Ogólne > Praca w Danii

Pozwolenie na pobyt i pracę - temat bumerang - proszę o poradę :)

<< < (5/6) > >>

lilianka:
dzieki wszystkim

monkeyfoot:
Witam!
Czy ktos z Was zlozyl papiery do Statsforvaltningerne i dostal odpowiedz albo pozwolenie lub tez wie ile taki proces trwa?
Denerwuje sie, bo 10 lipca konczy mi sie stare pozwolenie na prace.
Dzieki za odpowiedz

maggie23:
mi pozwolenie już się skońćzyło a nadal czekam na nowe - mój pracodawca zadzwonił do nich i powiedzieli, żeby się nie martwić, że wszystko jest w porządku ale mają tyle roboty, że nie dają rady się wyrabiać... :/

dar_czar:
Tak czytając ten post zastanawiam się co, jeżeli ktoś przyjedzie do Danii,mając już pracę.Po zgłoszeniu się do Statsforvaltningerne i złożeniu wniosku OD1 może odrazu podjąć pracę czy musi czekać na potwierdzenie z w/w urzędu?Wcześniej było tak,że można było podjąć pracę jak pracodawca miał pozwolenie na zatrudnianie podczas czekania na pozwolenie.

monkeyfoot:

--- Cytat: maggie23 w 30 Cze 2008, 08:22:26 ---mi pozwolenie już się skońćzyło a nadal czekam na nowe - mój pracodawca zadzwonił do nich i powiedzieli, żeby się nie martwić, że wszystko jest w porządku ale mają tyle roboty, że nie dają rady się wyrabiać... :/

--- Koniec cytatu ---
Dzieki Maggie...
Na pierwsze pozwolenie czekalam 5 miesiecy >:(  mam nadzieje, sie tym razem troche szybciej sie wyrobia...
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej