poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego  (Przeczytany 43519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« dnia: 12 Maj 2015, 17:04:41 »
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim o roboczym tytule Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/631473356987096/

Spotkanie będzie również transmitowane na antenie zaprzyjaźnionego radia Niepoprawne RadioPL: http://niepoprawneradio.pl/ ale tylko na miejscu będzie można osobiście porozmawiać z Wojciechem i zadać swoje pytanie.
Zachęcamy również do obserwowania profilu radia oraz subskrypcji programu na e-maila - dzięki temu można być zawsze na bieżąco ze wszystkimi audycjami i transmisjami na żywo - a jest tego bardzo dużo!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu 13 czerwca oraz korzystania z Niepoprawnego Radia.

Offline maro28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2015, 20:45:19 »
Już 13 czerwca w Aarhus, zapraszamy serdecznie. Na spotkaniu dowiesz się tego czego nie zobaczysz w TVN, TVP i POLSACIE!!! Książka która jest już bestsellerem w sieci Empik, chociaż ostatnio została wycofana z księgarń, i pewnie nie ma to nic wspólnego z kampanią prezydencką... Szczegóły na naszej stronie Klub Gazety Polskiej Aarhus https://www.facebook.com/events/631473356987096/

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2015, 19:33:41 »
Czyli "same prawdy" ?
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline maro28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2015, 12:40:26 »
 Co do komentarza lonewolf to mam inny ( co głupiemu po majtkach jak se do nich nasra) i tyle w temacie!

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2015, 13:02:57 »
Nie ujalem mojego komentarza w stosunku do Ciebie obrazliwie...tak co glupiemu po majtkach jak w nie nasra...widac powinienem sie do Ciebi zwrocic " Drogi Homo Betonusie"ale nie moj styl i tyle w temacie "mlodziencze"
No tak inaczej sie nie dalo widac....szanuje zdanie innych  Twoje jest jednoznaczne,,co robisz w Danii ?
O ile tu jestes i jezeli jestes to dlaczego nie budujesz Polski w/g przepisu tych co maja racje wg Ciebie hm?
Widzisz pochodze z Gdanska i nie jeden raz za komuny siedzialem mam 54 lata i wiele widzialem i slyszalem, nawet przezylem
lecz nie wypowiadam sie na utopijne tematy...cokolwiek Duda czy Komorowski beda obiecac...sie nie spelni...troszeczke chlebka musisz pojesc jeszcze  z niejednego pieca aby dojrzec
Za moich czasow do pracy szlo sie od 14 tego roku zycia wiec... i budowalo sie Socjalistczna Ojczyzne..armia tez byla obowiazkowa...raczej tego nie przezyles...
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2015, 13:34:02 wysłana przez lonewolf »
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."


Offline newbie12

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 17
  • -Otrzymane: 58
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2015, 15:54:12 »
no prosze cie... Pan Cejrowski, wielki autorytet polityczny  :D to po pierwsze

a po drugie pozwole sobie sie przylaczyc do komentarza powyzej: co tu robisz? nie powinienes ze swoimi kolegami nacjonalistami budowac Polski takiej jakiej chcesz, najlepiej wyjsc z Unii bo to przeciez samo zlo, sasiedzi z prawa i lewa jeszcze wieksze zlo a Polska dla Polakow???? A, i nie zapominaj o zacofaniu o co najmniej 50 lat.

Musisz byc bardzo mlody skoro nie pamietasz ostatnich rzadow PiSu i jak to sie skonczylo.

wybacz ale chce aby moje dziecko moglo swobodnie ogladac Teletubisie i Bolka i Lolka, nie chce natomiast cenzury w szkole i falszowania historii bo "ciemny lud to kupi".

prosze zrob ten zaszczyt i wroc do Polski jesli ci, ktorych tak wielbisz wygraja wybory

« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2015, 16:06:08 wysłana przez newbie12 »

poloniainfo.dk

Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2015, 15:54:12 »

bart656

  • Gość
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2015, 16:29:13 »
O czym ty piszesz. Zreszta co można wymagac od sprzątaczki ( nie urażajac sprzataczek).
Żegnam

Offline newbie12

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 17
  • -Otrzymane: 58
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Maj 2015, 17:35:22 »
O czym ty piszesz. Zreszta co można wymagac od sprzątaczki ( nie urażajac sprzataczek).
Żegnam
??????????????????????????????????????????????????????????????????????
W przeciwienstwie do ciebie bardzo szanuje prace pan, ktore sprzataja.
Nie napisze czym sie zajmuje bo to ani nie twoja sprawa ani nie chce cie wpedzac w jeszcze wieksze kompleksy.

 A ty wlasnie pokazales poziom jaki reprezentujesz


Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Maj 2015, 19:33:23 »
No tak..Celebryta z parciem na szklo Cejrowski
Przypomniec nalezy jak to w poczatkowych programach WC Kwadrans jechal na kosciol , religie w szkolach itp , itd...potem cos go oswiecilo i zmienil poglady nagle..niestety nie jest zadnym autorytetem aby jego zdanie na jakikolwiek temat mialo sens i znaczenie kolejna choragiewka medialna jak wielu mu podobnych.
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline maro28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2015, 23:28:04 »
Witam ponownie Panie i Panowie. Dałem informacje na temat spotkania z dziennikarzem, bo myślę sobie że warto posłuchać kogoś kto poznał tajemnice WSI i ludzi z nimi związanych. Cieszę się że tutaj piszecie i że temat jest na topie bo oto chodzi :D
 Mój komentarz nie miał na celu obrazić nikogo mądrego, chciałem jedynie pokazać że można pisać różne bzdury byle nie na temat jak np kolega lonewolf (Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał.")Chciało by się powiedzieć, co ma piernik do wiatraka? Otóż ma bo jesli ktoś nie potrafi merytorycznie dyskutować to wrzuca takie teksty żeby wyśmiać np jakiś temat, w tym przypadku mój :) Ja uważam że jeśli nie znam tematu to nie będę go wyśmiewał, pierw zapoznam się z tym co ktoś ma do powiedzenia, a potem ewentualnie mogę się wypowiedzieć. Niestety niektórzy z nas bardzo lubią wychodzić przed szereg, a jak to mówi stare powiedzenie Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu! Fajnie że lonewolf opowiedział  nam swoją historię, * nie jeden raz za komuny siedzialem mam 54 lata i wiele widzialem i slyszalem*Cóż ja nie siedziałem, ale nie czuje się gorszy, takie czasy! Widzisz drogi lonewolf nie tylko Ty siedziałeś, bo było wielu którzy siedzieli jak np Stefanek Niesiołowski, który zaraz po zatrzymaniu wydał swoją narzeczoną i brata. Także żeby było jasne nie mówię że ty też masz coś na sumieniu bo Cię nie znam, ale chcę jedynie pokazać, że warto być obiektywnym! Co do mojego wieku i tego gdzie mieszkam to powiem Ci że nie powinieneś sugerować się moim nikiem, bo gdybym ja to robił to pomyślał bym sobie że jesteś samotnym wilkiem a co za tym idzie mieszkasz w lesie ;) Ja mieszkam w dk od wielu lat i jestem niewiele młodszy od Ciebie, jestem można powiedzieć dobrze wykształcony i mieszkam tu. Chciałbym kiedyś wrócić do kraju i dlatego interesuję się tym co tam się dzieje. Mam nadzieję że Ty również tak myślisz i że odwiedzisz Aarhus 13 czerwca i wtedy będziesz miał wypracowane zdanie na temat Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego. Pozdrawiam

