poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Komentarze powyborcze?  (Przeczytany 158821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #405 dnia: 31 Maj 2016, 04:42:44 »
Dlatego teraz Szechter ujada jakby mu ktoś pieprzu pod ogon nasypał ;)
DLATEGO ?
Aha...idac twoim tokiem myslenia, wiadomo, dlaczego za rzadow PO , ujadaly "niezalezne od rozumu". No, ale doczekaly sie dobrej zmiany, teraz urzedy musza prenumerowac nie najpoczytniejsza w Polsce gazete (caly czas, cokolwiek byscie nie wymyslili i jak byscie nie tlumaczyli sobie  ), tylko gadzinowke, ktora miala do tej pory naklad porownywalny z okolnikiem wojewodzkiej stacji uzdatniania wody.

Co do Rydzyka jeszcze- nie, no, wszystko jest cacy , omamil , to dawaly.
Rodzina mojej kolezanki musiala babcie ubezwlasnowolnic, bo przesylala Rydzykowi cala emeryture. Tak, wyludzanie od zdemencialych babc kasy "na ratowanie Polski" (sama slyszalam ) , jest ok. A te babciny , wierze,  ze szczere patriotki, ostatni grosz na "Ojczyzne w potrzebie" oddawaly.
No, ale to ja jestem hipokrytka ?
Ja mam pelna gebe o "tych najbiedniejszych , nad ktorymi trzeba sie pochylic " ?
Dobre :)
Tak, Habanero,  O TO , o bezczelne wyludzanie kasy od zdemencialych babc tez mnie boli.
Ale ty tego nie zrozumiesz.
" Polak gorszego sortu"

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #406 dnia: 31 Maj 2016, 06:06:17 »
DLATEGO ?
Aha...idac twoim tokiem myslenia, wiadomo, dlaczego za rzadow PO , ujadaly "niezalezne od rozumu". No, ale doczekaly sie dobrej zmiany, teraz urzedy musza prenumerowac nie najpoczytniejsza w Polsce gazete (caly czas, cokolwiek byscie nie wymyslili i jak byscie nie tlumaczyli sobie  ), tylko gadzinowke, ktora miala do tej pory naklad porownywalny z okolnikiem wojewodzkiej stacji uzdatniania wody.

Urzędy mogą wybierać  z  listy na ktorej sa 146 pozycje, od prasy branżowej ,specjalistycznej ,jaki lokalnej ,pozycje ogólnopolskie tez sie tam znajdują , wylecialy Newsweek, Polityka i GW. No niezłe sobie królestwo kaczynski zbudował, 146 gadzinówek .znów łżesz.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #407 dnia: 31 Maj 2016, 06:54:40 »
Nalezalo by jeszcze dodac ze gw nie jest najpoczytniejszym tytule. Zajmuje trzecie miejsce. To tak wzgledem twego samopoczucia.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #408 dnia: 31 Maj 2016, 18:25:02 »
Urzędy mogą wybierać  z  listy na ktorej sa 146 pozycje, od prasy branżowej ,specjalistycznej ,jaki lokalnej ,pozycje ogólnopolskie tez sie tam znajdują , wylecialy Newsweek, Polityka i GW. No niezłe sobie królestwo kaczynski zbudował, 146 gadzinówek .znów łżesz.

Prasa specjalistyczna im lokalna to calkiem inna kategoria.
No, chyba,  ze czegos nie wiem i na przyklad pisma medyczne czy , dajmy na to, dla drogowcow, tez sa upolitycznione ?
A zemsta i usuniecie Gazety, Newsweeka i Polityki z listy, bo zle pisaly o PIS ...coz..."kon jaki jest, kazdy widzi". Oprocz zapatrzonych w Kaczynskiego i przyklaskujacych kazdemu jego posunieciu.
To,  ze Wyborcza wyprzedzaja dwa tabloidy ,Fakt i Superekspres swiadczy jedynie o tym, ze wsrod powaznych , opiniotworczych dziennikow, nadal ma 1 miejsce.

" Polak gorszego sortu"

Offline Habanero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 98
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: +42/-25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tabula rasa...
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #409 dnia: 01 Cze 2016, 19:25:31 »

To,  ze Wyborcza wyprzedzaja dwa tabloidy ,Fakt i Superekspres swiadczy jedynie o tym, ze wsrod powaznych , opiniotworczych dziennikow, nadal ma 1 miejsce.




Skoro muszę się powtarzać to się powtórzę ; Gadzinówka Wybiórcza NIE JEST "poważnym, opiniotwórczym dziennikiem" i nigdy nim nie będzie. To jest zwykły Szechterowy rzyg ;)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
S.Lem

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #410 dnia: 01 Cze 2016, 23:43:54 »
 ??? To nawet ojojoj...nie mozna tu napisac...troche przegiecie jak nawet to jest usuniete...jestem tylko obserwatorem dyskusji nie jej uczestnikiem...
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #411 dnia: 02 Cze 2016, 13:11:00 »
??? To nawet ojojoj...nie mozna tu napisac...troche przegiecie jak nawet to jest usuniete...jestem tylko obserwatorem dyskusji nie jej uczestnikiem...
Mozna, ale w tym watku dyskusja przebiega czesto na poziomie piaskownicy.
Tak wiec by uniknac, "dlaczego moj, a nie jego", poszlo rowno wszystko poza tematem.

To troche jak w zuzlu. Niby nie jezdzisz, a stoisz za banda i obserwujesz, a i tak od czasu do czasu zostaniesz obsypany zuzlem. :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #411 dnia: 02 Cze 2016, 13:11:00 »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #412 dnia: 03 Cze 2016, 22:15:35 »
W zwiazku z tym, ze wybory odbyly sie kilka miesiecy temu, temat zostal przewalkowany wzdluz, wszerz i od dluzszego czasu nic oporcz personalnych inwektyw, praktycznie nie wnosi, uwazam dyskusje za wyczerpana i tym samym watek zamykam na stale.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Komentarze powyborcze?
« Odpowiedź #412 dnia: 03 Cze 2016, 22:15:35 »