poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Do maderatorów  (Przeczytany 41661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Lut 2011, 11:24:24 »
Roga, a o co ci wlasciwie chodzi? Bo ostatnio odnosze wrazenie, ze sie nudzisz ;) Teksty, ktore zacytowales to najgorsze dno, uzywaja ich tylko tzw. doly spoleczne, kryminalisci, bywalcy melin pijacy tanie winko. Normalny czlowiek nigdy lub prawie nigdy tak nie mowi. I na normalnych forach sa one kasowane a ich autorzy dostaja bana.
Czytanie postow tego zalosnego Anonymusa to jak kapanie sie w gownie. Nie dosc, ze same teksty sa cieniutkie, bazujace na prymitywnych stereotypach, to jeszcze jezyk obrzydliwy.

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Lut 2011, 11:58:07 »
To jest tak jakby kłuc szpilkami spiącego,mówiąc ... może ty skonczyłeś ,ale ja jeszcze nie !!
Dajcie spokój zycie jest przewrotne ,przyjdzie czas ze ktos bedzie miał jakąś wtope i trzeba bedzie sobie wzajemnie pomóc.
A nie ciągle kopać się po dupach ,co wy !!! dajcie spokój,ile stron wam jeszcze zejdzie !!!
Już obsmarowalismy się bodajże w 3 wątkach i chyba czas skończyć,no chyba że ktos ma za duzo szpilek,no to na to nie ma rady.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Lut 2011, 12:00:42 »
Roga, a o co ci wlasciwie chodzi? Bo ostatnio odnosze wrazenie, ze sie nudzisz ;) Teksty, ktore zacytowales to najgorsze dno, uzywaja ich tylko tzw. doly spoleczne, kryminalisci, bywalcy melin pijacy tanie winko. Normalny czlowiek nigdy lub prawie nigdy tak nie mowi. I na normalnych forach sa one kasowane a ich autorzy dostaja bana.
Czytanie postow tego zalosnego Anonymusa to jak kapanie sie w gownie. Nie dosc, ze same teksty sa cieniutkie, bazujace na prymitywnych stereotypach, to jeszcze jezyk obrzydliwy.


Jeszcze nie skazani i ciężko mówić że kryminaliści , ale coś w tym jest.

http://www.pitbul.pl/parcie-na-szklo/szok-tasmy-prawdy-zapisy-rozmow-chlebowskiego

Wulgaryzmy jak na przeciętnej imprezie w Odense organizowanej przez "polonię", ale może faktycznie przychodzą tam same "doły społeczne."

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #63 dnia: 20 Lut 2011, 12:53:33 »
mi sie wydaje ze ty roga jestes starym czlowiekiem ktoremu malo wyszlo w zyciu nie tyle ile oczekiwales co mozna wyczytac w twoich postach poza tym jestes z tych ludzi ktorzy lubia rzadzic/poprzednia epoka/i nie przyjmoja zadnej krytyki poza tym masz za duzo czasu wolnego i za duzo myslisz wiec dalej trzymasz sie tego plota gdzies w polsce

Lolek: nie wiele chyba zrozumiales. Podalem tylko wszystkie wyrazenia z tekstu, ktory wczesniej byl zamieszczony, aby zapytac, czy sa tak straszne i niespotykane w jezyku polskim, aby domagac sie ich usuniecia jak to od wielu wielu dni zyczy sobie np. Vordingborg. Osobiscie nie mama absolutnie nic przeciwko temu ze bedausuniete bo ani mnie to grzeje ani ziebi. chodzi mi o zasade. Mysle, ze sa one bardziej wulgarne niz inne jakie spotyka sie na forum, a nie mowiac juz z jezykiem jaki slyszy sie nie tylko w Polsce na codzien. K---a, chu----, pierd-----, zaje----- i inne. Slysze je rowniez tutaj nie tak wyjatkowo ale za kazdym razem,  kiedy np. nasi budowlancy dosc spora grupa wchodza po pracy do Fakta, Netto lub Aldi, aby szybko zrobic zakupy na kolacje. Jest to wiecej norma niz wyjatkiem.

A Twoja opinia na moj temat, osadzanie mojej osoby, nie moze byc traktowana powaznie, chyba tylko pod jednym wzgledem, ze nie jestem mlodzikiem, a gdybys tak naprawde wiedzial cos o mnie i mojej rozdzinie i czym sie zajmujemy, to moze dostalbys udaru, poniewaz zaliczamy sie moge tak powiedziec do elitarnej grupy tego spoleczenstwa (nie mam na mysli wylacznie warunkow materialnych). Ale nie o tym chce powiedziec. Chce tylko tobie i innym wytlumaczyc, ze wlasnie dlatego, bedac zupelnie niezaleznym, mam i czas i mentalne nadwyzke, zeby myslec tez o czyms innym, a przede wszystkim pomagac ludziom tutaj i nie tylko w Danii, nie myslec o polskich blachach, o polskich kontraktach po 60 kr. na godzine, o polsko-dunskich posrednikach, ktorzy oszukuja (inni nazywaja to ”chujaja” swoich pracownikow, o tym czy komuna powinna im dac to czy tamto. A jak juz o tym mysle, to mysle jak tym ludziom pomoc w rozwiazaniu tych problemow z ktorymi sie do mnie zwracaja juz nie  dziesiatkami ale setkami. Dlatego wlasnie tak czesto siedze przy komputerze i nawet nie zawsze ja odpowiadam na wszystkie pytania i posty. Posty na Forum to tylko moze 5% odpowiedzi. Zdecydowana wiekszosc przesylamy bezposredio na priv. Pisze w liczbie mnogiej, bo nie zawsze musze to robic sam. W godzinach dziennych a nawet wieczornych, stac mnie aby miec 1-2 osoby, mowiace po polsku, zbierajace posty na priv, na ktore albo ja albo one w moim imieniu odpowiedza na nurtujace forumowiczow osobiste pytania. Ja sobie przegladam je wtedy kiedy mam czas i ochote, albo jezeli temat jest dla mnie nowy i ciekawy z ktorym np. nie spotkalem sie wszesniej. Oprocz zaangazaowania w ten sposob, pomagamy w inny konkretny sposob, zatrudniajac nie tylko wielu polakow w 3 najwiekszych miastach w Danii, ale rowniez kiludzesieciu rodakow w  naszych spolkach-siostrach w Polsce i we Francji. Ale ty wiesz lepiej i dlatego wystawisz o mnie opinie – marny czlowieczku. Jakiez to nasze, polskie. Zgnoic tego co cos wie lub ma inne zdanie. Trzymaj sie swojego plota, chociaz watpie czy nawet posiadasz jakis plot, jakis punkt zaczepienia w zyciu, kiedy tak odwaznie i bezmyslnie wypowiadasz sie o nieznanych tobie osobach. Nie mniej zycze przyjemnej niedzieli

Mysle, ze wielu osobom sprawie przyjemnosc, ograniczajac odpowiedzi bezposrednio na forum i koncentrujac sie wylacznie pomoca na priv.  Niestety chociaz minelo juz ponad 20 lat od kiedy tyle sie zmienilo w naszym kraju i jestesmy tak blisko siebie (geograficznie i politycznie/UE) to rownoczesnie jestesmy tak daleko od siebie jak sredniowiecze od renesansu.

rafalk

  • Gość
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #64 dnia: 20 Lut 2011, 12:55:14 »
znowu  sie  narodzie  nieszczesny klocisz  o nic  ???  oj ...to  chyba jakies  wrodzone  byc musi  ;)

a ja  teraz  jestem  w  wawie , opycham  sie  pl zarciem i  pije dobre tanie piwka , a na  deser zazarcie studiuje "pikantne  przepisy kulinarne " , zadna  z pan  na  forum nie  chciala  sie pochwalic  to se musialem  za morze pojechac  ;D ;D ;D

Nie  pozabijajta  sie  tam  bo nie bedzie  z kim dyskutowac  wyzszosci Wielkiej nocy  nad Swietami Bozego narodzenia  po  powrocie  ;)

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #65 dnia: 20 Lut 2011, 14:11:55 »
Roga nikt tu nie stara się umniejszać twoich osiągnięć wręcz jak widzisz niektórzy wskoczą za tobą w ogień,choć i tak wiedzą że nie masz racji. Natomiast wydaje mi się że jesteś osobą tak zapatrzoną w siebie że zdaje ci się że jesteś już wszechmocny i wszechwiedzący stawiający się ponad normy społeczne czy prawne co znów nam wszystkim udowodniłeś wklejając te wulgarne i obrażliwe wypowiedzi. Dlaczego moją prożbę traktujesz jak zamach na siebie (jestem tylko małym człowieczkiem który prosi o szacunek) i daleko mi do tej,,,,,,,,,,,,,, elitarnej grupy tego spoleczenstwa ,,,,,,,,,,,,do której tak chcesz się zaliczać. Pomyśl że to o co proszę to tylko mały krok w celu przywrócenia normalności  co będzie raczej małym sukcesem nas wszystkich nawet tych co tego nie zrozumieją
« Ostatnia zmiana: 20 Lut 2011, 14:39:32 wysłana przez vordingborg »

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #66 dnia: 20 Lut 2011, 14:24:03 »
Do vordinborg.

