poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"  (Przeczytany 8032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline behemot

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
A gdzie się podział mój post? (napisałem w nim aby jad antyPiSowy zachować do poniedziałku i zaleciłem trochę refleksji, zadumy...)
A! Cenzura - rozumiem - forum tylko dla "myślących inaczej" (czyt. wg zapatrywań moderatora).
Żegnam i proszę o wykasowanie mojego konta z tego "forum"


usunięty  post

Cóż - minęły 72 godziny i od wczoraj na wszystkich forach i tutaj można pluć na PiS :(. Smutne to i tyle  :( Ludzie - zastanówcie się trochę - pokontemplujcie, szczypta refleksji nikomu nie zaszkodzi...
Odłóżcie na bok Gazetę Wybiórczą i z jadem wstrzymajcie się chociaż do poniedziałku! :( :( :(

po tym wysłałam  odpowiedz na priv do do uzytkownika behemot :


Cytuj (zaznaczone)
Cytat: mawi  Wczoraj o 21:54:24

Witam
w związku z tym że zrobiłam porządek w temacie  "tragedia w Smoleńsku" i wykasowałam posty które były nie na miejscu (zresztą jak zauważyłeś ) więc Twój wpis
byłby nie na temat do reszty (został by sam ),a wszystkie wpisy które będą nie na miejscu do sytuacji będę kasować i oczywiście spam . nie obrażaj się na to , ok ? pozdrawiam 
i odpowiedź na  priv od behemot
 

Witam,
Tak jak napisałem w moim poście (który usuneliście) - proszę o usunięcie mojego konta. Przykro mi - nie uważam abym w jakimkolwiek sformułowaniu mojej wypowiedzi popełnil jakiekolwiek faux pas. Napisałem to co myślę (cóż - nie każdy życzył śmierci Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu i nie każdy jest zwolennikiem partii rządzącej w Polsce) i i nie widzę nic niestosownego w tym co napisałem (aby się wyciszyć, poddać refleksji i zaprzestać ujadania przeciw PiS i nieżyjącemu Prezydentowi) - dlatego usunięcie mojego postu uważam za chwyt poniżej pasa - prawdę mówiąc w głowie mi się to nie mieści że w XXI wieku - czy to w Polsce czy w Danii można stosować chwyty rodem z PRLu).
Cóż,  w środowisku koldingowym - jak również całym trekantområdet jestem dość znany  - także dam znać  znajomym o cenzurze i braku możliowści normalnej, szczerej wypowiedzi na forum poloniainfo.dk - niech sami zadecydują - czy warto jest tu zaglądać. Nie jestem związany w jakikolwiek sposób z Waszą konkurencją, nie jestem mściwy - ale oczywiście wypowiem się również na ten temat u konkurencji gdyż wg mnie postąpionie wobec mnie jest po prostu bezczelnie poprzez skasowanie moich 2 postów. Mam nadzieję żę uda mi się dotrzeć również do Państwa reklamodawców - przedstawiając Państwa obłudę.
Cóż - powodzenia w uwodzeniu kolejnych spawcaczy, pomocników malarza czy pracownikaów oczyszczalni ścieków - naprawdę jestem pod wrażeniem zindektronizowania  wypowiajacych się na forum ludzi "wolnych zawodów"
pozdrawiam
BEHEMOT 


Przecież w temacie nie zostało nic co by obrażało byłego prezydenta czy Pis  , Twój post był odpowiedzią na  posty które wykasowałam czy trudno  zrozumieć powód dlaczego skasowałam  Twój post? . Od razu szukasz  kłótni ,a chyba nie o to chodzi , tak samo jak Ty  jestem za spokojem i nie chciałam żeby jakieś głupie wpisy były w tym temacie ,a jak zrobiłam porządek  to się obrażasz , ludzie zachowujcie się jak dorośli a nie jak dzieci . Jeżeli coś nie pasuje to należy to wyjaśnić a nie się obrażać czy ubliżać, albo jak  w  tym przypadku uciekać . pozdrawiam






























« Ostatnia zmiana: 15 Kwi 2010, 18:26:58 wysłana przez mawi »

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwi 2010, 19:10:45 »
Jak dzieci. Obrażalscy i w ogóle.

Nie mam zamiaru dochodzić kto miał rację, ale proszę wsiąść pod uwagę że z tego tematu wykasowano KILKADZIESIĄT wpisów i być może jeden został usunięty nieco na wyrost ale do cholery nie jest to powodem do obrażania się i zaczynania kolejnej wojny.
A może to tylko fantazja ułańska się znowu gdzieś obudziła.

Co do skasowania konta, musisz to zrobić sam. Świadomie. Ja tylko potem zatwierdzam to.

Aha bym zapomniał. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora to możesz się poskarżyć na niego do mnie, a nie zaczynać prywatne przepychanki i obrażanie się.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

kamila

  • Gość
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwi 2010, 19:41:11 »
Nie bardzo jasne sa zasady moderowania na tym forum.
A wczorajsza dzialalnosc "porzadkowa" mawi rowniez mnie zdenerwowala, bo byla robiona bezmyslnie.
Wymiana prywatnych wiadomosci z mawi na ten temat skonczyla sie w malo uprzejmy sposob, co utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze nie wszyscy nadaja sie do pelnienia tej roli.

Offline mawi

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 532
  • Reputacja: +7/-9
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwi 2010, 19:59:33 »
kamila nie będę się powtarzała , nic ci nie zrobiłam a ty jesteś nie przyjemna ,wrogo nastawiona i wręcz opryskliwa . Nie znam cie a już nie lubię , a ja nie jestem osobą kłótliwą i nie prowokuje do awantur   .  Czytając twoje posty widzę ,że zawsze musisz mieć racje i jesteś nie miła . Więc doszłam do wniosku że dalsza korespondencja z tobą nie ma sensu . Jeżeli masz jakieś żale to zgłaszaj je do admina .
"nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

kamila

  • Gość
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwi 2010, 20:02:22 »
Zapominasz, ze to ja poprosilam o zakonczenie korespondencji, wiec mijasz sie z prawda.


Pytanie do willego: czy uwazasz, ze tego typu cenzurki wystawiane przez moderatora uzytkownikom forum sa na miejscu?
Zamiast rzeczowych argumentow, opowiesc o wlasnych odczuciach wzgledem konkretnego uzytkownika.
To jest ok Twoim zdaniem?
I prosze, nie kasuj zadnego z tych postow, warto by zostaly.

Offline jeni

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwi 2010, 21:47:50 »

@behomet
@kamila



Jeszcze taki się nie urodził , żeby wszystkim dogodził...

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwi 2010, 22:02:27 »
Ja to rozumiem tak: www.poloniainfo.dk jest prywatnym portalem/przedsiewzieciem a co za tym idzie wlasciciele maja prawo do usuwania, dodawania, kasowania, dopisywania BO TO JEST ICH PRYWATNA STRONA INTERNETOWA !!

My inni mozemy z darmowego portalu korzystac albo nie, wybór jest nasz ale obrazac sie na wlasciciela bo cos nam sie nie podoba, dyktowac jak ma tu byc - to tak jakbysmy przyszli do kogos w gosci i zarzadali od gospodarza zeby meble w salonie poprzestawial bo tak jak jest teraz to nam sie nie podoba! A on sie ma podporzadkowac a jak nie to sie obrazimy!

Paranoja totalna.

Do BOHEMOT:
piszesz: nie jestem mściwy - ale...dam znać  znajomym o cenzurze, wypowiem się również na ten temat u konkurencji, Mam nadzieję żę uda mi się dotrzeć również do Państwa reklamodawców ....jesli to nie jest msciwosc? Hm..to jak to nazwac???

Pozdrowienia dla wlascicieli, moderatorów i wszystkich innych którzy umozliwiaja istnienie www.poloniainfo.dk
:-)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwi 2010, 22:02:27 »

Offline behemot

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Kwi 2010, 22:17:21 »
Dobra:
ZGODA (nie ma ikonki na zgodę ;) )
Nie mam ochoty się kłócić - wczoraj wieczorem też mnie trochę poniosło - gdy zobaczyłem że moje 2 wpisy zostały usunięte - a nie uważam aby były niewłaściwe. Dalej sobie będę czasami tu zaglądał, chociaż ciekawych wątkoów coraz mniej :( - niestety. To co na końcu napisałem - było prywatnym mailem do moderatorki "mawi". Tak a propos - przeszkolcie trochę moderatorów aby nie robili błędów ortograficznych (nie pisze się "nie miła" - ale "niemiła" - pierwszy z brzegu "byk")
Puentując - też mam raczej zgodna naturę - choć nie lubię gdy ktoś mi "z góry" coś narzuca.
Możecie usunąć ten wątek - bo chyba do nieczego sensownego ta dyskusja nie prowadzi...

