poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE  (Przeczytany 20593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

polka40

  • Gość
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Gru 2010, 23:39:54 »
Picie coli jest bardzo dobre. Lekarze dunscy tez o tym wiedza.
 Polka40 malo wiesz :)
chyba trafila do jakiegos innego lekarz bo jakos jej nie zalecil.a jezeli picie colusi to dodaj ze przy grypie zoladkowej jak masz wymioty,i jeszcze musi byc odgazowana ,bo tego nie zwymiotuje.to jest dziecko i to małe.juz  w programie,,boso przez swiat ,,ma lepsze sposoby ,bo nie szuka pozniej leku na skret jelit ,ach te młode mamy  :o

Offline asia1234

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Gru 2010, 07:33:21 »
dp asi1234 nie miej pretensji ,ze tak Twoj post odebrałam .kazdy odbiera jak odbiera .kazdy wie co jest jak rosołki sie nawcinasz a jak poczytasz troche na temat spozywania napojow gazowanych podczas biegunki co dzieje sie z jelitami ,to bedziesz wiedziec  na przyszłosc.podziwiac lekarza Twojego z Polski , ??? za kolejki i metody jakimi leczy ludzi .widocznie dba oportwele pacjentow nie przepisujac im lekow,tylko skłania sie do takich sposobow.a mowimy ze w Polsce mamy dobre lekarstwa ;D .ale najwazniejsze ze naszej rozmowczyni malenstwu przeszło i jest ok .Tobie zycze wszystkiego dobrego .pozdrawiamy
ostatni raz do "polki40".duzo czytam o chorobach ale lekarzem nie jestem i nadal uważam,że moja lekarka jest wspaniałym pediatra.nie chce rozpisywac sie na swoje prywatne sprawy ale Ona wykryła min.guza u mojego dziecka i SAMA pojechała do CZD w Warszawie,stała SAMA w kolejce do specjalisty,zeby pomóc mojemy dziecku dostac się tam!!!!!!!!!takze nie pisz,co o Niej sadzisz bo nie wiesz,jak jest!poza tym,nie jestem młoda mama i mam doświadczenie.a nawet ,jak mialam 19 lat to czułam,co jest dobre dla dziecka i lekarze chwalili mnie za moje wyczuie i opiekuńczość!nie wiek decyduje o tym,jaka się jest mama.młoda,stara-to nie jest ważne.pozdrawiam

polka40

  • Gość
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Gru 2010, 08:48:54 »
DO asi1234. Szanuje twoje zdanie szanuje swoje .biegunka malenstwu minela a przez gledzenie ,,mojácar racja,twoja racja zaraz dostane sana bieguny. Jak masz dobrego polskiego lekarza to dobrze .nie zagladam ci w metryke alle moje dzieci Maja juz albo az  26  lat .byc moze w tamtych  czasach inaczej sie leczylo jak teraz .pozdrawiam i jak najmniej klopotow ze wszystkim

Offline tomaja21

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Gru 2010, 10:40:44 »
witaj ja tez mam w takim wieku synka i zawsze na biegunke daje mu jagody jak chcesz mogę ci odstapić 1 słoiczek mieszkam w Kopenhadze jak coś to pisz do mnie tomaja21@wp.pl

polka40

  • Gość
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Gru 2010, 15:17:48 »
do asi 1234 ,ja Asiu jak mialam 19 lat to jeszcze studiowałam ,i potem myslałam o założeniu rodziny, na szczescie moje dzieci nie chorowały ,wiec nie musiałam biegac po lekarzach.duzo zdrowka Tobie i twojej corce zyczymy

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Gru 2010, 13:08:46 »
madrosc na dzis:  "od coli w glowie sie pier....li"   ;D ;D ;D
A wiesz, ze widac. Ale skoro musisz sobie pisemnie uswiadamiac... :D

[Posted on: 03 Grudzień 2010, 13:07:22]

chyba trafila do jakiegos innego lekarz bo jakos jej nie zalecil.a jezeli picie colusi to dodaj ze przy grypie zoladkowej jak masz wymioty,i jeszcze musi byc odgazowana ,bo tego nie zwymiotuje.to jest dziecko i to małe.juz  w programie,,boso przez swiat ,,ma lepsze sposoby ,bo nie szuka pozniej leku na skret jelit ,ach te młode mamy  :o

  Mlode mamy dzieci nie zostawiaja :(

Adie

  • Gość
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Gru 2010, 13:29:11 »
kochana Solvej   ;D ;D ;D  zwróć uwagę jak się ludziom po...iło... jak ktoś napisał o coli... to chyba racja  ;D ;D ;D ja nie piije, moje dziecko nie pije i jakoś żyjemy...

poloniainfo.dk

Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Gru 2010, 13:29:11 »

polka40

  • Gość
Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Gru 2010, 19:11:32 »
A wiesz, ze widac. Ale skoro musisz sobie pisemnie uswiadamiac... :D

[Posted on: 03 Grudzień 2010, 13:07:22]

  Mlode mamy dzieci nie zostawiaja :(
kto zostawił dzieci?to jest dobre dziecku s.....a przeszła a temat dalej sie drąży. miłego wieczorku

poloniainfo.dk

Odp: POMOCY MOJ SYN MA BIEGUNKE
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Gru 2010, 19:11:32 »

 

pomocy karta podatkowa cpr

Zaczęty przez jacek456Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8519
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2014, 23:43:09
wysłana przez roga
Pomocy w szukniu mieszkania.

Zaczęty przez krzyk26Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6758
Ostatnia wiadomość 24 Sty 2015, 07:49:47
wysłana przez krzyk26
pomocy! jak zrobić przelew przez internet?

Zaczęty przez niedzielaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19295
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2008, 23:12:28
wysłana przez niedziela
Konto Pomocy

Zaczęty przez krzysiekk-gDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5727
Ostatnia wiadomość 13 Paź 2014, 16:34:14
wysłana przez roga
potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu

Zaczęty przez MONIKA33Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2008, 00:21:20
wysłana przez Klingon