Jakim prawem piszesz: ....sukcesem nas wszystkich...

Kto cie do uzycia  "nas wszystkich" upowaznil??
My wszyscy na polonianfo.dk ?? Kiedy sie o to spytalas?? Kogo?

Piszesz tez: ...wydaje mi się że jesteś osobą tak zapatrzoną w siebie że zdaje ci się że jesteś już wszechmocny i wszechwiedzący
Tu chyba masz na mysli siebie sama/samego skoro wypowiadasz sie za "wszystkich" nigdy, nikogo o nic nie pytajac.

Ty nie jestes "wszyscy", ty to twój prywatny poglad z którym inni moga sie zgadzac albo i nie zgadzac - mamy do tego prawo.
My wszyscy mamy prawo do naszego, wlasnego, prywatnego zdania.

Mnie prosze w twoje prywatne zapatrywania NIE MIESZAC !

Masz czas i ochote mozesz zrobic ankiete kto za kto przewciw :-) Bedzie wesolo. Znowu.   :)

Pozdrawiam  i milej niedzieli zycze :-)



Dla mnie nie bedzie to sukcesem.

Ok: bedzie sukcesem dla ciemnoty, zadufania w sobie, suksecem tych, którzy "wierza" ze maja racje nie majac zadnych, najmniejszych logicznych argumentów.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #66 dnia: 20 Lut 2011, 14:24:03 »

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #67 dnia: 20 Lut 2011, 14:35:45 »
.

[Posted on: 19 Lut 2011, 18:42:44]

 Roga coraz częściej odnoszę wrażenie że to ty   @ae@
podkreślam że to tylko moje wrażenie które samo się nasuwa

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #68 dnia: 20 Lut 2011, 14:47:49 »
I ktore nie jest prawda, wiec nie siej zametu. @ae@ i Roga to nie jest ta sama osoba.

Offline polka99

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #69 dnia: 20 Lut 2011, 15:10:53 »

Roga, a o co ci wlasciwie chodzi? Bo ostatnio odnosze wrazenie, ze sie nudzisz Mrugnięcie Teksty, ktore zacytowales to najgorsze dno, uzywaja ich tylko tzw. doly spoleczne, kryminalisci, bywalcy melin pijacy tanie winko. Normalny czlowiek nigdy lub prawie nigdy tak nie mowi. I na normalnych forach sa one kasowane a ich autorzy dostaja bana.
Czytanie postow tego zalosnego Anonymusa to jak kapanie sie w gownie. Nie dosc, ze same teksty sa cieniutkie, bazujace na prymitywnych stereotypach, to jeszcze jezyk obrzydliwy.


mi sie wydaje ze ty roga jestes starym czlowiekiem ktoremu malo wyszlo w zyciu nie tyle ile oczekiwales co mozna wyczytac w twoich postach poza tym jestes z tych ludzi ktorzy lubia rzadzic/poprzednia epoka/i nie przyjmoja zadnej krytyki poza tym masz za duzo czasu wolnego i za duzo myslisz wiec dalej trzymasz sie tego plota gdzies w polsce



Podpisuje sie po tym również

Już dawno pisałam że  Roga to  "biedny człowiek". Posiada wspaniałą rodzinę i przyjaciół o której pisał kilkakrotnie, tylko że ciągle siedzi na forum i pisze swoje mizerne wywody od których się nie dobrze robi. Weź się człowieku w końcu uspokój albo znajdź jaką ambicję w życiu.


[Posted on: 20 Lut 2011, 15:03:39]

No i oczywiście podpisuje się pod wszystkim co napisał vordingborg

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #70 dnia: 20 Lut 2011, 15:47:01 »
I ktore nie jest prawda, wiec nie siej zametu. @ae@ i Roga to nie jest ta sama osoba.
To przepraszam Roga i @ae@ .Podkreślam że to było moje wrażenie @ae@ pojawia się zawsze gdy roga traci grunt pod nogami zmieniając temat .

[Posted on: 20 Lut 2011, 15:21:24]

Juta ...........dlaczego nikt nie reaguje na wstawiane treści ewidentnie naruszające regulamin forum ,podczas gdy czasami ktoś wypowie się zaledwie  nieprzychylnie to jego wypowiedzi są usuwane  ???Proszę o wyjaśnienie   

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Lut 2011, 15:48:56 »
"znajdź jaką ambicję w życiu"

AMBICJA (iac.: ambitio — żądza sławy, pragnienie uznania, zaszczytu) — Pierwotnie w starożytnym Rzymie termin ambire określał zabiegi zmierzające do kaptowania głosów w wyborach na niektóre urzędy. Stąd słowo ambitus oznaczało staranie o osiągnięcie danego urzędu. W dalszym rozwoju przeszło ono do filozofii w znaczeniu dążenia do wywyższenia się nad innych, do osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej i sławy, a więc miało również znaczenie ujemne.

