poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wypowiedzenie- krok po kroku.  (Przeczytany 6961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sweet.lady

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypowiedzenie- krok po kroku.
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sty 2010, 18:49:16 »
 Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Rzeczywiście- chyba nie mam szans na załatwienie tej sprawy "ładnie".
Cały kłopot w tym, że nastał okres świąteczny, więc nawet nie ma z kim rozmawiać. Moja szefowa wraca do pracy dopabuse...6.stycznia, a 8.miałby być moim ostatnim dniem pracy... Nie ma szans na "rozstanie się" w miłej atmosferze, nad czym bardzo ubolewam.

Inna sprawa, tam na marginesie - owa "przemiła" szefowa pozwoliła mi wziąć 3 dni wolnego, na nic nie pomogły objaśnienia,że rodzina ma całe dwa tygodnie wolnego..że to raptem 15 godzin pracy (3 dni),a dla mnie cały tydzień spędzony z najbliższymi i sylwester w fajnym miejscu. I rozumiałabym doskonale, gdyby nie fakt, że wiem, że między świętami a sylwestrem, zupełnie nie będzie co robić  >:(  I jestem jedynym obcokrajowcem, ale "co z tego" ::)

Jamjurand- od razu odpowiadam- nie szykuję (jeszcze!) ważnej misji na Księżyc, nie latam też z mopem. To coś pomiędzy ;)

[Posted on: 23 Grudzień  2009, 22:20:27]

 Dobrze, mam jeszcze parę pytań  :)

Wypowiedzenie złożone, przepisowo, przed 31. grudnia. Wyjaśniono, że jednak obowiązuje mnie 14- dniowy okres wypowiedzenia.
Ale zaczęły się schody. Zostało mi 8 dni zaległego urlopu (wypłacanego normalnie), ale szef nie chce się zgodzić, twierdząc, że może mi dać ekwiwalent za urlop DOPabuse po tych 2 tygodniach pracy. Tylko,że ja nie zamierzam przez ten czas pracować. Nie chcę pieniędzy, chcę mieć z głowy to miejsce...

Czy "chorując" dostanę zwolnienie lekarskie? Czy po prostu mogę zgłosić, że jestem chora, bo nie wyrabiam nerwowo, mam bóle brzucha i podobne przykre dolegliwości od stresu..? Vera..?

poloniainfo.dk

Odp: Wypowiedzenie- krok po kroku.
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sty 2010, 18:49:16 »

 

wypowiedzenie w trakcie zwolnienia lekarskiego?

Zaczęty przez kamilloDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3594
Ostatnia wiadomość 18 Lut 2010, 18:18:35
wysłana przez kamillo
wypowiedzenie umowy z Yousee

Zaczęty przez denice123Dział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2889
Ostatnia wiadomość 13 Sie 2010, 22:55:05
wysłana przez ReFormer
WYpowiedzenie mieszkania

Zaczęty przez nodanDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4996
Ostatnia wiadomość 13 Lut 2012, 21:33:58
wysłana przez zybis
Jak powinno wyglądać wypowiedzenie z pracy przez pracodawce ?

Zaczęty przez JuztynkaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 16435
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2013, 00:36:13
wysłana przez Jomir
Wypowiedzenie

Zaczęty przez Dawid88Dział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3186
Ostatnia wiadomość 30 Lis 2020, 20:23:36
wysłana przez RybkaWillego