poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: polacy w Århus i okolicy  (Przeczytany 48644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Sty 2011, 21:23:16 »

Offline lucyna1975

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Sty 2011, 21:34:11 »
Witam :)malinka2305 wpadłaś na dobry pomysł może na facebooku uda się polaków namówić na spotkanie :) bo na NK niestety nie udało się każdy zaproszenie przyjmuje i na tym koniec :(

Offline teraz

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Sty 2011, 01:01:32 »
czyzby juz facebook przegnał twitter'a i myspace'a??   heheh  szykuje sie tam jakas akcja tez?



czyste "proroctwo"  tego utworu "magazyn mód"   


Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Sty 2011, 10:02:37 »
fajny tekst.zreszta jak prawie wszystkie teksty dzemu.

a co do fecebooka i pozostalych....  wydaje sie,ze trzeba isc z duchem czasu.kto stoi w miejscu nie rozwija sie-cofa.
facebook daje mozliwosc spotkania sie i poznania(mowie o polonii w århus) jest dobrowolne.mozna zaakceptowac,albo nie.wolna wola ;D

Offline malinka2305

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Sty 2011, 13:56:00 »
bylo 15 jest 20

Offline teraz

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Sty 2011, 15:36:21 »
sprawdzilem, facebook ma okolo 500 000 000 uzytkowniko i wzrasta niesamowicie, pozostali zostali bardzo, bardzo w tyle....a jeszcze nie tak dawno bylo ...

a jesli juz facebook'owo to moze ktos sie zahaczy tez na stornke , ktora istniej dosc dlugo, ale tak jak by trosze o sobie zapomniala.

podaje link

zeby nie bylo to zadna konkurencja  8)   poprostu tak mi sie wspomniala ta strona w tych klimatach , pozdrawiam

http://www.facebook.com/group.php?gid=51625400066ø       

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sty 2011, 18:48:21 »
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

chyba za pozno...........

malinka podala inny profil i zalapalo........ ::)

poloniainfo.dk

Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sty 2011, 18:48:21 »

Offline malinka2305

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Sty 2011, 15:04:08 »
bo tamten profil to polacy w dani a na naszej stronie sa polacy w aarhus wiec jak dla mnie to co innego

[Posted on: 09 Sty 2011, 17:14:40]

a  i juz jest nas 25 hura lepiej jak jest nas wiecej

[Posted on: 09 Sty 2011, 17:15:38]

bylo 25 jest 42 no laczmy sie laczmy lato sie zbliza moze wspolne ogniska? co wy na to? Nasze dzieciaczki moglyby sie poznac! Tak jak i My jest Nas tu tylko garsta a odwracamy sie od Siebie na ulicy jestesmy bylismy i bedziemy Polakami nic nas nie zmieni! pozdrawiam

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Sty 2011, 15:56:28 »
bo tamten profil to polacy w dani a na naszej stronie sa polacy w aarhus wiec jak dla mnie to co innego

[Posted on: 09 Sty 2011, 17:14:40]

a  i juz jest nas 25 hura lepiej jak jest nas wiecej

[Posted on: 09 Sty 2011, 17:15:38]

bylo 25 jest 42 no laczmy sie laczmy lato sie zbliza moze wspolne ogniska? co wy na to? Nasze dzieciaczki moglyby sie poznac! Tak jak i My jest Nas tu tylko garsta a odwracamy sie od Siebie na ulicy jestesmy bylismy i bedziemy Polakami nic nas nie zmieni! pozdrawiam

I mam nadzieje, ze bedziecie robic wszystko, zeby i inni (dunczycy) nie odwracali sie od Was, bo to ze odwracamy sie od siebie
to mniej wazne, jezeli jestescie zaakceptowani przez reszte. A z tymi ogniskami to troche klopot, chyba ze macie wlasny ogordek
a i to saprzepisy lokalne, ktore na to nie zezwalaja, np. u mnie ejerlaug wyrazniezaznacza, ze palenie ogniska jest dozwolone tylko pod warunkiem, ze nie przeszkadze sasiadom (dym/drutka, alergie, smrod nie do wyietrszenia wewnatrz mieszkania nawr przyzanknietych oknach). Mnie osobiscie nie przeszkadza. Zwracam tylko uwage, ze takie przepisy istnieja - to tak na wszelki wypadek. Co kraj to obyczja.

Offline malinka2305

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Sty 2011, 22:14:27 »
kto ma sie odwrocic lub Bog wie co to i tak zrobi na sile w dupe nie bede nikomu wchodzic i nie dunczykom nie okradam ich ani nie robie im krzywdy wiec czy powiedza mi hej czy nie mam to gdzies a co do ogniska to plona i 5 metrowe nad morzem wiec niech tu nikt bezsensownych kitow nie pisze bo nie ma to sensu i swoich jakis podlych informacji nieprawdziwych a na chlopski rozum to na balkon 100 osob nie zaprosze i ogniska nie zrobie wiec po co ten idiotyczny wpis