kamila

  • Gość
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwi 2010, 22:23:38 »
@ae@, nie mam watpliwosci, ze moderacja na forum internetowym jest konieczna.
Napisalam jedynie, ze zasady moderowania tego forum nie sa dla mnie jasne, a konkretnie pisalam to na przykladzie wczorajszych poczynan jednego z moderatorow.
Jesli koniecznie chcesz porownywac bywanie na publicznie dostepnym forum do goszczenia w cudzym domu, to prosze.
Jesli ja zapraszam gosci do domu, wymagam przede wszystkim, zeby zachowywali sie kulturalnie, zgodnie z obowiazujacymi normami spolecznymi.
Natomiast nie knebluje im ust, jesli mowia cos, co nie jest zgodne z mymi pogladami, albo moimi wyobrazeniami na temat tego jak powinna wygladac dyskusja.
Jesli ktos chce miec zaciszny wirtualny kacik do rozmow z najblizszymi znajomymi, takimi ktorych lubi, to powinien stworzyc zamkniete forum.
Tylko, ze takim forum reklamodawcy nie beda zainteresowani.
To nie byly uwagi skabusewane do willego, polemizuje z Twoja argumentacja.
No chyba, ze willy sie z nia zgadza;)


[Posted on: 15 Kwi 2010, 22:21:30]

Możecie usunąć ten wątek - bo chyba do nieczego sensownego ta dyskusja nie prowadzi...

A ja uwazam, ze powinien zostac. Moze stanie sie przyczynkiem do rozwazniejszego korzystania z uprawnien moderacyjnych przez niektore osoby.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwi 2010, 08:19:07 »
Kamila:....Jesli koniecznie chcesz porownywac bywanie na publicznie dostepnym forum do goszczenia w cudzym domu, to prosze....

Publicznie dostepne forum to dalej czyjas prywatnie stworzona i prowadzona strona internetowa, a poniewaz jest prywatna wlasciciel ma prawo do ustalania takich a nie innych regul - takich regul jakie jemu sie podobaja i w taki sposób na jaki on ma ochote.

Publicznie dostepne nie znaczy - wlasnosc wszystkich. Ja tez mam wlasna strone internetowa jest publicznie dostepna, ja ponosze koszty i ja decyduje kto, co i jak na tej stronie publikuje - nie uzytkownicy!



...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

kamila

  • Gość
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwi 2010, 16:24:16 »
Kamila:....Jesli koniecznie chcesz porownywac bywanie na publicznie dostepnym forum do goszczenia w cudzym domu, to prosze....

Publicznie dostepne forum to dalej czyjas prywatnie stworzona i prowadzona strona internetowa, a poniewaz jest prywatna wlasciciel ma prawo do ustalania takich a nie innych regul - takich regul jakie jemu sie podobaja i w taki sposób na jaki on ma ochote.

Publicznie dostepne nie znaczy - wlasnosc wszystkich. Ja tez mam wlasna strone internetowa jest publicznie dostepna, ja ponosze koszty i ja decyduje kto, co i jak na tej stronie publikuje - nie uzytkownicy!


O ile mi wiadomo, na tym forum obowiazuje regulamin. Rejestrujac sie deklarujemy stosowanie sie do niego.
Chyba mam prawo oczekiwac, ze jesli przestrzegam regulaminu nie bede podlegac widzimisiom jakiegos moderatora?
Poza tym, caly czas mowimy tu o dzialaniu jednego moderatora, a nie wlasciciela forum.
Dlatego troche nie na temat sa Twoje argumenty.
No, chyba, ze optujesz za tym, aby to forum stalo sie jednym z wielu sieciowych TWA.
W takim razie nalezaloby stworzyc komisje weryfikacyjna i przeprowadzic selekcje uzytkownikow forum;)

[Posted on: 16 Kwi 2010, 14:29:14]

Jak rozumiem wypowiedzi tego rodzaju uzytkownikow nie sa sprzeczne z regulaminem tego forum:

http://poloniainfo.dk/forum?action=profile;u=7805;sa=showPosts

Np. taka:
1  Ogólne / Hydepark / Odp: Tragedia w Smoleńsku ! : Dzisiaj o 16:13:48
@xxpp
        @martuchnam

         Byłoby dużo lepiej  jak by waszych ojców wykastrowali
 

 
   

 

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwi 2010, 19:12:03 »
Ten wątek też zamykam.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwi 2010, 19:12:03 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13252
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9430
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9453
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9943
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
"Polnocny Jylland" - co to?

Zaczęty przez stettinerDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15025
Ostatnia wiadomość 03 Paź 2007, 23:28:29
wysłana przez stettiner