Regionalne > Århus, Aalborg ...

polacy w Århus i okolicy

(1/7) > >>

aarhusN:
witam

odwiedzajac forum zauwazylem,ze w Kbh odbywaja sie (nie wiem jak czesto) spotkania polonii. jestesmy (wraz z zona i corka w århus ok 6 lat.mamy znajomych z ktorymi sie spotykamy od czasu do czasu,ale pomyslalem,ze mozna by poszerzyc grono znajomych i zorganizowac moze jakies spotkanie(nie mam tutaj na mysli zadnego ze zwiazkow polonii w dk) lub tez moze jest juz miejsce gdzie spotykaja sie polacy(wiem,ze kiedys takim miejscem byla knajpa washington niedaleko ratusza,ale po pierwsze byla to podobno speluna,a po drugie juz nie istnieje). ponadto myslalem,zeby moze zalozyc grupe na facebooku i poznac sie nawzajem. byc moze znalazly by sie osoby chetne. co Wy na to? ;D

vordingborg:
facebooku  wchodzę w to działaj pamiętaj wstawić  link na poloni , wprawdzie mieszkam bardzo daleko ale może poznam jeszcze kogoś z okolicy Vordingborg

malinka2305:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001550368321

vordingborg:
Widzę że już jako dziecko nie uwierzyłaś w Swiętego Mikołaja bez brody  ;D pozdrawiam                                                                  Ale  bez urazy ,mi też wciskali bajki.

aarhusN:

--- Cytuj (zaznaczone) ---Widzę że już jako dziecko nie uwierzyłaś w Swiętego Mikołaja bez brody  Duży uśmiech pozdrawiam                                                                  Ale  bez urazy ,mi też wciskali bajki.
--- Koniec cytatu ---

co miales na mysli? tak z ciekawosci....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej