poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: BRAK PRACY W DANII??  (Przeczytany 34463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline felis

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BRAK PRACY W DANII??
« Odpowiedź #90 dnia: 20 Cze 2009, 10:00:28 »
Niby tak ale potem jest : bo ty się nie trzymasz razem. Wielki Duńczyk z Ciebie.

Offline coma_berenices

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: BRAK PRACY W DANII??
« Odpowiedź #91 dnia: 20 Cze 2009, 10:14:48 »
młoda, wszystko się zgadza.
Powiedzcie tylko, czemu Słowacy mogą trzymać się razem? Czemu Rumuni żyją bez zgrzytów ze swoimi rodakami? I czemu Polacy tak nie umieją?? Czemu Polak Polakowi wilkiem?
W mojej pracy coraz gorzej się dzieje. Większość stanowią Polacy, jest trochę Rumunów, kilku Duńczyków. Polacy żrą się aż wstyd... Czy wyobrażacie sobie Duńczyków za granicami swojego kraju, którzy kopią pod sobą dołki..?

ænima

  • Gość
Odp: BRAK PRACY W DANII??
« Odpowiedź #92 dnia: 20 Cze 2009, 10:53:54 »
Bezsensowne jest generalizowanie ludzi. Ja tych zlych wyczuwam po 5min rozmowy i najzwyczajniej nie wpuszczam ich do swojego swiata, czego i Wam polecam. Nie znaczy to, ze nie ma tu dobrych Polakow, jest ich naprawde wielu, ale Ci wtapiaja sie w otoczenie i sa niezauwazalni dla zwyczajnych prostakow. Nie mam na mysli rodzaju wykonywanych przez nich prac.  Znajdziecie ich na koncertach, w kawiarniach czy klimatycznych knajpkach... Siedzacych na lawce, chlejacych tanie piwo, omijac szerokim lukiem nie obracajac sie za nimi. Pozdrawiam normalnych.

skromny

  • Gość
Odp: BRAK PRACY W DANII??
« Odpowiedź #93 dnia: 22 Cze 2009, 20:10:49 »
dla chcacego nic trudnego.......jestem w danii od 3 lat i mowie tylko po angielsku i nie mialem jak dotad problemow ze znalezieniem pracy....obecnie prowadze wlasna firme i daje sobie swietnie rade w urzedach skacie itp....mam wielu znajomych co dukaja cos po angielsku a nawet takich co znaja tylko podstawy niemieckiego i tez swietnie sobie radza....

na poczatek proponuje "nowo"przybylym pochodzic po centrum(np.norrebrogade)i pytac turkow w kioskach,kebabach o prace.oni swietnie rozumieja po polsku ,lubia polakow i czesto pomagaja.....naroznik heimdalsgadei norrebrogade taki mlody turek ma mame polke.....on mi kiedys pomogl znalezc prace.....mozna rowniez udac sie na gieldy spozywczo-warzywne.sa 3 w kopenhadze........jezeli ktos jest uparty prace znajdzie szybko ...nawet bez znajomosci jezyka ....nie bojcie sie  przyjezdzajcie do danii,jest tu wielu zyczliwych ludzi w tym takze polakow.......pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia

poloniainfo.dk

Odp: BRAK PRACY W DANII??
« Odpowiedź #93 dnia: 22 Cze 2009, 20:10:49 »

 

Urlop rodzicielski w Danii

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 249898
Ostatnia wiadomość 10 Cze 2016, 20:01:31
wysłana przez aneczka.k
uczelnie w Danii?

Zaczęty przez Mateusz199Dział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 122
Ostatnia wiadomość 19 Kwi 2024, 09:15:48
wysłana przez Nancyfrank
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 26485
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
Nastepny punkt do podniesienia naszej "popularnosci" w Danii...

Zaczęty przez MartynaMDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 32787
Ostatnia wiadomość 16 Cze 2014, 17:07:43
wysłana przez natalaa
tanie rozmowy na stacjonarne i komórki do Danii z Polski

Zaczęty przez bazakbalDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 29781
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2010, 13:19:35
wysłana przez jamjurand