poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Do maderatorów  (Przeczytany 41553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Lut 2011, 20:06:40 »
Swietny pomysl  ;)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

rafalk

  • Gość
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Lut 2011, 21:29:34 »
"  Ja mialam nadzieje, ze forumowicze sie wyszaleli. Prawie 2 dni spokoju.  """

Jak  szukalem  chetnych  do  bieganka  ( wyszalenia sie )  6,5 km  wkolo jeziorek  to jakos  nikt  sie  nie  odezwal :(
Wola  siedziec  godzinami i  o dupie  marynie pisac   ::)

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #92 dnia: 22 Lut 2011, 21:36:59 »
Chetnie pobiegam...jesli zaplacisz za dojazd do Kopenhagi  :) i z powrotem  :)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #93 dnia: 23 Lut 2011, 00:59:51 »
urażone ego jakiegoś guru który zwiał jak tylko nadepnąłem mu na przysłowiowy ogon.

Vordingborg: nawet 2 dni nie potrafisz usiedziec na.......... swierzbi cie zeby prowokowac. Glupiemu od czasi do czasu nalezy ustapic i dac mu mozliowosc zeby poczul sie dowartosciowany. Powinienes jeszcze zawolac hurrrrra - zwyciestwo, nad czym? nad tym ze ktos nie ma ochoty z toba dyskutowac, bo to co mialo zostac powiedziane zostalo powiedziane.

Gdybyc moze lepiej czytal (i nie mniej koncentrowal sie na wyszukiwaniu w tekstach wulgaryzmow) - to zwrocilbys uwage, ze 20.02.2011, tj. dokladnie tylko 2dni dni temu napisalem :

"Mysle, ze wielu osobom sprawie przyjemnosc, ograniczajac odpowiedzi bezposrednio na forum i koncentrujac sie wylacznie pomoca na priv."



Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #94 dnia: 23 Lut 2011, 07:49:12 »
Roga.

Odpowiadajac na forum odwalasz duzo dobrej roboty. Wiec nie rezygnuj z tego

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #95 dnia: 23 Lut 2011, 20:27:33 »
Vordingborg: nawet 2 dni nie potrafisz usiedziec na.......... swierzbi cie zeby prowokowac. Glupiemu od czasi do czasu nalezy ustapic i dac mu mozliowosc zeby poczul sie dowartosciowany. Powinienes jeszcze zawolac hurrrrra - zwyciestwo, nad czym? nad tym ze ktos nie ma ochoty z toba dyskutowac, bo to co mialo zostac powiedziane zostalo powiedziane.

Roga ty czytasz czasami nagłówki ten wątek napisałem do moderatorów z prośbą o usunięcie wulgaryzmów. .A to że pojawiają się dyskusje to świadczy tylko o tym że temat jest ciekawy ,za to ty ta "elitarna grupa tego społeczeństwa" jak sam się nazwałeś
:D
pojawiłeś się pozostawiając swoją wizytówkę na stronie 4. Ty mnie nie musisz przekonywać o swojej dwulicowości ,możesz dalej mnie obrażać nazywać głupcem ile chcesz to świadczy tylko o tobie.Powiem ci jeszcze jedno gdy zacząłem ten wątek byłem zupełnie sam a teraz jak widzisz pojawia się coraz więcej ludzi którzy przestają się już bać że zostaną" wyśmiani " bo mają inne zdanie niż kilku krzykaczy z forum . Ja nadal proszę o usunięcie z forum tekstów wulgarnych ,obscenicznych i obrażliwych                                                                                                                                                                                                                                                            Podstawa regulamin forum PoloniaInfo.dk §5 Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność.,,,    

[Posted on: 23 Lut 2011, 19:40:47]

 Do @ae@ ja piszę o tekstach Anonymusa  a nie  Animusa więc czy ty napewno wiesz o co chodzi ???

[Posted on: 23 Lut 2011, 20:09:59]

Ja proponuje zeby od dzisiaj w kazdym watku (najlepiej w "rodziny z dziecmi-poznajmy sie") i w co drugim zdaniu jakas "kurwa" lub "hujem" zapodac (najlepiej w cudzyslowiu zeby nie bylo watpliwosci ze jest to tylko cytat),  to moze wtedy willy sie pojawi i zrobi porzadek.
To też jest metoda ;) tylko że to o co proszę to właśnie to żeby PoloniaInfo.dk nie była jak wysypisko śmieci gdzie każdy może wrzucić co chce .W każdym razie dzięki za sugestię
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2011, 20:38:07 wysłana przez vordingborg »

