia?chyba nie bo i tak nikt tego nie czyta,,,myśle o potencjalnych pracodawcach

mamma

  • Gość
Jestes pielegniarka i nie mozesz znalezc pracy?! Pewnie dlatego, ze nie znasz dunskiego, to jedyne rozsadne wytlumaczenie, przeciez na necie i w gazetach ogloszen o pracy dla pielegniarek jest od groma i troche.

poloniainfo.dk


 

zwolnienie z pracy - czy musi podać powód

Zaczęty przez zosiaxDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16658
Ostatnia wiadomość 17 Lip 2008, 16:33:25
wysłana przez zosiax
Mieszkanie spoldzielcze czy wlasnosciowe

Zaczęty przez ukaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11052
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2009, 18:23:16
wysłana przez uka
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 26101
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
rejestrować żone czy nie? - podatek, kwota zwolniona,

Zaczęty przez piotrekszDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11283
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2008, 13:59:51
wysłana przez Klingon
czy Duńczycy płacą na czas?

Zaczęty przez henlenDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6871
Ostatnia wiadomość 29 Wrz 2020, 08:16:02
wysłana przez Jomir