poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Poszukiwany Job Eshun  (Przeczytany 3820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czysio

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 7
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: +3/-0
Poszukiwany Job Eshun
« dnia: 10 Gru 2010, 14:14:07 »
Jak niektórzy pewnie słyszeli , rok temu ukazał się z gazecie artykuł o firmie Combinato , która zatrudniała ludzi , między innymi naszych rodaków i płaciła im po 40dkk na godzinę. Firma była winna grupie polaków oraz skatowi itd. ponad milion koron. Właścicelami firmy Combinato i Selector Aps byli Rene Jørgensen i czarnoskóry obywatel Danii Job Eshun. Ja pracowałem w tej drugiej firmie kilka miesięcy do ukazania się tego artykułu (http://www.3f.dk/HR/Nyheder/Artikel.aspx?articleid=%7B763085fa-74fe-41ec-b509-559c5384c257%7D). Krótko potem firmy się zwinęły ale problemy zostały. Selector Aps Dannebrogsgade 1 5000 Odense C CVR-31327679 jest mi winny ok 6000dkk feriepenge nie mówiąc o SH. W lutym zgłosiłem się do 3F i poinformowałem ich o całej sprawie , do dzisiaj nic nie zostało załatwione. Związki tłumaczą się , że nikt wraz z policją nie może ustalić miejsca ich zamieszkania. Dostałem dwa pisma z policji, jedno z Odense a drugie z Horsens z tą samą wiadomością. Wiem również , że takich osób jak ja jest więcej , więc może coś się ruszy do przodu. Oczywiście starałem się odzyskać pieniądze przez związki z funduszu gwarancyjnego ale oni (3F) twierdzą , że firma jest cały czas zarejestrowana i nic się nie zrobi. Może macie jakieś informacje lub wiecie co zrobić. Proszę o pomoc na czysio@wp.pl Pozdrawiam Marek.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poszukiwany Job Eshun
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Gru 2010, 14:19:50 »
takie małe OT

1. Czytając nazwę firmy "Combinato" daje do myślenia
2. Związki są fajne póki się płaci, już nie raz czytałem że aby dostać od nich pomoc to trzeba mieć szczęście.

Offline czysio

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 7
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: +3/-0
Odp: Poszukiwany Job Eshun
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Gru 2010, 15:02:49 »
Oczywiście Vera masz rację w obu przypadkach. Interesujące jest to , że to właśnie związki rozpętały całą tę sprawę. Wygląda na to , że zrobiły sobie reklamę a problemy , które pozostały chcą zamieść pod dywan. Pozdrawiam Marek.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poszukiwany Job Eshun
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Gru 2010, 15:04:58 »
Oczywiście Vera masz rację w obu przypadkach. Interesujące jest to , że to właśnie związki rozpętały całą tę sprawę. Wygląda na to , że zrobiły sobie reklamę a problemy , które pozostały chcą zamieść pod dywan. Pozdrawiam Marek.
Trafiłeś w to co ja zapomniałem napisać. Im chodzi tylko o reklamę. Zwłaszcza 3F najgorsza firma z istniejących na rynku.

Offline ksieciuniu

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: +0/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poszukiwany Job Eshun
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Gru 2010, 18:50:27 »
No ja musze tutaj zweryfikowac opinie ze 3f to dziadostwo...

Otoz ja jestem w 3f od prawie 4 lat,mialem w tym czasie kilka spraw do zalatwienia,miedzy innymi egzekucja pieniedzy od pracodawcy i bylem bardzo milo zaskoczony,tak naprawde potrzebny byl mi tylko kontakt telefoniczny i jednorazowa wizyta z dokumentacja.Co pawda po slowach"prosze czekac na telefon"pomyslalem ze pewnie i tak nic z tego a tu po 6 tygodniach telefon ze pieniazki juz na koncie.Dlatego tez mam bardzo pozytywne zdanie o 3f i mysle ze tak zostanie...

Pozdrawiam
P.S
Mowa tutaj o oddziele w Århus

poloniainfo.dk

Odp: Poszukiwany Job Eshun
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Gru 2010, 18:50:27 »

 

Psi psycholog poszukiwany!

Zaczęty przez vanillienDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3044
Ostatnia wiadomość 22 Maj 2015, 18:26:08
wysłana przez vaxa_rys
poszukiwany mechanik samochodowy

Zaczęty przez NorbertDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3194
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2014, 10:27:04
wysłana przez Norbert
Język angielski Kopenhaga - poszukiwany nauczyciel

Zaczęty przez zbigiDział Edukacja

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12241
Ostatnia wiadomość 08 Kwi 2018, 14:52:00
wysłana przez Jomir
poszukiwany portal

Zaczęty przez rozowa985Dział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3925
Ostatnia wiadomość 27 Lis 2011, 00:34:52
wysłana przez janusz Odense
Pilnie poszukiwany elektromechanik okolice Vejle-Horsens

Zaczęty przez MAJECZKADział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5212
Ostatnia wiadomość 09 Lut 2013, 17:40:23
wysłana przez MAJECZKA