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Lut 2011, 22:19:38 »
ale przeciez wlasnie o to chodzi zeby kazdy cos z nas na forum ”wrzucil” nie w sensie smieci, ale jakis tam inforamcji, wskazowek,swoich przemyslen

 wielokrotnie wiele watkow,gdzie byly ”mocne” wymiany zdan to bylo wlasnie ”wyrzucanie smieci” i pozostawianie tych smieci dla innych, czesto tylko skromnie pytajacych,zblakanych owieczek...ktore musialy to ”zjesc” w znaczeniu ”przeczytac” bo nic innego akurat wartosciowego w dyskusji nie bylo po za tym  :-[

dlaczego wtedy jak pisal robertcph alias bajecznycph...ponizej normy ogolnie spolecznej nikt nie protestowal, no moze ja 2 razy z prosba o usuniecie konkretnego kolejnego ”ohydnego”postu

dobra, ja juz tez bylam nazywana ”dwulicowa” i ktos jeszcze inny zyczyl sobie zeby ”mi napluc w ryj” tylko ja nie wiem za co?? za inne poglady..za ”zdunszczenie” i takie tam wysokie loty

trzeba zrownac zeby bylo ”przyjemniej” tak do podlogi

sa tez tacy ktorzy sa zdani tylko na smieci, i juz tak sie przyzwyczaili ze zadne, ”swierze" spojrzenie, ”nie nadaje” sie do skonsumowania

czyli to ”zbyt piekne zeby bylo prawdziwe”

 tak czy siak wyciszylo sie ostatnio... a dyskusja jak dyskusja

 to be continued....... ;D

poloniainfo.dk

Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Lut 2011, 22:19:38 »

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #97 dnia: 24 Lut 2011, 08:25:51 »
Do vordinborg:

Mój blad z "Animusem" zauwazyles, swojego bledu w tytule watku nie widzisz?  ;D

I znowu to samo : A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz...  ;D

Milego dnia zycze...mAderatorom tez  ;)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #98 dnia: 24 Lut 2011, 15:17:24 »
wlasnie  nikt z moderatorow nie  moze interweniowac, bo to nie jest watek skabusewany do nich ;D :D ;D
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #99 dnia: 24 Lut 2011, 17:27:33 »


dobra, ja juz tez bylam nazywana ”dwulicowa” i ktos jeszcze inny zyczyl sobie zeby ”mi napluc w ryj” tylko ja nie wiem za co?? za inne poglady..za ”zdunszczenie” i takie tam wysokie loty





Jak już zapomniałaś to ci przypomnę co napisałaś w wątku "kultura na codzień"                                                                             cytat:  od dawien dawna pytana obcokrajowcow skad jestem ledwo przechodzilo mi przez gardlo “z Polski”, kilka razy sklamalam zeby miec swiety spokoj, jakie szczescie ze juz teraz nie mam tego problemu,zostalo mi tylko “pochodzenie” w papierach   :D   koniec cytatu                              wcale się nie dziwie że oberwałaś a i to nie ode mnie myślę że i tak ci się upiekło .



[Posted on: 24 Lut 2011, 17:23:52]

Do vordinborg:

Mój blad z "Animusem" zauwazyles, swojego bledu w tytule watku nie widzisz?  ;D

I znowu to samo : A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz...  ;D

Milego dnia zycze...mAderatorom tez  ;)
Mój był celowy dlatego napisałem jakiegoś

rafalk

  • Gość
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #100 dnia: 24 Lut 2011, 18:01:13 »
ja  widze  ze panstwu  to  sie  bardzo nudzi  nadal  :)  mama  komode  z  Ilvy  do  skrecenia  .....gratis  rozrywka   ;D

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #101 dnia: 24 Lut 2011, 18:07:08 »
Kilka ciepłych słów do administratora Willy doskonale sobie zdaje sprawę że znalazłeś się w trudnej sytuacji z jednaj strony rozpieszczona primabalerina (zdaje się że już próbuje szantażować moderatorów) a z drugiej ja zwykły mały człowieczek proszący o szacunek i przyzwoitość .Należy pamiętać jednak że sam doprowadziłeś do takiej sytuacji ,zezwalając na opublikowanie tekstów z którymi się nie zapoznałeś .  Po co chować głowę w piasek to niczego nie zmieni może ja przestane pisać ale problem pozostanie a swoją drogą dzięki za wiadomość na priv pozdrawiam

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #102 dnia: 24 Lut 2011, 18:32:42 »
No.
Przyznam się że nie czytałem tego wątku. Szkoda czasu. Ale uznałem właśnie że jego czas nadszedł.


"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: Do maderatorów
« Odpowiedź #102 dnia: 24 Lut 2011, 18:32:42 »

 

Przewóz skutera z Naestved do Aarhus

Zaczęty przez daniel-exDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3449
Ostatnia wiadomość 08 Wrz 2011, 18:45:45
wysłana przez jamjurand
Witamy nowych moderatorów

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 46455
Ostatnia wiadomość 17 Wrz 2020, 13:17:54
wysłana przez Marek19672
praca dla JSC SEARCH & SELECTION ApS, Svenborgvej 243, 5260 Odense)

Zaczęty przez jezabelDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11815
Ostatnia wiadomość 25 Wrz 2010, 13:57:59
wysłana przez ReFormer
Przemówienie Noworoczne Królowej Małgorzaty II

Zaczęty przez ManiorDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3733
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2008, 09:37:50
wysłana przez madzialenasz