poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: szukam pracy na "własną rękę"  (Przeczytany 14814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prośba o info.

  • Gość
szukam pracy na "własną rękę"
« dnia: 19 Kwi 2008, 13:58:32 »
Witam!Planuje od lipca podjąć pracę w Danii, jednak aby to zrobić trzeba ją znajść.Pośrednictwo biur wykluczyłem.Proces szukania pracy chciałbym rozwinąć z odpisywania na anonse do umieszczenia własnego anonsu w rubryce "szukam pracy".W związku z tym kieruję swoja prośbę do osób które zechciały by udzielić mi informacji co do adreswów stron www  bądz nazw gazet gdzie byłaby możliwość opublikowania takiego ogłoszenia.Interesują mnie branże:budownictwo,rolnictwo,usługi,ogrodnictwo,sadownictwo.

Z góry dziekuje za informacje.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwi 2008, 16:12:25 »
Bardzo szeroko rozwiniete umiejetnosci od murarstwa do sadownictwa, a jakie tak na prawde, jesli mozna zapytac, ma Pan wyksztalcenie/zawod?. Zycze powodzenia znalezienia pracy na wlasna reke.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwi 2008, 16:31:51 »
Ja bym polecał zacząć od stronki np:
http://jobnet.dk/

Fajne jest też ta:
http://www.stepstone.dk/

"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

prosba o info cd.

  • Gość
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwi 2008, 11:41:12 »
Witam!Planuje od lipca podjąć pracę w Danii, jednak aby to zrobić trzeba ją znajść.Pośrednictwo biur wykluczyłem.Proces szukania pracy chciałbym rozwinąć z odpisywania na anonse do umieszczenia własnego anonsu w rubryce "szukam pracy".W związku z tym kieruję swoja prośbę do osób które zechciały by udzielić mi informacji co do adreswów stron www  bądz nazw gazet gdzie byłaby możliwość opublikowania takiego ogłoszenia.Interesują mnie branże:budownictwo,rolnictwo,usługi,ogrodnictwo,sadownictwo.

Z góry dziekuje za informacje.

Witam!Tak, szeroko rozwiniety zakres kompetencji dotyczacy pracy fizycznej.Pracować poza domem zacząłem wczesnie około 14 roku zycia, nie koniecznie wówczas legalnie.Udokumentowany staż pracy  i kompetencji jaki posiadam dotyczy stolarki budowlanej i sadownictwa, rolnictwo natomiast stanowi rdzeń, gdyż jestem synem rolnika.Wykształcenie przedstawia sie nastepująco:zawód stolarz;dyplom czeladniczy(równorzędnie szkoła muzyczna I st.)Technikum Drzewne;Dyplom technika technologii drewna(z wyróżnieniem); obecnie kończe studia  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. konstruuje sobie zaplecze finansowe potrzebne do dalszej nauki.Samodzielnie szukałem pracy w Niemczech wówczas jako 18- latek bez biur posrednictwa, internetu i znajomych ani znajomosci języka niem.(!), zycie dało wtedy w kość jak tez dorzuciło cennych doświadczeń do bagażu.Spedzałem tam okres wolny od szkoły,natomiast podczas nauki (w Polsce) prosto ze szkoły wędrowałem do pracy.Tam mi sie udało więc śmię sądzić ze i w Danii tez się uda... zwłaszcza w dzisiejszej dobie społeczeństwa mobilnego o dużym przepływie informacji.Na koniec dodam ze mam 24 lata... zdeterminuje tym samym zapewne pytanie: jak i kiedy to osiągnąłem?To dobry temat  conajmniej na e-portfolio.
p.s.dziekuje za informacje.

sarkastyczny_hjalte

  • Gość
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwi 2008, 12:00:59 »
Facet, normalnie jeszcze tylko plynny dunski i wszyscy fachowcy z Danii moga smigac na Malediwy banany prostowac...
Mimo wszystko powodzonka

prosba o info cd.

  • Gość
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwi 2008, 12:38:23 »
Płynny duński dzis stanowi problem, od miesiaca ucze sie duńskiego... znam niemiecki i angielski, opanowanie języka na poziomie komunikatywnym to kwestia czasu, biorąc pod uwage ze duński jest podobny do niemieckiego i angielskiego.Dementuje to jako bym miał stanowic konkurencję dla Dunskich inzynierów czy fachowców zawodowych,zadna tu konkurencja przy deficycie tych specjalistów, konkurencja natomiast istnieje w świetle oczekiwań finansowych obywatelów i imigrantów...cóż... mamy poczatek globalizacji

sarkastyczny_hjalte

  • Gość
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwi 2008, 13:05:11 »
Ok, jak chcesz zdobywac Danie masz u mnie 10/10 za tupet. Maly tylko szczegol, abys mogl tu pracowac legalnie Twoja stawka musi byc identyczna ze stawka pracownika dunskiego w mysl ukladu zbiorowego. Takze czynnik konkurencyjnosci na starcie odpada. Wlasna dzialalnosc? Byc moze ale zarezerwuj juz gruba kase na tlumacza i bieglego ksiegowego..Mimo wszystko ponownie zycze sukcesow

poloniainfo.dk

Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwi 2008, 13:05:11 »

Offline kasijaa

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lip 2008, 23:23:16 »
witam Wszystkich
moze ktos mi powiedziec gdzie w Danii znalesc szklarnie gdzie potrzebuja polakow do pracy , w jakich miejscowosciach znaleść prace w szklarniach lub  w ogrodnictwie ?
w jakich miejscowosciach sa campingi , i jakie sa ceny ?
czy w Aarhus jest cięzko znalesc prace , np w hotelu do sprzatania lub fabrykach ?
bardzo proszę o odpowiedz
pozdrawiam

Tula

  • Gość
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lip 2008, 17:52:07 »
Moze ktos w przyplywie wolnego czasu i dobrej woli odpowie na te liczne pytania, a tymczasem od siebie doradzam forumowa wyszukiwarke. O tym wszystkim byla mowa.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lip 2008, 19:47:45 »
szerokości w szukaniu.... ;)

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Lip 2008, 06:22:05 »
witam Wszystkich
.........gdzie w Danii znalesc szklarnie gdzie potrzebuja polakow do pracy........
Chytrze skonstruowane pytanie. Prawdziwy majsterszyk ;D
Dokładnie na takie pytanie może Ci odpowiedzieć tylko - duński pośredniak.
Oni kumają głównie po duńsku i zazwyczaj nie rozrywkują się czytając to forum.
Tak, że szanse na otrzymanie całego spisu duńskich szklarni, które potrzebują (tu i teraz) Polaków - są nikłe.




poloniainfo.dk

Odp: szukam pracy na "własną rękę"
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Lip 2008, 06:22:05 »

 

PRZENIESIONY: sukamy pracy

Zaczęty przez JomirDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8762
Ostatnia wiadomość 12 Sie 2014, 11:46:59
wysłana przez Jomir
zwolnienie z pracy - czy musi podać powód

Zaczęty przez zosiaxDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 16661
Ostatnia wiadomość 17 Lip 2008, 16:33:25
wysłana przez zosiax
polskie agencje pracy

Zaczęty przez 6palcyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 12501
Ostatnia wiadomość 16 Lut 2012, 21:37:25
wysłana przez 6palcy
Agencje pracy

Zaczęty przez benek19892Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 27044
Ostatnia wiadomość 20 Kwi 2011, 07:33:41
wysłana przez dania_d
DOJAZDY DO PRACY

Zaczęty przez AmboDział Podatki

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11977
Ostatnia wiadomość 23 Mar 2015, 08:47:06
wysłana przez Jomir