poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Aborcja  (Przeczytany 31616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aneczka.k

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Mar 2011, 20:01:53 »
Dziewczyna nie prosi o pomoc w podjeciu decyzji czy usunac czy nie tylko pyta jak sie za to zabrac, a to ze jest to forum to nie znaczy ze mozna wypisywac co sie chce, jest temat i trzeba sie jego trzymac.... inaczej moglby byc jeden watek i kazdy pisalby co chce w nim. Wracajac do tematu, dzwonisz do swojego lekarza z zoltej karty jak ma urlop na automacie nagrana jest wiadomosc kto go zastepuje w tym czasie dzwonisz umawiasz sie mowiszo co chodzi ale niestety lekarz bedzie musial zapytac sie dlaczego chcesz usunac ..... dostajesz skabusewanie on czyli lekarz wysyla papiery do szpitala, pozniej ze szpitala dostajesz list napierw na wizyte tam ginekolog cie bada a pozniej on Ci daje termin aborcji, trwa to chwile pod narkoza.... podczas wizyty moze zaproponowac Ci spirale i albo decydujesz sie albo nie wtedy zaklada ja podczas aborcji ale musisz ja wczesniej kupic w aptece. Podobno trzeba przyjsc na aborcje z kims tzn zeby mial kto z toba wrocic do domu. Jak masz pytania pisz
P.S dziewczyna z pewnoscia przed podjeciem decyzji zastanowila sie nad tym

Offline aborcja

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Mar 2011, 20:21:24 »
Dzięki Aneczka. A wiesz może jak długo czeka się na ten list ze szpitala? Dzwoniłam do lekarzy zastępczych ale nikt nie odbiera. Moj doktor wraca we wtorek, więc mysle że w środe mnie przyjmie.

inna

  • Gość
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Mar 2011, 20:48:34 »
Ja proponuje aby kazdy zajal sie swoja d... Dajcie dziewczynie pokuj. Ja trzymam kciuki aby wszysko poszlo jak powinno.

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Mar 2011, 21:05:07 »
A owszem, morderstwa trzeba popierac!

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Mar 2011, 21:33:54 »
A owszem, morderstwa trzeba popierac!

to jest aborcja,nie morderstwo.takie specjalne slowo ktore wymyslono na czynnosc pozbywania sie  sie zygoty.


inna,jest taka funkcja" sprawdz ortografie".dlaczego nie korzystasz?za darmo,nie bój sie :D
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Mar 2011, 22:35:18 »
No wlasnie, miec poparcie w takich osobnikach jak inna   to "zaszczyt"   ;D

Coz, uczuleni od dziecka nie byli ... w takich chwilach wspominam film"niemy krzyk" ktory ogladalam gdy bylam bardzo mloda.  ::)

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Mar 2011, 23:02:04 »
Prawdopodobnie będzie sama kiedy wybierze aborcje kiedy wybierze urodzenie i zostanie z dzieckiem lub oddanie do adopcji ,może też w szoku poporodowym wrzucić do zamrażalnika czy kontenera lub porostu je udusi kiedy je zobaczy ,zrobi co będzie uważała za stosowne w danej chwili i mam nadzieje że w każdym z tych momentów będzie ktoś kto jej w stanie pomóc bez takiego moralizatorskiego słodkiego pierdzenia jak twoje Solvej . Cokolwiek zarobi lub czego nie zrobi będzie to miało wpływ na całe jej życie.

Ty widziałaś niemy krzyk  a ja oglądam kolejna wojnę live od momentu powstania tego arcydzieła kinematografii.

poloniainfo.dk

Odp: Aborcja
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Mar 2011, 23:02:04 »

Offline aborcja

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Mar 2011, 23:47:19 »
Solwej odwal sie odemnie! to jest sprawa moja i mojego męża i nie praw mi tu kazań czy dobrze chcę zrobić czy żle! trzymaj się tematu.

Offline aneczka.k

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Mar 2011, 09:03:49 »
Dzięki Aneczka. A wiesz może jak długo czeka się na ten list ze szpitala? Dzwoniłam do lekarzy zastępczych ale nikt nie odbiera. Moj doktor wraca we wtorek, więc mysle że w środe mnie przyjmie.

Nie wiem ile sie czeka na list ale przypuszczam ze robia to w jakiejs kolejnosci czyli jak otrzymuja informacje ze ktos jest w 4 tygodniu a ktos inny w 8 tygodniu to pewnie biora najpierw tego ktory jest  juz w bardziej zaawansowanej ciazy. Najlepiej abys to szybko zalatwila bo to ze przypuszczasz ze jestes w 6 tc nie onzacza ze tak jest naprawde. Zycze powodzenia 

Offline luter6

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Mar 2011, 12:07:49 »
nie prawcie tu morałów ani nikogo nie umoralniajcie tylko piszcie jak mozecie pomóc a jak nie to wszelkie komentarze zachowajcie dla siebie!!! każdy ma swój rozum i postępuje jak uważa za słuszne!!! pozdro dla wszystkich "świętoszków" ;)

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Mar 2011, 12:23:08 »
Aborcja,
Mozesz zawsze zadzwonic do Lægevagten (Kopenhaga) tel.7013 0041  : maja czynne w weekendy i wieczorami, powiedz, ze twoj lekarz jest na wakacjach i masz komunikacyjne klopoty z zastepca, wspomnij tez, ze twoja niezaplanowana ciaza ze jest dla was ogromnym psychicznym obciazeniem (wazne!).Na pewno ci pomoze; skieruje albo doradzi nastepny krok.

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Mar 2011, 12:26:48 »
Solwej odwal sie odemnie! to jest sprawa moja i mojego męża i nie praw mi tu kazań czy dobrze chcę zrobić czy żle! trzymaj się tematu.
O matko, i do tego mezatka. :O  Masz starsze dzieci?

Luter6  pomagaj, ja do morderstwa nie przyloze reki .

Offline kotek408

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Mar 2011, 12:48:10 »
Nie przkladaj i nie zabieraj glosu. Jezeli Cie ten wątek ni interesuje to nie klikaj na niego. Po co robisz komus wyklad moralny. Nie pomagasz kobiecie wiec buzka w kubeleczek. trzym sie.

Offline aborcja

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Mar 2011, 12:50:06 »
A co Cie to obchodzi czy mam, czy nie! Wypier... w podskokach z tego tematu. Dewoto!

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aborcja
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Mar 2011, 12:52:52 »
ojej...jaki poziom niski.  :-\ Ja moge byc dewota a Ty JESTES morderczyni, he! 

poloniainfo.dk

Odp: Aborcja
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Mar 2011, 12:52:52 »

 

PRZENIESIONY: Aborcja

Zaczęty przez JutaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2633
Ostatnia wiadomość 25 Mar 2011, 13:50:37
wysłana przez Juta