poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: jak sprawdzic stan konta?  (Przeczytany 16887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marmar

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
jak sprawdzic stan konta?
« dnia: 08 Sie 2010, 09:23:43 »
Witam.Ktos moze mi pomoc i podpowiedzizc jak sprawdzic w internecie stan konta w DiBa Bank?Jestem juz w Polsce a strona banku jest tylko po dunsku i angaielsku.Mam tylko karte DiBa Visa.Moze istnieje jakis sposob zalogowania sie do konta?

marit7

  • Gość
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sie 2010, 14:35:48 »
Trzeba wejść w " Log på Webbank ", tam wpisać swój brugernummer i juz jest z górki:)

Offline marmar

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sie 2010, 10:29:35 »
Trzeba wejść w " Log på Webbank ", tam wpisać swój brugernummer i juz jest z górki:)
Dzieki,ale skad mam wziac ten brugenumer?

marit7

  • Gość
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sie 2010, 16:02:30 »
Brugernummer i kod PIN otrzymuje się listownie po zarejestrowaniu się w internetowym banku. Te dwie rzeczy są potrzebne do zalogowania się do konta. Na stronie www.diba.dk trzeba wejść w zakładkę "Webbank" a dalej "Ny bruger eller ny kode", wszystko jest na dole strony.

Offline kalinka00

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Sie 2010, 19:03:45 »
A może orientujecie się przy okazji, jak sprawdzic stan konta na stronie Danske Banku??

ReFormer

  • Gość
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sie 2010, 19:11:35 »
A może orientujecie się przy okazji, jak sprawdzic stan konta na stronie Danske Banku??

A masz netbank?

Wchodzisz na www.danskebank.dk i wybierasz z prawego gornego rogu Log-on a nastepnie Netbank (e-Safekey).

Pozniej po lewej stronie masz "Forste gang du logger pa".

Wpisujesz bruger-ik i kod ktory otrzymalas z banku, nastepnie wymyslasz sobie haslo i wpisujesz dwukrotnie.

Pozniej to juz bulka z maslem ... Log-on i Netbank (e-Safekey) ... bruger-id bedzie zapamietane, zatem wpisujesz tylko swoje haslo i masz podglad konta.

P.S. bruger-id zagniezdza sie na komputerze, wiec uzywaj tego, z ktorego przewaznie korzystasz.

Offline kalinka00

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sie 2010, 19:32:36 »
Nie wiem, czy źle patrze, czy o co chodzi, ale anie po lewej, ani po prawej stronie, ani na środku nie mam "Forste gang du loger pa"...

poloniainfo.dk

Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sie 2010, 19:32:36 »

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Sie 2010, 19:55:19 »
W moim banku zeby wejsc z innego pc musze miec specjalny "klucz" i moge tylko i wylacznie zobaczyc saldo. Najlatwiej dla was to zadzwonic do banku podac cpr i zapytac.. o wymiary katastrofy :)

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Sie 2010, 20:49:55 »
W moim banku zeby wejsc z innego pc musze miec specjalny "klucz" i moge tylko i wylacznie zobaczyc saldo. Najlatwiej dla was to zadzwonic do banku podac cpr i zapytac.. o wymiary katastrofy :)

Nie kazdy bank udziela informacji o stanie rachunku bankowego, nawet på podaniu swojego cpr.nr., ale mozna sprobowac.

Offline nova

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Sie 2010, 22:25:03 »
Witam.
Mam konto w danske bank i ostatnio chyba cos się zmieniło jesli chodzi o logowanie do banku. Otrzymałam pismo z przydzielonym przez bank NemID-nummer i do tego listę z hasłami i kodami. Logowanie do banku polega teraz na wpisaniu CPR lub numeru uzytkownika i dodatkowo wpisaniu hasła do podanego przez system kodu. Chyba teraz będzie mozliwe logowanie sie do banku na róznych komputerach, a nie jak dotychczas z Safe-key.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Sie 2010, 23:20:26 »
Nie kazdy bank udziela informacji o stanie rachunku bankowego, nawet på podaniu swojego cpr.nr., ale mozna sprobowac.

