poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata  (Przeczytany 81416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jankow

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: +3/-0
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Paź 2014, 21:17:22 »
Zawsze gdy są poruszane takie tematy przypomina mi się filmik z YouTube: i ciary przechodzą po plecach. Za 30 lat w wielu państwach europejskich muzułmanie będą wiedli prym :( :o.

Offline sopocianka

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 52
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: +0/-1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Paź 2014, 15:24:43 »
spooky :D czy jakos tak... widzac to, co dzieje sie w tym kraju, postanowilam budowac dom w Polsce :) nie przez artykul dziecko drogie. Nie chce, aby moje dzieci byly wyzywane od bialych swin, aby byly bite i zastraszane przez ahmedow, mohamedow czy innych takich (przejdz sie po Kbh) Moj 10 letni syn wraca ze szkoly i mi mowi: "jak namalujesz mahometa to umrzesz"
Nie jedziemy do Polski dzis czy jutro, ale po tym jak syn zda mature, czyli okolo 8 lat. I tak, wiem co bede robic za 8 lat, bede siedziec w zajebistym domku na wsi z mezem i dziecmi, bedziemy mieli rolnikow za sasiadow, od ktorych bedziemy kupowac swieze maslo, mleko i wieprzowine. Dzialke juz kupilam w Kujawsko-Pomorskim :D bo tam mi sie podoba i oszczedzamy duzo co miesiac, a dokladnie 10tys pln jakbys nie wiedzial co to duzo. Moze w tym kraju tez zakupimy dom...moze, ale odechcialo mi sie, po tych wszystkich niusach nie tylko z netu :)

Offline nickname

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 6
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Paź 2014, 16:21:42 »
true  ;) , mam bardzo podobną wizję

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Paź 2014, 22:27:25 »
spooky :D czy jakos tak... widzac to, co dzieje sie w tym kraju, postanowilam budowac dom w Polsce :) nie przez artykul dziecko drogie. Nie chce, aby moje dzieci byly wyzywane od bialych swin, aby byly bite i zastraszane przez ahmedow, mohamedow czy innych takich (przejdz sie po Kbh) Moj 10 letni syn wraca ze szkoly i mi mowi: "jak namalujesz mahometa to umrzesz"
Nie jedziemy do Polski dzis czy jutro, ale po tym jak syn zda mature, czyli okolo 8 lat. I tak, wiem co bede robic za 8 lat, bede siedziec w zajebistym domku na wsi z mezem i dziecmi, bedziemy mieli rolnikow za sasiadow, od ktorych bedziemy kupowac swieze maslo, mleko i wieprzowine. Dzialke juz kupilam w Kujawsko-Pomorskim :D bo tam mi sie podoba i oszczedzamy duzo co miesiac, a dokladnie 10tys pln jakbys nie wiedzial co to duzo. Moze w tym kraju tez zakupimy dom...moze, ale odechcialo mi sie, po tych wszystkich niusach nie tylko z netu :)




Nie martw się o przyszłe problemy. Martw się, jak do nich dożyć. ;)



A pomysl jeszcze o takim scenariuszu...Za 40 lat muzulmanie opanowuja niemcy, szwecje, danie, francje itd. Oczywiscie mam na mysli to ze zaczynaja rzadzic, bo jest ich po prostu wiecej niz bialych. Sa w rzadach, wparlamencie europejskim itd. Jasna sprawa ze islam jest religia dominujaca. Nagle sie okazuje ze francuzki prezydent ahmed muhamad,spotyka sie z muhhamadem ahmedem, kanclerzem niemiec i ustalaja ze oni nie chca zyc w takiej europie w ktorej niektore panstwa jak czechy czy polska sa chrzescijanskie... podpowiem ze francja ma arsenal nuklearny, a polska nie ma... wszystko sie moze wydarzyc.

Dlatego ja, kupilem sobie ziemie w Chile i tam zamierzam wyjechac.Odkladam pieniadze i gdyby ktos byl ciekawy to duzo wiecej niz 10 tys zl miesiecznie.To tak nawiasem mowiac, bo na pewno wszystkich interesuje kto ,kiedy i gdzie wyjedzie i ile pieniedzy to dla niego duzo. Zenua.
Jeszcze jedno mi sie przypomnialo

Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline Bopczyk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Paź 2014, 23:53:27 »
Żadne państwo stawiające na politykę socjalną, a na dodatek wychodzące z otwartymi rękoma do imigrantów nie ma szans na przetrwanie i rozwój gospodarczy...

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Paź 2014, 13:13:26 »
Sopocianka - "Nie jedziemy do Polski dziś czy jutro, ale po tym jak syn zda maturę,czyli około 8 lat. I tak, wiem co będę robic za 8 lat, będę siedzieć w zajebistym domku na wsi z mężem i dziećmi, będziemy mieli rolników za sąsiadów, od których będziemy kupować świeże masło, mleko i wieprzowinę. Działkę juz kupiłam w Kujawsko-Pomorskim."

Artykul z dzisiaj - http://wyborcza.pl/1,75248,16874864,Polska_nie_tylko_dla_Polakow__Za_5_lat_zacznie_brakowac.html   

Sopocianka,także wiedz ze twój sąsiad Ahmed juz tam będzie na ciebie czekać...z grillem i wieprzowinka!  ;)

Offline szczurek

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 73
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Paź 2014, 16:45:36 »
 ;)Sopocianka ale ty tak na serio  ;)

poloniainfo.dk

Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Paź 2014, 16:45:36 »

Offline slaban

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 13
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Paź 2014, 17:35:44 »
W 100% zgadzam się z sopocianką
Ja już jedną nogą jestem prawie w polsce (w przyszłym roku wracam domek skończony :) ) wyjechałem z konkretnym celem z rodziną dla mnie nie ważne kto będzie moim sąsiadem WAŻNE ŻE JA BĘDE U SIEBIE!!!
Mnie to cieszy że będzie mniej ludzi do pracy wtedy warunki w polsce będą się polepszać bo emigranci przyjeżdżają tylko tam gdzie im się opłaca(nie mam na myśli socjalu),więc rodacy nie wracajcie do polski :)

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Paź 2014, 18:10:20 »
CHyba nie doczytales wklejonego artykulu. W 2013 roku Polska przyjela niemalze nawiekasza ilosc imigrantow sposrod krajow EU.

Przynajmniej kilka razy wiecej niz Dania.
Wiec spokojnie, rak do pracy nie zabraknie. Na razie jest to wschod - czyli Ukraincy, BIalorusini i troche Wietnamczykow. Tylko czekac az reszta sie zorientuje.

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Dariuszkwiat

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Paź 2014, 18:35:39 »
Nie podniecajcie się tymi powrotami, bo znając życie to będziecie jeszcze dobrych parę lat  robić na ciapatych. Puki nie będzie świadomości społeczeństwa o nacjonalizmie do tedy będzie problem wielokulturowości, puki nie zrozumie się działań takich osób jak Breiwik, będzie się pozwalać aby ciapate panoszyły się w rodzinnym kraju

Offline szczurek

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 73
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Paź 2014, 23:20:09 »
Biedne te ciapate;-(

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Paź 2014, 04:18:00 »
Nie podniecajcie się tymi powrotami, bo znając życie to będziecie jeszcze dobrych parę lat  robić na ciapatych. Puki nie będzie świadomości społeczeństwa o nacjonalizmie do tedy będzie problem wielokulturowości, puki nie zrozumie się działań takich osób jak Breiwik, będzie się pozwalać aby ciapate panoszyły się w rodzinnym kraju

Post przerażający...nie tylko pod względem ortograficznym  ;) :P 8).

Sorry, "patryjoci", "nacjonaliści" i inni "prawdziwi Polacy" ...Ja "zrozumieć " Brejvika nie zamierzam, ni tym bardziej mu przyklaskiwać.
LUDZIE, czy wy w ogóle sami siebie słyszycie?
Co wygadujecie, IMIGRANCI ? Tak, sopocianka, slaban, DariuszKwiat i inni - jesteście IMIGRANTAMI, takimi samymi, jak pogardzani przez was "ciapaty" (i nawet nie macie pojęcia, skąd to określenie się wzięło , ani kogo tak naprawdę określa- dla waszej informacji- zdziwicie się, ale NIE Arabów). Żenada...
" Polak gorszego sortu"

Offline makarpoland

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 44
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Paź 2014, 09:27:40 »
Post przerażający...nie tylko pod względem ortograficznym  ;) :P 8).

Sorry, "patryjoci", "nacjonaliści" i inni "prawdziwi Polacy" ...Ja "zrozumieć " Brejvika nie zamierzam, ni tym bardziej mu przyklaskiwać.
LUDZIE, czy wy w ogóle sami siebie słyszycie?
Co wygadujecie, IMIGRANCI ? Tak, sopocianka, slaban, DariuszKwiat i inni - jesteście IMIGRANTAMI, takimi samymi, jak pogardzani przez was "ciapaty" (i nawet nie macie pojęcia, skąd to określenie się wzięło , ani kogo tak naprawdę określa- dla waszej informacji- zdziwicie się, ale NIE Arabów). Żenada...

Tobie to nacjonalizm kojarzy sie tylko z kaczyzmem albo Hitlerem.

Przypomnij sobie troche historii i jakie panstwa stawaly sie potega?

Rzym - dlaczego? Bo byl jednolity, homogeniczny i ludzie byli zdyscyplinowani i mieli wspolny cel. Czemu doszlo do rozpadu? Bo doszlo (prawdopodobnie) do przesytu i braku motywacji, ktory ma miejsce w Danii. Cywilizacja europejska osiagnela chyba wszystko - lepiej jest nie pracowac niz pracowac w polowie krajow europejskich!! Rzymianie stworzyli swoj velfærdstaten w tamtych czasach, zaczeli zajmowac sie pierdami (jak dzisiaj jakies facebooki, multikulti), a nie zachowali swoich tradycji i dyscypliny.

Dlaczego Chiny, kraje arabskie i inne rosna w sile? Nie tylko przez religie, ale takze przez homogenicznosc - nie ma tam burdelu i jakiegos zbednego komspolityzmu, nadmiernej tolerancji, zasilkow dla nabusebow itp. Niemcy i Hitler tez zbudowaly swoja potege na jednosci, a nie ciaglym mysleniu jak tu zrobic dobrze innym narodom zeby sie nie obrazily i przypadkiem nie poczuly zle w nie swoim kraju. Przeciez to paranoja. Przyjezdzasz do Danii, to zdejmuj chusty i do roboty - zyj wg tutejszych zasad. A tu przyjezdza cala "smietanka" i robi smietnik z teog kraju, ktory zbudowali starsi Dunczycy. 10 lat tolerancji, zycia na kredycik, bezstresowego zycia rozwali cala ciezka prace po II WS.

I nie porownuj polskiego imigranta do arabow, bo nie znam polskich rodzin po 5-10 dzieci i calych rodzin, ktore nie pracuja, bo sa biednymi uchodzcami albo leniami, ktorych widze na ulicy niezaleznie od pory dnia i nocy. Poza tym Polacy nie maja takiego wielkiego parcia na budowanie meczetow - pija sobie piwko, nie ucza sie moze jezyka, ale na pewno nie w glowie im religijne przewroty.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Paź 2014, 10:01:14 »
Makar,

A wymien te kraje arabskie ktore rosna w sile? O ile sie orientuje to wiosna arabska i obalenie paru dyktatorow doprowadzilo do lokalnej rozpierduchy w Libii, Egipcie, Syrii, Iraku, Libanie, Jemenie, w Tunezji i Algerii tez jest niespokojnie, w Jordanii, Saudii i Kuwajcie wladcy robia w porty bo sie boja kazdego o innych pogladach.
To ze Emiraty itp. zarabiaja pieniadze nie oznacza ze sa silne; sila to wlasna potega militarna i polityczna, a przede wszystkim demokracja=duma i swiadomosc przynaleznosci narodowej, a z tym absolutnie wszystkie kraje arabskie sa baaaardzo do tylu.

Wiekszosc krajow arabskich zostalo sztucznie stworzonych przez Anglie i Francje i wobec tego kazda wieksza rodzina, szczep czy "druzyna" ma wlasne plany/zadania polityczne,terytorialne czy nawet religijne wobec sasiadow.Tam nigdy nikt nie bedzie silnym.

Jedyne "silne" panstwa arabskie ktore rozpoznaje leza w Malmoe, Kopenhadze, Århus czy Odense :)

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Paź 2014, 10:03:39 »
Post przerażający...nie tylko pod względem ortograficznym  ;) :P 8).

Sorry, "patryjoci", "nacjonaliści" i inni "prawdziwi Polacy" ...Ja "zrozumieć " Brejvika nie zamierzam, ni tym bardziej mu przyklaskiwać.
LUDZIE, czy wy w ogóle sami siebie słyszycie?
Co wygadujecie, IMIGRANCI ? Tak, sopocianka, slaban, DariuszKwiat i inni - jesteście IMIGRANTAMI, takimi samymi, jak pogardzani przez was "ciapaty" (i nawet nie macie pojęcia, skąd to określenie się wzięło , ani kogo tak naprawdę określa- dla waszej informacji- zdziwicie się, ale NIE Arabów). Żenada...



Jestes w ogole nie swiadomo zagrozenia ktore niesie ze soba islam (jakby malo bylo mowione w mediach) ale to nic, kaza ci zalozyc chuste, zamiast do kosciola bedziesz chodzila do meczetu i bedziesz traktowana gorzej niz pies.Jesli Ci to nie przeszkadza, to wszystko ok. Tak, jestesmyimigrantami,ale nie takimi samymi. Wystarczy spojrzec na to jak my jestesmy traktowani,a jak przybysze z dalekiego wschodu. Oni nie musz pracowa, dostaja wszystko podane na tacy, my musimy pracowa, ajak sie nie podoba to wypad.To multi kulti odbije sie czkawka za 20 pare lat w calej europie. 
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

poloniainfo.dk

Odp: Szwecja stanie się wkrótce krajem trzeciego świata
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Paź 2014, 10:03:39 »

 

jak odnosza sie pracodawcy w danii do sluzby wojskowej

Zaczęty przez tygrys3000Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 14236
Ostatnia wiadomość 09 Cze 2007, 15:21:41
wysłana przez GoTTie
Gdzie najlepiej mieszka sie w Århus?

Zaczęty przez SarahDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21425
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 19:29:18
wysłana przez air2006
muah Thai - gdzie mozna sie zapisac?

Zaczęty przez Muay Thai- gdzie znajde?Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 30512
Ostatnia wiadomość 14 Sty 2014, 13:41:34
wysłana przez czesio
Problem z logowaniem sie do banku

Zaczęty przez patrykos93Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11507
Ostatnia wiadomość 15 Wrz 2016, 20:03:06
wysłana przez daniaa
Jak się rozliczyć ze skat w 2008

Zaczęty przez kaska114Dział Podatki

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21444
Ostatnia wiadomość 07 Gru 2008, 16:41:13
wysłana przez K3