poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: witam  (Przeczytany 7676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: witam
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Sty 2011, 15:49:16 »
Obiektywny rzeczoznawca móglby tylko stwierdzic ze uszkodzenie zostalo spowodowane kolem duzej maszyny ale nie móglby powiedziec : to byla ta maszyna, to sie zdarzylo tego dnia, kabusewal maszyna ten pracownik.

Wiec sprawa wrócila by do punktu wyjscia nie ma swiadków, nie ma dowodu na to ze szkode spowodowala ta konkretna maszyna kabusewana przez tego konkretnego pracownika.

A tylko to sie liczy w swietle prawa.
 To tak jak z innymi rzeczami np. handel narkotykami na podkopenhaskich czy innych osiedlach, wszyscy wiedza , policja tez kto handluje ale dowodów nie ma i swiadków tez nie ma ...I co ? I nic.
Takie jest prawo.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: witam
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Sty 2011, 16:33:34 »
Jesień silne wiatry
Spadła mi szyba na samochód przed moim blokiem,taka okragła z dachu.Zgłosiłem w spódzielni,porobiłem foto,pozbierałem szkło też jako dowód,powiadomiłem ubezpieczyciela wysłałem pismo do nich z opisem szkody,zadzwoniłem do sasiada potwierdził ze słyszał huk.Panowie przyszli ze spódzielni wymienili oknowczesniej wsadzili worek(też zrobiłem foto i....
Spódzielnia umyla ręce,, nie są pewni czy ta szyba to napewno ich,,a ubezpieczyciel powiedział jesli nikt sie nie przyznaje to mogą mi to zrobić własnie za 3000kr mimo ze mam oc/ac.
sąsiad powiedział że trzeba wzywać politi nawet jak ,,sąsiad piernie za głośno,,.
Ale jak czytam poprzednie watki to sami widzicie jak jest,poprostu bezradność i syf, ręce opadają.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: witam
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Sty 2011, 17:31:25 »
Rey,
Jestem przekonany (pewny), ze powinienes dostac odszkodowanie skoro spoldzielnia wymieniala szybe na dachu. Zloz skarge w spoldzielni (popros o rozmowe z przelozonym autora odmowy) rownoczesnie zapytaj o porade w roznorakich gratis retshjælp (duzo adresow  tutaj na forum). Wlasciciele domow sa odpowiedzialni za szkody wywolane przez spadajace sople w momencie gdy nie ma ostrzezen i ogrodzen na chodnikach, podobna jest twoja sytuacja.

poloniainfo.dk

Odp: witam
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Sty 2011, 17:31:25 »

 

Witam!

Zaczęty przez GoTTieDział Hydepark

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 14127
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2006, 22:36:41
wysłana przez GoTTie
Odp: Witam :)służę pomocą

Zaczęty przez luluDział Pomoc!

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6007
Ostatnia wiadomość 19 Lis 2007, 22:53:45
wysłana przez mawi
Witam ,feriekonto i konto bankowe...

Zaczęty przez haryDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3338
Ostatnia wiadomość 31 Mar 2009, 23:15:18
wysłana przez Jomir
witam czy juz mozna sie rozliczac za rok 2010 czy trzeba czekac do marca prosze

Zaczęty przez ogDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5827
Ostatnia wiadomość 17 Sty 2011, 01:11:39
wysłana przez roga
Witam wszystkich

Zaczęty przez jan001Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2803
Ostatnia wiadomość 17 Sty 2013, 12:38:55
wysłana przez MalaCzarna