poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: uzależnienie od marihuany  (Przeczytany 9347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: uzależnienie od marihuany
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Lut 2015, 05:46:10 »
Legalny - nielegalny.
Alkohol legalny, hash nielegalny, nie o to chodzi.

(...)
Owszem alkohol jest bardziej pozytywny bo znany w Europie "historycznie".

Konopie też były znane w Europie,zwłaszcza jej wschodniej części, w czasach przedchrześcijańskich i trochę później Alkohol (mocny ) i tytoń powoli je wyparły.
Kiedy, jeszcze "za komuny", byłam pod Lublinem, tam starzy ludzie , dziadki takie, hodowali sobie za stodołą zawsze parę krzaczkow i palili wieczorami fajeczkę-nie sądzę, by byli to przedstawiciele "dzieci kwiatów "  ;). Ale to była takie "ostatnie relikty", młodsi chłopi już tego nie robili. Zadowalali się bimbrem i "Sportami"  ;).

Co do Formana- podzielam Twoje zdanie , Roga, na Jego temat i tych filmów.
"Odlot" (bo tak prztłumaczono swego czasu "Taking Off" ) widziałam daaaawno temu, dzięki za przypomnienie  ;D.
" Polak gorszego sortu"

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: uzależnienie od marihuany
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Lut 2015, 07:29:03 »
Moze powinno byc rozpowszechniony zamiast znany, albo uznany socjohistorycznie? :-)

Nie wiem ile te "historyczne" polskie odmiany mialy HTC a ile maja te "orginalne" z cieplejszych czesci swiata.

Tak czy owak, zapowiada sie znowu piekny, sloneczny, zimowy dzien, a mnie wystarczylo cappuccino zeby wprowadzic sie w dobry humor  ;D

Milego dnia zycze
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: uzależnienie od marihuany
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Lut 2015, 07:29:03 »