Offline kopytko

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Sty 2011, 22:28:04 »
uważam,że wpis nie jest idiotyczny a informujący. nie ważne w jakim kraju bym była zawsze zastanowiłabym się nad zrobieniem ogniska, bo to jednak ogień, który może powodować zagrożenie i w związku z tym istnieją specjalne przepisy zabraniające pewnych rzeczy.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Sty 2011, 00:03:22 »
No ,ale "malinka" nie wie co znaczyslowo "informacja". Sama pisze, ze nad morzem plona ogniska nawet bardzo wysokie. Wlasnie nad morzem, a nie w pobluzu domow. Moi sasiedzi, obcokrajowcy tez otym niewiedzieli i kiedys jako to w ich wlasnym kraju rozpalili ognisko, siedzieli i spiewali nawet bardzo przyjemnie, ale niestey wiatr wial w niekorzystnym dla nich kierunku i sasiedzi byli z tego niezadowleni bo dym i swad wchodzil im prosto do ich okien. Poszli do nich i grzecznie bez podnoszenia glosu powiedzxieli im, ze niestety, przepisy sa takie jakie sa. "Ogniskowcy" - wietnaczycy tez bardzo grzecznie przeprosili, zgasili ognisko, zaprosili dunczykow aby razem z nimi posiedzieli. Kultura. Chcialbym widziec "malinke" albo innych rodakow w akcji, gdyby ktos im zwrocil uwage, a w dodatku jak by juz byli w "dobrym nastroju". Moze nie obyloby sie bez 112.

Tak, ze Malinka - uspokoj sie. Przyjmuj inforamcje, nie tylko o ognisku, ale generalnie, jako cos przydatnego, albo w ogole ic nie przyjmuj. Stawianie sie na barykady jest bezsensowne i smieszne. Dobrego ognia zycze. Roga   

[Posted on: 23 Sty 2011, 23:59:44]

kto ma sie odwrocic lub Bog wie co to i tak zrobi na sile w dupe nie bede nikomu wchodzic i nie dunczykom nie okradam ich ani nie robie im krzywdy wiec czy powiedza mi hej czy nie mam to gdzies a co do ogniska to plona i 5 metrowe nad morzem wiec niech tu nikt bezsensownych kitow nie pisze bo nie ma to sensu i swoich jakis podlych informacji nieprawdziwych a na chlopski rozum to na balkon 100 osob nie zaprosze i ogniska nie zrobie wiec po co ten idiotyczny wpis
Fantastyczny popis w odpowiedzi na moja jak ajprawdziwsza informacje: " niech tu nikt bezsensownych kitow nie pisze bo nie ma to sensu i swoich jakis podlych informacji nieprawdziwych"

Nie wiedzilaem, ze informacje moga byc podle.  :o

Offline souli

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Sty 2011, 00:31:21 »
podle informacje to pikus ---" te bezsensowne kity -bo to nie ma sensu"  :o ;D ale pojechalaaaa.... :o ;D

Offline malinka2305

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Sty 2011, 09:01:15 »
No bardzo dziekuje za informacje jestem przemile zaskoczona naplywajacymi informacjami na temat tego co mozna a co nie dziekuje serdecznie i ps. Nie robcie z NA's chamow i pijakow jesli mialoby juz byc to ognisko czy cos innego napewno nie w miejcu w ktorym moglby przeszkadzac czy dym czy spire czy smiech i jeszcze jedno nie wypisujcie tu bzdur znajdzie se innu post a ty Roga kolego slyszalam ze ty z Kbh jestes to co tu sie wcinasz nie twoja dzialka nie tá czesc kawalka i ja naprawde jestem miła piszac to a co dó postow na poloni da osoby ktore naprawde udzielaja dobrych informacji a sa i takke ktore pisza co uslyszaly wiec darujcie sobie z wypisywaniem jaki to cham ze mnie i niegrzeczny niewychowany czlowiek!!! A za prawdziwe i sprawdzone informacje dziekuje malejzarhus kompetentna osoba!!!!

Offline timatong

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Lut 2011, 21:04:17 »
Cześć

Witam Cie, nie wiem czemu odnośnie nawiązywania znajomości Związki Polonijne wźałeś w nawias.
Ponieważ uważam iż jest to dobra organizacja do nawiązywania nowych znajomości.
Teraz związek Polonijny w Aarhus ma całkiem nową grupę zarządzającą w której są młodę dziarskie osoby,
z którymi warto nawiązać znajomość.
Teraz jest organizowana zabawa karnawałowa jeśli jesteś osobą która chcę się dobrze bawić i poznać nowych ludzi to jest szerokie grono. Zapraszam.

poloniainfo.dk

Odp: polacy w Århus i okolicy
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Lut 2011, 21:04:17 »

 

Nowy tani sklep w Århus, Vejle, Bording

Zaczęty przez isurferDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 18956
Ostatnia wiadomość 16 Wrz 2010, 23:34:14
wysłana przez roga
sushi w århus

Zaczęty przez emilyroseDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5496
Ostatnia wiadomość 28 Paź 2010, 21:56:51
wysłana przez jamjurand
Gdzie najlepiej mieszka sie w Århus?

Zaczęty przez SarahDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21120
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 19:29:18
wysłana przez air2006
W szukam pokoju w Arhus c

Zaczęty przez extra500Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5212
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2008, 21:05:16
wysłana przez extra500
Pozdrowienia dla moich dawnych pacjetow z Arhus

Zaczęty przez marzena66Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7204
Ostatnia wiadomość 26 Gru 2010, 23:11:04
wysłana przez marzena66