poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Brak kultury  (Przeczytany 75482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Lut 2011, 12:28:32 »
niezle macie pod sufitem a uwazacie sie za ludzi pozadnych i inteligentnych, wasze motto tylko nazekac, to nie moja winna ze nie ma was kto zabawiac i piszecie aby tylko pisac zeby na siebie uwage zwrocic a juz nie wspomne ze same siebie zachwalacie  :o

ci co mnie znaja maja inne zdanie o mnie a wirtualnie nie wyciagajcie pochopnych wnioskow bo rozczarujecie sie, ja nie naleze do erotomanow wiec nie bede wam szeptal do uszka ani podziwial waszego zaklamania i niewinosci  8)

diablowi juz dawno sprzedaliscie dusze a tu wirtualnie robicie sie aniolkami  :P

ten kto ma odpowiednio poukladane w glowie zdaje sobie sprawe kim jestescie i do czego podazacie  8)

bez mala pozjadaliscie wszystkie rozumy swiata i wiecej wiecie niz inni jednak rzeczywistosc jest inna, ja wole byc glupcem i slepcem

 8)

[Posted on: 08 Lut 2011, 12:01:36]

wiec wyluzujcie sie babuszki, delikatnie draznic i zartowac nie jest jednoznaczne z tym ze ktos jest zlosliwy badz nie ma szacunku do innych ale wasze staroswieckie poglady i intepretacja aspektow zycia osmiesza was samych

wiec kto nie ma kultury, sadze ze wy bo udajecie kogos innego niz jestescie w realu

frisms, roga itd. - same nicki danych osob mowia wszystko za siebie kim sa itd.

ja niestety jestem uczulony na takie osoby  8)



[Posted on: 08 Lut 2011, 12:12:43]

i zawsze bede  8)

[Posted on: 08 Lut 2011, 12:14:33]

myszol co ma darmowy badz platny dostep do internetu, ja place 299 koron miesiecznie ale nie po to zeby zabawiac sie w kotka i myszke z takimi osobami jak ty  8) i tez wiele osob tak sadzi

wasza mentalnosc i zasciankowe poglody juz nigdy nie zmienia sie, za pozno, macie to juz w sobie zakorzenione jednak nie uwazajcie ze inni popieraja wasze postepowanie badz zgadzaja sie z waszym podejsciem do zycia

kiedys pewien medrzec powiedzial ze uczac sie innego jezyka podwajamy swoje czlowieczenstwo wiec dziwi mnie ze takie doskonalosci dopabuse teraz w takim zaawansawonym wieku zaczely chodzic do szkoly badz wcale  ::)

proponuje zalozyc watek - sekta przekwitajacych kobiet w danii

 8)

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #61 dnia: 08 Lut 2011, 13:42:44 »
robertcph pomyliles watki z "Usmiech dnia"a juz na pewno z "ogloszenia towarzyskie"  :D :D

ps. zapytam skromnie: "sekta przekwitajacych kobiet w danii" kogo to sie tyczy?  ;D

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #62 dnia: 08 Lut 2011, 13:51:20 »
DO MODERATORA.po co to forum nazywa sie N I E Z A L E Z N E ,jak kasujesz niektore posty .nie wyzywam nikogo od BURAKA ITP kasuj te posty w ktorych naprawde jeden drugiemu ubliza ,moze by zmienic nazwe ,,ZALEŻNE FORUM,, to tez jest mentalnosc polaka jak ma nad czyms władze . ;)

skasowano twoj post bo prowokujesz.
zeby cie uswiadomic, to bylem dzis na policji i zlosilem to ze dzwoniles do mnie w nocy z pogrozkami.jeszcze raz sie to powtorzy i policja zapuka do twoich drzwi.
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Lut 2011, 16:10:54 »
"nie robić we własne gniazdo na prawo i lewo"
 
No jasne .a gospodarka legła w gruzach,wszystko rozkradzione,zamiast dróg i mostów wszyscy,,zaradni,, pobudowali sobie chałupy,ale....MILCZEC !!!..,,nie robic we wlasne gniazdo!!!! ;D
Wszyscy w dupe pijani,robota stoi ALE.....(trzeba to jakos zakamuflowac).. ,,nie robic we wlasne gniazdo!!!!!!!!!!!!!!!
I tak mamy ku...... do dziś!
« Ostatnia zmiana: 08 Lut 2011, 16:31:52 wysłana przez rey2000 »

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #64 dnia: 08 Lut 2011, 16:22:00 »
cytat  robertcph

frisms, roga itd. - same nicki danych osob mowia wszystko za siebie kim sa itd.

ja niestety jestem uczulony na takie osoby


a ja mam uczulenie na twoj nick robertcph – wiesz, to tutaj najbardziej pasujesz  ty i twoje posty  , nie da sie TEGO ani czytac ani rozumiec...rece opadaja  :-[

od kiedy zmienil sie naglowek watku z ”kultura na codzien” na ”brak kultury” zauwazylam wyraznie wieksze zainteresowanie ;D  , to takie nudne pisac o kulturze to jest dobre dla ”babuszek, ktore ”sprzedaly” swoja dusze ”dunskiemu diablu...

To tak jak w tych opowiesciach Anonymusa – na opolszczyznie gdzie istnieje mniejszosc niemiecka, co drugi mieszkaniec ma albo pochodzenie albo paszport niemiecki, a najsmieszniejsze jest to ze ci z paszportami mowia po slasku, i nie umieja niemieckiego...odwalaja swoje robote w Rejchu i wracaja do Polski jako bogacze,paniska....ktorzy potem nawet swoim sasiadom nie mowia ”dziendobry”

dlaczego polactwo sie nie przyzna same przed soba – tak, on ma racje jestem chamem, dlaczego jestem chamem? Dlaczego klamie, kombinuje, podkladam komus swinie, jestem zawistny ?? Dlaczego?? Dlaczego polaczki sie oszukuja i gardza innymi a siebie nie widza i swoich wad???
Dlaczego Polacy sie ”nie naprawiaja” ? Dlaczego Polacy nie maja na tyle honoru zeby sie przyznac do popelnionych bledow? Dlaczego uwazaja ze zawsze ktos inny jest winny a w tym konkretnym przypadku – ”dunole” czyt. Duńczycy  (szwaby czyt. Niemcy, żabojady czyt. Francuzi , makaroniarze czyt. Wlosi , ruskie czyt. Rosjanie...itp.)

a tutaj nota autora ksiazki “Polactwo” R.Ziemkiewicz.

”Chamuś w gumofilcach, podkoszulku i beretce jak z satyrycznych rysunków Krauzego stał się polskim bożkiem i wyrocznią. To on mówi elitom, czego chce naród. To pod jego kątem układa się polityczne programy, to na jego rozum przykrawają świat media. Nawet Kościół, przestraszony wybuchem antyklerykalizmu w początku lat dziewięćdziesiątych i nieskrywaną gotowością chamusia do przetrzepania biskupich szkatuł, pilnie uważa, by nie narazić mu się zbyt rygorystycznym stawianiem spraw.

Jeśli ktoś chce się schylać, żeby sprawdzać, czy przypadkiem nie noszę słomy w butach, powiem mu od razu: noszę, szkoda fatygi. I właśnie dlatego nie myślę sobie zakładać tłumika i wstrzymywać się od pisania o polactwie prawdy, nie myślę kombinować, komu ta prawda służy i kogo uraduje, a kogo zmartwi. Nic mnie to nie obchodzi. Obchodzi mnie mój kraj, i to, jak wygląda. A wygląda tak, że tylko rzygać. I wiem, dlaczego. I o tym właśnie tu piszę.”

Rafał A. Ziemkiewicz

i jeszcze jeden fragment ... z  Dublina Piotr Czerwinski

"Myślę, że my Polacy jesteśmy genetycznie predysponowani do wiecznego uciekania. Nasz "uciekinieryzm" jest samonapędzającą się machiną i kiedy już tylko uda nam się uciec dokądkolwiek, źle się czujemy, bo nosi nas, by uciekać dalej. Musimy uciekać przed samymi sobą, ponieważ przed samym sobą uciec się nie da.  “Paragraf 22” (ksiazka )mówi o tym z jednoznaczną precyzją."

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Lut 2011, 16:32:53 »
Anonymus c.d


Kundel może tez być lekarzem. Wtedy dzierżawi od przychodni swój gabinecik w którym przyjmuje prywatnie. Dodatkowo bierze od pacjentów NIP i PESEL aby wziąć też za nich z kasy chorych, o ile ta ma jeszcze pieniądze. Do tego bierze łapówki w pracy panstwo- wej. Skoro medycyna to tak niewdzięczny kawałek chleba - jak nas teraz przekonują le- karze, to dlaczego tylu młodych chętnie się pcha na studia medyczne? Anonimowy lekarz z Krakowa, który obecnie pracuje we Francji, wyjawił francuskiemu dziennikowi że jego pensja w przychodni wynosiła 3.500 zł. a drugie tyle i może więcej miał z procederu
ochujawiania nas wszystkich za pomoca łapówek i prywatnych pacjentów przyjmowa-nych w państwowej przychodni.

 
Kundlem może być biznesmenik. Dwadzieścia lat temu zaczynał kioskiem warzywnym na ul. Naftowej. Teraz jest to już HURTOWNIA. Odrapana, osrana speluna, która ma tak odpieprzoną stronę internetową jak Hewlett Packard, a w rzeczywistości jest garażówą. Polacy uwielbiają zapierdalać internet reklamami nawet najmniejszych firm z totalnego pierdziszewa. Kundel ma hurtownię. Chuja swoich pracowników: na zusie, na składkach, na pensji. Jest panem i władcą. "Bo inaczej by się nie opłacało, gdybym odprowadził całość" A gdzie jest napisane, że masz być cepie od razu miliarderem? Że posiadanie hurtowni andrutów ma cię ustawić do 30 pokolenia w przeciągu 3 lat? Wygrywa przetarg państwowy, głównie dzięki piciu wódy i gorącej łapce. Potem wykonuje swoją robote na odpierdol. Kundel jest biznesmenem większego kalibru i ma przedsiębiorstwo usługowe.  Za zaoszczędzoną kasę kupuje mercedesa. Wożąc nim swoje zakłamane dupsko po mieście odkrywa, że drogi są do dupy i że niszczy sobie wóz. Te same drogi, które wcześniej budowali jego ludzie za psią kasę. Koło się zamyka.


[Posted on: 08 Lut 2011, 16:26:55]

Anonymus c.d

Kundel tez siedzi w sądzie. Miał rodziców prawników, więc naturalne,że poszedł po ogólniaku na prawo. Po drodze wtopił 55 egzaminów. Głównie z tego powodu, że było ich, studentów na roku 2500, a miało zostać 100, więc uczelnia odsiała, ale wzięła pie- niądze za zaocznych. Kundel studiował prawo 5-7 lat, jadł w tym czasie gówno, nie by- wał w kinie czy teatrze bo musiał się uczyć. Czasami starczyło na zalanie mordy w stu- denckiej dyskotece i zaruchanie jakiegoś paszczura w akademiku. Po 7 latach bycia śmieciem trafia na aplikację. Teraz już tylko 3 lata wyrzeczeń, kupa kasy na egzaminy i będzie prokuratorem. Słowem po 10 latach od ukończenia ogólniaka, będąc po trzy- dziestce, może się "odkuć". Nadszedł czas pokazać tym wszystkim, którzy zaczęli już po szkole średniej pracować! Jako prokurator dostaje na rękę 2000 zl. Teraz pytanie, czy taka kurwa, z patologicznej nędzy, studencki smieć, po tylu latach wyrzeczeń i bycia nikim, nie weźmie łapówy na dzień dobry? Żeby wreszcie zacząć czerpać profity?

Pogłębiając refleksję nad skundleniem.

Młode kundelki słuchają hip hopu, którą wykonują Gangsterzy [...] mają ryje z którymi mogliby co najwyżej sprzedawać na bazarze pietruszkę, ale wiocholom to wystarcza. Kundel lubi muzykę. Słuchać i wykonywać. Słuchać zezowatej Kukulskiej, ordynarnej Kayah, Chylińskiej, która ma tyle kobiecości i wdzięku, co stara klacz... Lubi Rubika, który tworzy piękną pompatyczną muzykę sacro-polo, pomimo, ze w polsce żyje kilku kompozytorów swiatowej sławy i z górnej półki. Młode kundelki słuchają hip hopu, którą wykonują Gangsterzy (bo napisali sprejem HWDP na ścianie i za to w poprawczaku przez 40 godzin robili za parówę). A co wykonuje kundel w ramach muzycznego repertuaru? "Sto lat", "Gwiazdka Pomyślności" "Hej sokoły". Trzy najbardziej kołtuńskie hity tego ojszczanego syfu. Ileż to razy w zagranicznych hotelach, na bankiecie, w czasie występu miejscowych, słyszałem to skurwysyńskie "Sto lat!" na cały regulator, śpiewane przez głodne wódki polskie mordy pijackie, które w dupie miały czyjąś kulturę czy tez innych gosci hotelowych. Które przyjechały się tylko zachlac, najebać, a okazja do zaśpiewania "Sto lat" trafi się zawsze.


[Posted on: 08 Lut 2011, 16:29:12]

Anonymus c.d

Kundel kupuje komputery i komórki. Z komórką czuje się dowartościowany, potrzebny. Najczęściej komórka służy my do puszczania strzałek oraz wgrywania na nią logosów i dzwonków oraz onanizowania się ich widokiem i dźwiękiem. Komputery w Polsce składane są z chińskich gównianych podzespołów. Nikt tu nie słyszał o produktach firm IBM czy Compaq, ale za to każdy wiejski informatyk może powiedzieć wiele na temat Abita, Microstara i innych efemeryd. System operacyjny najczęściej się kradnie. Tak złożone, tanie, na superszybkich podzespołach komputery, pod względem kompatybilności z oprogramowaniem i stabilności pracy są poza jakakolwiek krytyką. Kundel znowu sam się wychujał.

...ulubione kąski dla wiejskich tunerów, pojazdy wprost stworzone do wożenia nimi spoconych wieśniar..

Kundel bardzo ceni samochody. Tu również mała lista hitów - wprost z Polskiej wsi. Oto ulubione wozy kundli: 1. BMW serii 3 - stary model. 2. Opel Calibra, 3. Volkswagen Golf - od II do IV. Te wozy to też ulubione kąski dla wiejskich tunerów, pojazdy wprost stworzone do wożenia nimi spoconych wieśniar w bazarowych ciuszkach i z wiórkami kakaowymi w okolicy odbytu.

Kundel jeżeli je na mieście, nie powie: "Zjadłem dzisiaj smaczny i dobry obiad" tylko "Dziś jadłem w restauracji". Żeby podkreślić ŻĘ GO NA TO STAĆ. Nie ważne że kelner nasrał mu do glonki a na ziemniaki się wysmarkał. Najważniejsze, to podkreślić, że się wydało pieniądze, że my jesteśmy Pany!

Kundel żyje bogatą tradycją wzniosłego narodu. Ma szacunek dla Mickiewicza, choć nic nie rozumie z tego co pisał, ani nie jest w stanie powtórzyć tych jego częstochowskich rymów, może poza fragmentami Inwokacji, której resztki ostały się w jego debilnym łbie.

[Posted on: 08 Lut 2011, 16:31:47]

Anonymus (koniec)

Jakież to typowo i rodzinne, że te małe skurwysynki uważają za Polaków Kopernika, Skłodowską i Wita Stwosza, zaś Dierźyńskiego i Rokossowskiego za Rusków...
Jakież to typowo Polskie, te wszystkie debilne opowieści o Wujku Zenku który przeżył wypadek Beemką przy 190 km na godzine bo był na cyku i nie miał zapiętych pasów... Jakież to Polskie stwierdzić, że "jak już bydymy w ty Unii, to jum rozpierdolim, bo myśma takie kozoki, pryndzej Unia zdechnie niż my!". Jak miło oglądać za granicą naszych rodaków, poruszających się watahą, pchających w tanich supermarketach kosze pełne wódy i taniego piwska, drących mordę. Wszyscy z szeroko rostawionymi rączkami, jak Arnoldy, wszyscy z jednakowymi tatuażami, wszyscy w idiotycznych fryzurkach na irokeza...

Wiem, że nie wyczerpałem tematu. To zresztą byłoby niemożliwe. Pisząc to wszystko wyrzucałem z siebie całą złość i wkurwienie. Wkurwienie wynikające z alienacji, na którą skazany jest w Polskim syfie każdy myślący, brzydzący się cwaniactwem i chamstwem człowiek.

rafalk

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Lut 2011, 16:33:17 »
 a  czego  ten  caly  watek  tak  dokladnie  dotyczy  ?????   bo jakos  trudno sie polapac   >:(

poloniainfo.dk

Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Lut 2011, 16:33:17 »

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kultura na codzien
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Lut 2011, 16:36:11 »

od dawien dawna pytana obcokrajowcow skad jestem ledwo przechodzilo mi przez gardlo “z Polski”, kilka razy sklamalam zeby miec swiety spokoj, jakie szczescie ze juz teraz nie mam tego problemu,zostalo mi tylko “pochodzenie” w papierach  :)


Współczuję Ci, musisz być bardzo zakompleksioną osobą

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Lut 2011, 17:01:32 »
No tu akurat w tym przypadku zgadzam sie z przedmówcą,musi byc mocno zakompleksiona oj mocno!!!!tez wspolczuje tej osobie,moze by jakos pomóc ,,czy cóś,, ;D

Offline polka99

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Lut 2011, 17:07:23 »
Brawo robertcph!!w końcu jakaś mądra osoba się wypowiedziała.
Roga ponoć inteligentny ustawiony człowiek chce dyskutowac i wymieniać poglądy na temat wrzuconych tutaj  ohydnych artykułów, napisanych w żałosnym stylu , gdzie aż się czytać tego nie da. I na ten temat ma się toczyć dyskusja. To dyskutuj chłopie gratuluje ambicji.
Nie pisz mi że jestem bojowo nastawiona itd. Nie myl tego z krytyką do Ciebie. Nie jestem bojowo ani agresywnie nastawiona a ty masz problem z przyjęciem krytyki pod swoim kątem.
Tak jak napisałam nie mam czasu pisać więcej bo mam ciekawsze zajęcia w życiu, na ciągłe pisanie na formach mają ludzie co nie znaleźli nic ambitniejszego do robienia w życiu.
Reszty artykułów nie przeczytałam bo język i styl jest tak ohydny że się nie da tego czytać dla naprawdę inteligentnych ludzi.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #70 dnia: 08 Lut 2011, 17:18:10 »
....Reszty artykułów nie przeczytałam bo język i styl jest tak ohydny że się nie da tego czytać dla naprawdę inteligentnych ludzi...

Jasnowidzka jakas czy co?? Nie czytala a wie... To CUD!  :-)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Lut 2011, 17:38:00 »
 Hahaha :))
Ja przeczytalam wszystko...obym tylko nie nauczyla sie tak brzydko pisac  ;D

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Lut 2011, 18:36:09 »
A czy pamietacie "serial" pisany w chyba ponad 40-50 odcinkach prze "Jomi" albo "Mirra"?. Tez odslaniajacy niektore nie bardzo piekne strony naszych rofakow i to w dodatku tych, ktory przyjechali do pracy. Jakos, o ile dobrze pamietam, nikt na tym nie ucierpial. dobrze, ze "polka99" mieszka tutaj dopabuse od 1½ roku. chcialbym widziec jeje rakcje na tamta "historie".
A wypowiedzi Robertacph, czesto sa bardzo madre, glebokie i warte zapamietania, czasem troche mniej ale zawsze interesujace
bez wzgledu czy byl w Malmø czy tylko w Kopenhadze ;) 

myszol

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Lut 2011, 19:57:18 »
skasowano twoj post bo prowokujesz.
zeby cie uswiadomic, to bylem dzis na policji i zlosilem to ze dzwoniles do mnie w nocy z pogrozkami.jeszcze raz sie to powtorzy i policja zapuka do twoich drzwi.

lukashero ty do mnie piszesz ze ja do ciebie dzwoniłam? człowieku co ty palisz ,albo pijesz ,cz twoj nr telefonu jest na mleku? ;D teraz to juz przegiołes.my sie nie znamy nawet a ty mi piszesz ze ja do ciebie dzwonie. czas zmienic lekarza .bo co pisanie na forum to pisanie ,ale ty oficjalnie mnie oskarzasz o jakies nekanie ciebie .troche inteligencji ,spostrzezenia wystarczy wejsc w moj profil i bys wiedział ze jestem kobietą.mam męża i nie szukam przygód.jak czytasz to spojrz na koncowki /am pisze jak płec zenska a po 2 jestes w wieku mojego syna .takze poszukaj sobie innego rozmowcy na telefon  albo wroga ,bo ja sie za niego niemam.no sorrki.szukasz dalej .mnie az tak mocno za skore nie zalazłes  ;D i policją mnie nie strasz ,bo sprawa sie moze odwrocic.ty piszesz ostro na forum i ja tez . ;D,pozdrowionka synus i piszmy o braku kultury.nie ma to jak trzymac sie tematu ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Lut 2011, 20:13:00 wysłana przez myszol »

rafalk

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Lut 2011, 20:06:29 »
A czy pamietacie "serial" pisany w chyba ponad 40-50 odcinkach prze "Jomi" albo "Mirra"?. Tez odslaniajacy niektore nie bardzo piekne strony naszych rofakow i to w dodatku tych, ktory przyjechali do pracy. Jakos, o ile dobrze pamietam, nikt na tym nie ucierpial. dobrze, ze "polka99" mieszka tutaj dopabuse od 1½ roku. chcialbym widziec jeje rakcje na tamta "historie".
A wypowiedzi Robertacph, czesto sa bardzo madre, glebokie i warte zapamietania, czasem troche mniej ale zawsze interesujace
bez wzgledu czy byl w Malmø czy tylko w Kopenhadze ;) 


A moze  masz  na  mysli  niezapomniany  " oboz  pracy  " ?????  Wszystkim ktorzy  tego nie  czytali baaaaaaaaaaaaaardzo  polecam  ;D    Ta  czesc  dunska  to jakby  zywcem z  Danii  wzieta .
http://www.poloniainfo.dk/forum?topic=23734.0

poloniainfo.dk

Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Lut 2011, 20:06:29 »

 

Brak NemID, feriepenge

Zaczęty przez nemek98Dział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7559
Ostatnia wiadomość 24 Lis 2019, 10:14:13
wysłana przez Krzysztof85
Brak możliwości rozliczenia przez internet.

Zaczęty przez Neffisa83Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6825
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2012, 18:57:13
wysłana przez Neffisa83
Brak rozliczenia na stronie Skatu

Zaczęty przez radas103Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6726
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2009, 11:05:07
wysłana przez robertcph
Brak karty podatkowej

Zaczęty przez przemo26Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4667
Ostatnia wiadomość 08 Sty 2015, 11:19:06
wysłana przez przemo26
Brak karty podatkowej na 2017 rok

Zaczęty przez bonaventura1987Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6790
Ostatnia wiadomość 04 Sty 2017, 19:40:18
wysłana przez bonaventura1987