poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Moje spostrzeżenia  (Przeczytany 10969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Sty 2013, 09:54:00 »
admin do roboty ! bo się zrobił damski szalet zamiast poważnej kobiecej i inteligentnej dyskusji !
myślałem, że kobiety mają więcej rozumu od facetów...
zamykać, bo zaraz sobie urządzą bitwę na tampony :/

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Sty 2013, 10:15:40 »
admin do roboty ! bo się zrobił damski szalet zamiast poważnej kobiecej i inteligentnej dyskusji !
myślałem, że kobiety mają więcej rozumu od facetów...
zamykać, bo zaraz sobie urządzą bitwę na tampony :/

Oczywiście że kobiety mają więcej rozumu od facetów !!!  ;) :D Prawidłowo myślałeś !  ;D
My jesteśmy INTELIGENTNE ,BYSTRE ,PRZENIKLIWE ,MĄDRE ,SPOSTRZEGAWCZE ,NIESAMOWITE ,DOSKONAŁE ,FENOMENALNE ,OSZAŁAMIAJĄCE ,CUDNE ,GODNE PODZIWU słowem CUDOWNE ,BOSKIE ,NADPRZYRODZONE

Twoja dziewczyna / żona na pewno zgodzi się ze mną :D ;D

p.s.dziewczyny przepraszam jeśli pominęłam jakąś wspaniałą waszą cech ;) ;D  

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sty 2013, 20:31:21 »
Jak zwykle "wiarygodna pod każym względem" Gosciówa , ktora to zarzekala się, że będzie mnie ignorowala ;) 8) ;D ;D...

Jak widać, jej słowa warte tyle, co ona sama... ::)

To,że "ona nie widziała", to znaczy ,że czegoś nie ma  ;D ;D ;D

Każdy, kto mysli inaczej, jest "pusty", "głupi", "debil" albo "troll" ;D ;D ;D.

Tolerancja, kultura i prawdomówność wręcz "promieniuje" z jej postów  ::).A to "poczucie humoru"- wow, jakie "błyskotliwe" ::)...
Ha, przynajmniej już przestała pisac wszystko wielkimi literami  ;) :P ;D. I poznała nowe słowo: "troll"  ;) ;D 8)

To,ze ja komus za jakiś post dziękuję- moja sprawa- nie wnikam komu i za co ona dziękuje.

A teraz ja OŚWIADCZAM, ze chamskich zaczepek tej osoby NIE BĘDĘ IGNOROWAŁA.

Sorry, Kochani, ale , jak widac, ignorowanie postów babsztyla nie pomogło, nadal szuka zaczepki.
Postanowiła tu mi wydac prywatną wojenkę- proszę bardzo.
Widocznie nie ma kobiecina celu w życiu i karmi się takimi sytuacjami.Jak komus "dowali"(w jej mniemaniu, oczywiście ;) ), to taka "lepsza" się czuje ;) ;D.To takie , ach,"nasze", katolickie  ;D.
sluchaj zuzyty tamponie bo nie bede powtarzac dwa razy czepiasz sie wypisujesz glupoty pod moim nickiem.wez sie wal bo naprawde jak czlowiek sie wypowiada na forum to twoje krytyki rozwalaja tatuaze ktorych nie mam.walnij sie w ten łeb znim zaczniesz pisac cos pod moim adresem .posprzataj chate zajmij sie dzieciem ,to bedzie bardziej pozyteczne niz pisanie glupot na forum .jak twoj chlop z to a moze wytrzymac ? Na litosc boska wpadasz na forum ni stad i jak ktos napisze cos odnosnie mojej wypowiedzi ty wskakujesz ,dziekujesz i sama nie wiesz za co?widzisz tylko nick,,gosc 1964,,i juz sie gotujesz .nawet juz nie sypisz bo juz o 5rano wypisujesz glupoty.wiem ze preze mnie spac juz nie mozesz .to dobre .jestes za glupim tłukiem zeby z toba dyskutowac .boze kto cie spłodzil w zyciu .?takie monstrum raz na 100 lat sie zdarzaja.wspolczuje twojemu mezowi jak mozna z takimKICZEMJAK TY ZYC POD JEDNYM DACHEM

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Sty 2013, 22:43:39 »
ZAMKNAC WATEK - PLEASE  >:(

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Sty 2013, 22:46:50 »
ZAMKNAC WATEK - PLEASE  >:(

Nie wątek ale osoby robiące zadymy ...przykre.