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Maj 2015, 22:06:25 »
Drogi maro
Piernik do wiatraka ma sie jak nic do niczego a moje motto nie okresla sposobu zabierania glosu w dyskusji  na zasadzie "anty", pewnej niewiedzy czy szyderstwa z zakladanych tematow watkow
Chodzi o to , ze pewnych osob nie udaje sie komus przekonac do czegos pomimo niepodwazalnych argumentow-to rodzaj porownania
Co do naszego pieknego kraju to coz ale stracilem nadzieje na zmiany bez wzgledu na to kto bedzie u sterow wladzy, chociazby dlatego ze od 26 lat widze tych samych "gawedziarzy" i nic sie nie zmienia , chyba tylko wtedy gdy tworza nowe rzady i jedni po drugich  przez te wszystkie lata po sobie poprawiaja tlumaczac , ze poprzednicy sknocili tak wiec nie jestem za zadna partia .
Na swieza krew w polskiej polityce liczyc nie mozna bo jezeli jest to juz skarzona poprzez kolegow partyjnych na samym poczatku wiec.. chyba tak bedzie wkolo Wojtek itd , itd
Moze i kiedys uda wrocic sie do kraju o ile bedzie to juz inny kraj bez tego calego cyrku
Pozdrawiam
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Maj 2015, 09:23:21 »
Moze i kiedys uda wrocic sie do kraju o ile bedzie to juz inny kraj bez tego calego cyrku
O którym cyrku piszesz? Cała polityka to cyrk niezależnie od szerokości geograficznej. Zapomieliście? amerykański prezydent i jego "Monika", duński skandal stulecia sprzed roku i duńska afera podłuchowa? Jakim prawem możecie pisać o swoich wyjezdzie za granicę spowodowanym jakimś "cyrkiem" politycznym i związanym z tym PRZYMUSEM? To 20-30 lat temu ludzie byli ZMUSZENI do ucieczki, prześladowani za walkę dla kraju i musieli uciekać. Teraz, w dzisiajszych czasach wyjeżdżamy po prostu dla kasy. Jak czytam te wasze "cierpienia" to śmiać mi się chce. Poczytajcie trochę historii ludzi internowanych, wydarzenia niszczące nadzieję, rodziny i przestaniecie narzekać na takie pierdoły polityczne.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Maj 2015, 15:05:55 »
Drogi maro
Piernik do wiatraka ma sie jak nic do niczego a moje motto nie okresla sposobu zabierania glosu w dyskusji  na zasadzie "anty", pewnej niewiedzy czy szyderstwa z zakladanych tematow watkow
Chodzi o to , ze pewnych osob nie udaje sie komus przekonac do czegos pomimo niepodwazalnych argumentow-to rodzaj porownania
Co do naszego pieknego kraju to coz ale stracilem nadzieje na zmiany bez wzgledu na to kto bedzie u sterow wladzy, chociazby dlatego ze od 26 lat widze tych samych "gawedziarzy" i nic sie nie zmienia , chyba tylko wtedy gdy tworza nowe rzady i jedni po drugich  przez te wszystkie lata po sobie poprawiaja tlumaczac , ze poprzednicy sknocili tak wiec nie jestem za zadna partia .
Na swieza krew w polskiej polityce liczyc nie mozna bo jezeli jest to juz skarzona poprzez kolegow partyjnych na samym poczatku wiec.. chyba tak bedzie wkolo Wojtek itd , itd
Moze i kiedys uda wrocic sie do kraju o ile bedzie to juz inny kraj bez tego calego cyrku
Pozdrawiam

Jaki narod tacy politycy. Przeciez to sa najzywklejsi przedstawiciele poslkiego narodu. Jeden bardziej koscielny, drugi bardziej czerwony, a inny bardziej lakomy...
NIc sie nie roznia od narodu, ktory ich wybiera.
Kiedy bedzie zmiana? Za kilka pokolen, az wyrosnie mlodziez, ktora dorastala w wolnym kraju, polizala zachodu, popatrzyla na demkracje, a przede wszystkim jest wolna od postkumunistycznych i klerykalnych obciazen, uprzedzen i zabobonow.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

bart656

  • Gość
Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Maj 2015, 19:12:43 »
Brawo dla Chicago. :)

poloniainfo.dk

Odp: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Maj 2015, 19:12:43 »

 

zwiazki 3f

Zaczęty przez ernestynaDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5418
Ostatnia wiadomość 25 Wrz 2009, 15:34:58
wysłana przez yoursoul
Związki zawodowe i sytuacja na nowobudowanym metrze

Zaczęty przez thalesDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3615
Ostatnia wiadomość 16 Lut 2020, 20:46:54
wysłana przez thales
zwiazki w odense ale jakie???

Zaczęty przez iiggiiDział Odense

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3720
Ostatnia wiadomość 08 Cze 2008, 20:24:06
wysłana przez iiggii
związki

Zaczęty przez obeliks2Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3079
Ostatnia wiadomość 15 Cze 2012, 09:04:22
wysłana przez seba08
Marynarz a związki zawodowe, ulgi, różnica pensji

Zaczęty przez AreoDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5414
Ostatnia wiadomość 31 Sty 2018, 12:33:56
wysłana przez bikerboy