poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Bygmat szef oszust  (Przeczytany 13123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczek22r

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Bygmat szef oszust
« dnia: 20 Cze 2017, 19:20:28 »
Właściciel firmy to oszust. Pracowałem u niego pierwszy miesiąc wypłacał, na drugi miesiąc zapłacił 1000 DKK  tylko na przeżycie i na opłaty. Gdy wyjeżdżałem do PL dal mi 4 tys. DKK i mówił ze resztę przeleje na konto czego nie zrobi. Gdy byłem w PL kasy nie przesłał, nie odbierał telefonów i nie odpowiadał na sms-y. Dowiedziałem sie od znajomych ze szef zaczol wymyślać iz źle wykonałem prace i za to pieniędzy nie odzyskam. Co jest najlepsze ze tam gdzie praca źle zrobiona tego nie robiłem i tam nie byłem. Nie raz swoim byłym pracownikom którzy domagali sie zalęgłych wypłat przedstawiał lewe faktury. Obiecuje zatrudnienie w firmie i tego nie robi. Robi sie dla niego na czarno bez wiedzy. Płaci marne pieniądze 80 DKK na godzinę. Jest dwulicowy, nastawia i  buntuje pracowników na siebie nawzajem. Jest mściwy. Dużo polaków u niego pracowało i bardzo sie zawiodło.

przestrzegam przed tym nieuczciwym pracodawca

Offline Reka sprawiedliwosci

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bygmat szef oszust
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Cze 2017, 16:11:11 »
Właściciel firmy to oszust. Pracowałem u niego pierwszy miesiąc wypłacał, na drugi miesiąc zapłacił 1000 DKK  tylko na przeżycie i na opłaty. Gdy wyjeżdżałem do PL dal mi 4 tys. DKK i mówił ze resztę przeleje na konto czego nie zrobi. Gdy byłem w PL kasy nie przesłał, nie odbierał telefonów i nie odpowiadał na sms-y. Dowiedziałem sie od znajomych ze szef zaczol wymyślać iz źle wykonałem prace i za to pieniędzy nie odzyskam. Co jest najlepsze ze tam gdzie praca źle zrobiona tego nie robiłem i tam nie byłem. Nie raz swoim byłym pracownikom którzy domagali sie zalęgłych wypłat przedstawiał lewe faktury. Obiecuje zatrudnienie w firmie i tego nie robi. Robi sie dla niego na czarno bez wiedzy. Płaci marne pieniądze 80 DKK na godzinę. Jest dwulicowy, nastawia i  buntuje pracowników na siebie nawzajem. Jest mściwy. Dużo polaków u niego pracowało i bardzo sie zawiodło.

przestrzegam przed tym nieuczciwym pracodawca


Offline Reka sprawiedliwosci

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bygmat szef oszust
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Cze 2017, 16:14:16 »
Tak szef pewnie Dawid ploscinski !
Zwykły oszust człowiek jedzie do pracy zarobić,a tu dno pięknie w oczka swieci! Szkoda opisywać co się dzieje

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bygmat szef oszust
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Cze 2017, 13:40:02 »
Jego cechy charakteru nie za bardzo kogos interesuja, wazne jesli takie oskarzenia wysuwasz abys mial pokrycie w papierach, jego dane personalne nie sa ukryte, mozna nawet zadzwonic telefon dostepny w internecie, popros o pomoc zwiazki,radce prawnego niewiem, odzyskaj te pieniadze na drodze prawnej, bo to troche kasy bedzie, powodzenia.

Offline Zdumiony

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Bygmat szef oszust
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sty 2018, 09:59:21 »
Zastanawiające dla mnie jest jedno..dlaczego jakieś denne żale wpisywane są na takim forum? Piszę denne ,bo w moim przekonaniu jest zupełnie odwrotnie. Alkoholik miał dane trzy szanse, w/g mnie o dwie za dużo...wystawia nam Polakom takie a nie inne świadectwo i nie wiem czy "Gosiaczek" od przepicia pisze w formie męskiej czy jakiś "Grzegorz" myśli ,że jest kobietą?
Wiem ,że za uczciwą pracę wszyscy mieli wypłacone stawki takie jakie były ustalone,podkreślam uczciwą, bo jeśli ktoś mówi ,że wszystko umie a później chowa się po kątach udając ,że pracuje, to po co szuka pracy w Danii? Żeby później wypisywać pieprzoty ,że nie płaci?
Ludzie weźcie się do uczciwej pracy, wyeliminujcie w robocie alkohol i zacznijcie szukać winy w sobie a nie w innym człowieku!!!

poloniainfo.dk

Odp: Bygmat szef oszust
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sty 2018, 09:59:21 »

 

Oszust z Artifex

Zaczęty przez maras2011Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3521
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2014, 14:06:19
wysłana przez jackol
czy to oszust

Zaczęty przez pomidorekDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3965
Ostatnia wiadomość 23 Paź 2008, 08:01:50
wysłana przez a.art.malciki
Mieszkaniowy OSZUST , proszę o pomoc.

Zaczęty przez AK211Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 14969
Ostatnia wiadomość 14 Maj 2011, 21:54:00
wysłana przez jamjurand
Oszust kupujacy samochody

Zaczęty przez Aga05Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3833
Ostatnia wiadomość 04 Gru 2011, 15:13:30
wysłana przez mariuszk
Arkadiusz Paczkowski - Uwaga oszust!

Zaczęty przez tomek1708Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13357
Ostatnia wiadomość 08 Paź 2012, 15:42:22
wysłana przez lonewolf