Frisims
chyba z moim spostrzeżeniem na temat kobiet się zgadzasz ?  ;) ;D

jens

  • Gość
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Sty 2013, 22:56:51 »
happybeti
Full Member

Wiadomości: 144
Płeć:







(Bez tematu)
« Wyślij do: jens dnia: Wczoraj o 04:27:33 » Odpowiedz
Cytuj
Usuń



Hej
Widzę, ze byłam pod baczną obserwacją .
A tak serio, to znów zostałam postawiona w trudnej sytuacji.
Na moją uwagę dotycząca wielkich liter odpowiedziała zarówno "Gosciówa", ja ki Ty.
No i teraz tak:
odpowiem na forum, to znów będzie, że szukam awantury i zaśmiecam wątek .

Ale tak gwoli wyjaśnienia, to tamta moja uwaga nawet nie miała w zamysle byc zaczepką, bo sama "Gościówa" zarzekała się , że wpisuje mnie na listę ignorowanych i od tej pory moje posty nie będą dla niej widoczne.
 Więc pisałam to z przekonaniem, że ona tego i tak nie przeczyta.Więc jak to miałoby byc zaczepką? 

To, ze jednak przeczytała i odpowiedziała, to inna sprawa. 

Zauważ, ze nie wdałam się dalej z nią w żadną "dyskusję", choć jak popatrzysz na to, co ona wypisuje, to naprawdę zastrzezenia do poziomu tej osoby można miec spore.
Ta osoba sprawia wrażenie, ze non-stop ma "zły dzień" i "wali " na prawo i lewo, nie patrząc.
No, ale - nieważne.

A tak nawiasem mówiąc, to rozmawiałam niedawno przez telefon z jedną osobą ze "starej gwardii" tu z forum, która stwierdziła, ze prawie się tu już nie udziela, pisze tylko konkretne odpowiedzi na zadane pytania, właśnie ze względu na to "gaszenie" i krzyk o "zasmiecaniu".To naturalne, ze ludzie jakoś tam rozmawiając ze sobą, czasem zboczą z tematu,jedno prowadzi do drugiego itp.. Forum to "twór " żywy, bo składa się z ludzi i będzie żyło dopóki, dopóty ludzie będa mieli ochote tu się udzielać. Ja nikogo od "debili" , "kapusiów" itd.nie wyzywam, nie zmieniam nicków jak rękawiczki, staram się nawet w ostrej dyskusji uzywać raczej argumentów, niż inwektyw. No, ale co kto woli .

To tyle ode mnie, nawet nie tytułem wyjaśnienia, tylko po prostu wolałam znów nie zaczynać "burzy w szklance wody" na łamach forum.
Pozdrawiam i miłego weekendu zyczę.

do happybeti nie pisz do mnie na privat tych głupot bo to nie usprawiedliwia ani ciebie ani jej ,ty myslac ze ona nie widzi co ty piszesz myslałas ze dalej polecisz sobie w kulki .a jednak nie bo nawet jak cie dodała do ,,ignorowanych,,to na jej monitorze przy twojej wiadomosci jest napisane ,,ignorujesz tego uzytkownika ,,pokaz wiadomosc .i wystarczy ze sie kliknie pokaz i ona czyta to co ty napisalas .jak zauwazyłas to ona jest rejestrowana w styczniu jak wstawiła prosbe o pomoc dla pana Jacka i ty zaczelas wojne z nia ,takze nie rozumie jak mogł ci ktos powiedziec ze ona zawsze tak atakowała na forum jak tylko te 2 watki was obydwu dotycza, jestescie po takich samych pieniadzach ,ona pisze ty krytykujesz a ta sie znow broni ,i jeszcze na privat do ludzi piszesz jaka to ty niewinna jestes ,pozdrawiam i wiecej rozwagi ,nie słodkosciami załatwiamy swoje problemy ,dyskutowac trzeba umiec jak i ty tak i gosc19 64.masz moze na forum 2 lub 3 sprzymierzencow co ci pomagaja w ataku no co sie dziwic zauwaz ze juz nie raz tak było ,,HUZIA NA JOZIA,,nie maja o czym pisac naskoczymy na jednego i zgnebimy go .takieeeee to forum.pozdrawiam i wiecej prosze ni pisz do mnie na privat acha bym zapomniał do mojego kolegi tez .tak sie jakos zgadało .

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sty 2013, 23:10:45 »
Mysle sobie, ze nie jest zbytnio eleganckie ujawnianie korespondencji prywatnej na forum publicznym.

Co do stron konfliku. Nie wdajac sie w jego istote.
Osobiscie widze roznice pomiedzy rzeczowym "punktowaniem", a uzwaniuem argumetow w stylu "ty zuzyty tamponie".

CO do watku z pomoca.
MI sie tam tez oberwalo. Chociaz chcialam pomoc. Aczkowliek chciclam sie upewnic komu pieniadze wysle. Poprosilam o uwiarygodnienie, namiar na fundacje, jakis link mowiacy wiecej o sytuacji. I zostalam obrzucona blotem.
Uwazam, ze z chamstwem i prostactwem trzeba skonczyc.
Co innego dyskutowac, nawet i zazarcie. A co innego uzywac brukowego slownictwa i napastowac innych.
« Ostatnia zmiana: 27 Sty 2013, 23:31:56 wysłana przez Jomir »
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sty 2013, 23:10:45 »

jens

  • Gość
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Sty 2013, 23:21:28 »
obserwowałem watek o tym panuJacku ja ci napisze szerze ten watek zaraz był zamkniety i usuniety ,napisane było ze mozna w google znalezc wszystko na ten temat .ty masz racje ze poczułas sie urazona ale ja niewiem jakbym zareagował jak by mnie ktos podejrzewał ze na prywatne konta nie wysyła sie pieniedzy itd, chciała dobrze wyszlo jak zawsze zle.ujawniłem ten list bo naprawde po co ona do mnie wypisuje i robi dobra mine do złej gry ,przeanalizowałem te posty w ktorych sie zarły i gosc cos napisał a ta młotem w łeb ,zastanawiam sie czy one sie czasem znaja i stad taka zawiasc? niewiem to tylko forum nikt nikogo nie widzi i takie cos .nie przejmuj sie napewno nie miała nic złego na mysli . mysle ze jedna i druga na BANA zasługuja .miłej nocki i mysle ze admin zrobi cos z tymi dwoma kobietami -moze ochłona

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Sty 2013, 23:36:13 »
Kurcze Jens, no ale, sam pomys - kazdy moze zalozyc watek podac numer konta i nazwisko.

Nie mieszkam w Polsce od dobrych kilku lat, nie mam polskiej telewizji, nie starcza mi ostatnio czasu na czytanie nawet jakiegos "Onetu" czy "Wp". Nie mam tez czasu na googlowanie. Nie interesuje sie szermierka. Chcialam gotowca. NIgdzie nie oskarzalam. Poprosilam o wiecej informacji. Mialam prawo, skoro chcialam podarowac wlasne pieniadze.
Wystaczylo wkleic link do artykulu o tym Panu, cokolwiek.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Sty 2013, 23:41:37 »
JOMIR mapisalam ci ze wiecej informacji mozna znalezc w google i powinnam zaraz zamknac taki watek by nie bylo dyskusji ja dam ja nie ,a czemu mam dawac itp.Nie mialam zlych intencji do ciebie .jesli tak to odebralas PRZEPRASZAM.Zamknelam watek bo jak wczesniej napisalam nie chcialam by ten czlowiek czytal takie dyskusje na swoj temat