Jesli cie znaja w banku albo pamietasz kogos po nazwisku to nie powinno byc zadnych klopotow, moze jedynie pasc pytanie: a ile sie spodziewasz miec na koncie?
« Ostatnia zmiana: 25 Sie 2010, 23:39:58 wysłana przez jamjurand »

Offline LukasIKasia

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Wrz 2010, 17:02:16 »
Witam.
Mam konto w danske bank i ostatnio chyba cos się zmieniło jesli chodzi o logowanie do banku. Otrzymałam pismo z przydzielonym przez bank NemID-nummer i do tego listę z hasłami i kodami. Logowanie do banku polega teraz na wpisaniu CPR lub numeru uzytkownika i dodatkowo wpisaniu hasła do podanego przez system kodu. Chyba teraz będzie mozliwe logowanie sie do banku na róznych komputerach, a nie jak dotychczas z Safe-key.


Witam, mam pytanie. Również dostałam ten numer NemID, loguje się ale nic dalej nie moge zrobić..... wyskakuje mi, że mam akceptować warunki podpisu elektronicznego....daje na SIGN, ale nic się nei dzieje....czy ja cos zle robie? prosze o pomoc.....

Offline nova

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Wrz 2010, 22:12:56 »
Witam
Wybierając warunki podpisu elektronicznego decydujesz, gdzie będzie bedziesz go używac. Pierwsza opcja pozwala na logowanie za pomocą tego samego identyfikatora i hasła zarówno do banku jak też np. do SKAT-a. Druga pozwala tylko na logowanie na stronie banku. Po kliknięciu "næste" wyświetli sie okno z podanym 4-cyfrowym kodem, do którego dobierasz klucz z otrzymanej z banku "nøglekørtet". Przy każdym zalogowaniu się do banku wpisujesz wybraną nazwę użytkownika i hasło , a następnie wprowadzasz kod z karty...

Offline m777k

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Wrz 2010, 13:41:19 »
Witam

Mam problem z robieniem przelewow i placeniem rachunkow przy uzyciu NemID. Logowanie dziala bez zadnych problemow. Natomiast gdy probuje zrobic przelew wyskakuje osobne okno z podsumowaniem dotyczacym przelewu, i z prosba o podanie hasla. Podaje haslo, okno znika i nic sie dalej nie dzieje a przelew nie zostaje zatwierdzony. CZy ktos mial podobny problem i sobie z nim poradzil?

Offline nova

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Wrz 2010, 15:50:55 »
Witam
Miałam ten sam problem - byłam nawet w banku zglosić problem, ale na bankowym komputerze wszystko dzialało poprawnie a przy próbie wykonania przelewu w domu problem pojawiał sie ponownie. Rozwiązanie okazało się bardzo proste:
1. Krok pierwszy: panel sterowania - opcje regionalne i językowe - zakladka "formaty" (wybieramy duński) - następna zakładka "lokalizacja" (wybieramy Dania)
2. Krok drugi: w przeglądarce, w której logujemy się do banku należy w zakładce "widok" zmienić kodowanie na "wybór automatyczny".
U mnie wszystko zadzialało jak trzeba.
Powodzenia

poloniainfo.dk

Odp: jak sprawdzic stan konta?
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Wrz 2010, 15:50:55 »

 

Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16569
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
feriepenge - jak otrzymać wypłatę?

Zaczęty przez evadeloonaDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 12267
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2009, 10:37:25
wysłana przez mala_z_Aarhus
jak odnosza sie pracodawcy w danii do sluzby wojskowej

Zaczęty przez tygrys3000Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 13905
Ostatnia wiadomość 09 Cze 2007, 15:21:41
wysłana przez GoTTie
jak zrobic przelew nordea.dk NIECH MI W KONCU KTOS POMOZE !

Zaczęty przez kolanexDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14904
Ostatnia wiadomość 19 Mar 2013, 10:18:41
wysłana przez 1941
jak odliczyc dojazdy do polski

Zaczęty przez mucz81Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15934
Ostatnia wiadomość 27 Cze 2009, 20:40:39
wysłana przez andyandy