Również dziś słowo „ambicja" ma znaczenie podwójne: pozytywne i negatywne. W znaczeniu pozytywnym utożsamia się z poczuciem własnej godności oraz z chęcią wyróżnienia się pozytywnymi cechami charakteru i dobrą pracą podejmowaną na miarę swych realistycznie ocenianych możliwości. W tym sensie mówimy o ambicji ludzi biednych, którzy nie chcą się upokarzać żebraniną, o ambicji niepłaszczenia się przed silniejszym, niesprzedawania swego sumienia, a także o ambitnym uczniu czy o ambitnym pracowniku, na którym można polegać. Tak pojęta ambicja warunkuje wszelki rozwój i postęp, zarówno materialny i naukowy, jak i moralny. W znaczeniu negatywnym ambicja utożsamia się z pychą i próżnością. Zmierza ona bądź do osiągnięcia wysokiego miejsca w hierarchii społecznej, niezależnie od własnej wartości moralnej człowieka, bądź do zdobycia poklasku i sławy, cenionych dla nich samych.


wiec jak mozna znalezc ambicje?gdzie tak sie mowi?

w tej chwili przypomina mi sie taki starty dowcip:


- Dyrektorze, Kowalski mówi, że używa pan słów, których pan nie rozumie.
- To niech mu pan powie, żeby mnie pocałował w dupę i vice versa!


smieszy mnie ta dyskusja (zapewnie nie tylko mnie ;D) udawadniania kto jest fajniejszy na forum.nie widzicie ze to naprawde groteskowe?

wieszkosc ludzi udzielajacych sie tutaj jest z kopenhagi i okolic, czy probowaliscie sie kiedys spotkac?
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #72 dnia: 20 Lut 2011, 15:52:19 »
Cytat: vordingborg
Juta ...........dlaczego nikt nie reaguje na wstawiane treści ewidentnie naruszające regulamin forum ,podczas gdy czasami ktoś wypowie się zaledwie  nieprzychylnie to jego wypowiedzi są usuwane  ???Proszę o wyjaśnienie  
Nieprzychylnie sie wypowie o kim/o czym?
Co do Twojej prosby w tym watku, wyraznie prosiles Willego o reakcje, jako "najbardziej kompetentnego", wiec czekamy na szefa.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #73 dnia: 20 Lut 2011, 16:02:29 »
Nieprzychylnie sie wypowie o kim/o czym?
Co do Twojej prosby w tym watku, wyraznie prosiles Willego o reakcje, jako "najbardziej kompetentnego", wiec czekamy na szefa.
Napisałem  "Do moderatorów" wtedy pojawiła się neletop i co zrobiła wiemy wszyscy (poezja) . Ciebie jeszcze tu nie było więc odwołałem się do Willego .Jestem daleki od umniejszania roli kogokolwiek oczywiście możemy zaczekać .    Kiedyś stanąłem w obronie pewnego chłopaka którego zatrzymał skat przedmiotem szyderstw ze strony "vera" i kogoś jeszcze była mała bańka na paliwo, więc napisałem żeby się skontaktowali w sprawie tej bańki bo jeśli jest tam olej to mogą go sobie do głowy wlać. Oczywiście moją wypowiedż natychmiast usunięto  pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 20 Lut 2011, 16:45:59 wysłana przez vordingborg »

Offline polka99

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #74 dnia: 20 Lut 2011, 16:21:40 »
Lukashero
Napisałam "znajdź jakąś ambicję w życiu"
 Bo nie uważam że ambicją jest wypisywanie bzdur i mizernych wywodów na forum!!

poloniainfo.dk

Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #74 dnia: 20 Lut 2011, 16:21:40 »

 

Przewóz skutera z Naestved do Aarhus

Zaczęty przez daniel-exDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3460
Ostatnia wiadomość 08 Wrz 2011, 18:45:45
wysłana przez jamjurand
Witamy nowych moderatorów

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 47017
Ostatnia wiadomość 17 Wrz 2020, 13:17:54
wysłana przez Marek19672
praca dla JSC SEARCH & SELECTION ApS, Svenborgvej 243, 5260 Odense)

Zaczęty przez jezabelDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11873
Ostatnia wiadomość 25 Wrz 2010, 13:57:59
wysłana przez ReFormer
Przemówienie Noworoczne Królowej Małgorzaty II

Zaczęty przez ManiorDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3747
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2008, 09:37:50
wysłana przez madzialenasz