jens

  • Gość
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Sty 2013, 23:50:07 »
jomir ja cie rozumie ,bo ja jakbym chciał komus pomoc to wszedł bym te google i poczytał ,no sama piszesz ze ,,kazdy moze sobie załozyc taki watek podac nr konta i oszukiwac .ja patrzyłem w googlach i jest nawet nr telefonu pana Jacka.dzwoniłem do niego rozmawiałem z nim ,wysłałem ile mogłem .wiem ze ludzie nie chca pomagac jezeli ta pomoc nie jest potrzebna ,ale tez ogladałem program w tv polskiej przypadkowo właczyłem i naprawde za gardło mnie scisnęło ,jak zona tego pana mowiła ze juz wszystko sprzedali ,ze teraz ich obraczki poszły na sprzedaz .wtedy pomyslałem sobie przeciez to tylko obraczki ,ale dla kazdego beda miały inna wartosc,dyskutujemy nie w tym watku i znow bedzie ze nie na temat ,wiesz nieraz człowiek cos napisze i nie pomysli ide spac bo rano moj wariacki zegarek bedzie sie znecał nade mna .dobranoc

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Sty 2013, 03:46:37 »
happybeti
Full Member

Wiadomości: 144
Płeć:







(Bez tematu)
« Wyślij do: jens dnia: Wczoraj o 04:27:33 » Odpowiedz
Cytuj
Usuń



Hej
Widzę, ze byłam pod baczną obserwacją .
A tak serio, to znów zostałam postawiona w trudnej sytuacji.
Na moją uwagę dotycząca wielkich liter odpowiedziała zarówno "Gosciówa", ja ki Ty.
No i teraz tak:
odpowiem na forum, to znów będzie, że szukam awantury i zaśmiecam wątek .


Ale tak gwoli wyjaśnienia, to tamta moja uwaga nawet nie miała w zamysle byc zaczepką, bo sama "Gościówa" zarzekała się , że wpisuje mnie na listę ignorowanych i od tej pory moje posty nie będą dla niej widoczne.
 Więc pisałam to z przekonaniem, że ona tego i tak nie przeczyta.Więc jak to miałoby byc zaczepką? 

To, ze jednak przeczytała i odpowiedziała, to inna sprawa. 

Zauważ, ze nie wdałam się dalej z nią w żadną "dyskusję", choć jak popatrzysz na to, co ona wypisuje, to naprawdę zastrzezenia do poziomu tej osoby można miec spore.
Ta osoba sprawia wrażenie, ze non-stop ma "zły dzień" i "wali " na prawo i lewo, nie patrząc.
No, ale - nieważne.

A tak nawiasem mówiąc, to rozmawiałam niedawno przez telefon z jedną osobą ze "starej gwardii" tu z forum, która stwierdziła, ze prawie się tu już nie udziela, pisze tylko konkretne odpowiedzi na zadane pytania, właśnie ze względu na to "gaszenie" i krzyk o "zasmiecaniu".To naturalne, ze ludzie jakoś tam rozmawiając ze sobą, czasem zboczą z tematu,jedno prowadzi do drugiego itp.. Forum to "twór " żywy, bo składa się z ludzi i będzie żyło dopóki, dopóty ludzie będa mieli ochote tu się udzielać. Ja nikogo od "debili" , "kapusiów" itd.nie wyzywam, nie zmieniam nicków jak rękawiczki, staram się nawet w ostrej dyskusji uzywać raczej argumentów, niż inwektyw. No, ale co kto woli .

To tyle ode mnie, nawet nie tytułem wyjaśnienia, tylko po prostu wolałam znów nie zaczynać "burzy w szklance wody" na łamach forum.
Pozdrawiam i miłego weekendu zyczę.


do happybeti nie pisz do mnie na privat tych głupot bo to nie usprawiedliwia ani ciebie ani jej ,ty myslac ze ona nie widzi co ty piszesz myslałas ze dalej polecisz sobie w kulki .a jednak nie bo nawet jak cie dodała do ,,ignorowanych,,to na jej monitorze przy twojej wiadomosci jest napisane ,,ignorujesz tego uzytkownika ,,pokaz wiadomosc .i wystarczy ze sie kliknie pokaz i ona czyta to co ty napisalas .jak zauwazyłas to ona jest rejestrowana w styczniu jak wstawiła prosbe o pomoc dla pana Jacka i ty zaczelas wojne z nia ,takze nie rozumie jak mogł ci ktos powiedziec ze ona zawsze tak atakowała na forum jak tylko te 2 watki was obydwu dotycza, jestescie po takich samych pieniadzach ,ona pisze ty krytykujesz a ta sie znow broni ,i jeszcze na privat do ludzi piszesz jaka to ty niewinna jestes ,pozdrawiam i wiecej rozwagi ,nie słodkosciami załatwiamy swoje problemy ,dyskutowac trzeba umiec jak i ty tak i gosc19 64.masz moze na forum 2 lub 3 sprzymierzencow co ci pomagaja w ataku no co sie dziwic zauwaz ze juz nie raz tak było ,,HUZIA NA JOZIA,,nie maja o czym pisac naskoczymy na jednego i zgnebimy go .takieeeee to forum.pozdrawiam i wiecej prosze ni pisz do mnie na privat acha bym zapomniał do mojego kolegi tez .tak sie jakos zgadało .

Ujawnieniem prywatnej korespondencji dałeś pokaz kultury.


Mi nie zależy, nie ma tam nic, czego miałabym sie wstydzić, wyjaśniłam tam ci zresztą, dalczego ci odpowiedziałam na privie, nie na łamach forum.

Co do "kolegi", to nie mam pojęcia, o czym mówisz.
Do nikogo innego nie piszę, oprócz jednej osoby, ale to na pewno nie jest twój "kolega".

Jomir dziękuję za obiektywność.

do postów użytkownika "G..." nie będę się odnosić, nie lubię się grzebać w rynsztoku.
" Polak gorszego sortu"

jens

  • Gość
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Sty 2013, 13:05:51 »
Na litosc happybeti opanuj sie zaczynasz ze mna tak pisac jak z gosciem i zakonczy sie tak samo .piszesz ze bana dac komus za to ze on ma wlasne zdanie?no to teraz zrozum jedno ty masz wlasne zdanie ,ja mam wlasne zdanie ,ona ma wlasne zdanie .wiec z czym jest problem.teraz ja juz ci nie jestem na reke ?teraz ze mnie robisz sobie wroga .mnie to ani parzy ani ziebi.co do wiadomosci privat to one dla mnie zadnego sekretu nie maja .nie rozliczaj  nikogo z jego kultury ,bo to baaaardzo brzydka cecha .mam juz dosyc z toba dyskusji myslalem ze jskos da sie was na tym forum pojednac.naprawde,,piszesz ze ty nikomu nie ublizasz? ale dac do zrozumienia ze ktos jest z RYNSZTOKU?no robisz to delikatniej sle robisz mam was baby dosyc!!! JESTES CIEZKA KOBIETA JESLI CHODZI O DYSKUSJE,,ja juz zdaje sprzet ,bo nikt z nas nie trzyma sie tematu !zycze ci zeby nigdy nie powtorzyla sie taka sytuacja .powodzenia .jens

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Sty 2013, 13:35:13 »
Zamknięte do odwołania.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: Moje spostrzeżenia
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Sty 2013, 13:35:13 »

 

nie moje auto

Zaczęty przez maggie23Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2624
Ostatnia wiadomość 27 Kwi 2007, 22:37:38
wysłana przez 123