poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: polska telewizja  (Przeczytany 44666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

parabola2

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Maj 2011, 18:55:01 »
http://telewizjanakarte.pl/o_ofercie.html
przeczytaj 3 punkt od dołu.

Chyba że ktoś ma ofertę innego operatora.


Tam jest napisane ze mozesz korzystac na terenie Polski ,a nie ze nie dziala poza terytorium

Offline pilkarz_007

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Maj 2011, 21:52:59 »
witam
Mam pytanie, posiadam dekoder cyfry+ wcześniej korzystałem z anteny bez problemu. Teraz niestety byłem zmuszony do zmiany mieszkania w którym nie mogę zainstalować anteny. Czy macie pomysł jak mogę uruchomić tv przez dekoder? Znajomi mówili że w danskkabeltv mogę zamówić sygnał jaki jest mi potrzebny. Czy ktoś to przerabiał? prosze o info i pomysły. pozdrowienia

Offline aneczka.k

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Maj 2011, 23:12:31 »
witam
Mam pytanie, posiadam dekoder cyfry+ wcześniej korzystałem z anteny bez problemu. Teraz niestety byłem zmuszony do zmiany mieszkania w którym nie mogę zainstalować anteny. Czy macie pomysł jak mogę uruchomić tv przez dekoder? Znajomi mówili że w danskkabeltv mogę zamówić sygnał jaki jest mi potrzebny. Czy ktoś to przerabiał? prosze o info i pomysły. pozdrowienia


Na forum chyba tez o tym kiedys bylo, ja jak mialam w tej firmie tv na starym mieszkaniu to akurat antene moglam powiescic wiec nie wiem z puszczeniem sygnalu, teraz na nowym mieszkaniu mam you see ale od niedawna bo wczesniej mielismy comx i on napewno nie puszcza sygnalu, od razu mi powiedzieli ze jest to niemozliwe. Wiec podpinam sie do pytania czy moze ktos wie czy you see cos takiego robi? a co jakbym nie rezygnowala od nich z tv wybrala najtanszy abonament i do gniazda podlaczyla dekoder zamias do anteny czy wtedy tez to dziala tak jak puszczenie sygnalu? z gory dziekuje za odpowiedz

Offline witiaw

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: +1/-0
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Maj 2011, 23:21:49 »
Cytuj (zaznaczone)
....i do gniazda podlaczyla dekoder zamias do anteny czy wtedy tez to dziala tak jak puszczenie sygnalu? z gory dziekuje za odpowiedz

Raczej nie zadziala a to z powodu innego formatu sygnalu. Tuner sat potrzebuje sygnalu DVB-S a w sieciach kablowych jest DVB-C.

Cytuj (zaznaczone)
Pomóżcie mi proszę, jak odbierać polską telewizję tu w Danii nie wiążąc się w Polsce żadnymi umowami z Cyfrowym Polsatem czy innym dostawcą. Nie mam w Polsce ani dochodu, ani meldunku, więc abonament odpada. Ma ktoś pomysł? Z góry dziękuję: )

Poza TNK jest jeszcze opcja polsatu bez umowy, tzw pre paid. Do kupienia juz w tej chwili wylacznie na allegro zestaw uzywany. Cenowo pakiety troche drozszsze niz abo ale przynajmniej bez wieloletniej umowy :)
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2011, 23:38:40 wysłana przez witiaw »

Baumi

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Maj 2011, 09:00:08 »
witam
Mam pytanie, posiadam dekoder cyfry+ wcześniej korzystałem z anteny bez problemu. Teraz niestety byłem zmuszony do zmiany mieszkania w którym nie mogę zainstalować anteny. Czy macie pomysł jak mogę uruchomić tv przez dekoder? Znajomi mówili że w danskkabeltv mogę zamówić sygnał jaki jest mi potrzebny. Czy ktoś to przerabiał? prosze o info i pomysły. pozdrowienia

Stofa.dk udostepnia sygnal z satelity HB po kablu, tylko najpierw do nich zadzwon i upewnij sie, ze w miejscu w ktorym mieszkasz udostepniaja swoją usługe.

Offline marcinsen

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: +0/-0
  • http://strangerincopenhagen.blogspot.com/
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Maj 2011, 09:30:25 »
polecam zawsze bezproblemowo i mozna ogladac tydzien don tylu

Ile kosztuje abonament na to?
Próbowałem kliknąć "Buy Pincode", ale przenosi mnie na portal randkowy, do kupna abonamentu do randek, co niekoniecznie mnie interesuje  8)

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Maj 2011, 19:31:02 »
http://weeb.tv/help/premium
-to jest alternatywa bez abonamentu
============================
a telewizjanakarte pisze jak byk ,,Z telewizji na kartę możesz korzystać jedynie na terytorium Polski,, no ale kogoś kolega kolegi kolezanka ma podobno, nie sprawdzałem nie wiem nie dyskutuje, :) ;)

poloniainfo.dk

Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Maj 2011, 19:31:02 »

Offline witiaw

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: +1/-0
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Maj 2011, 09:35:58 »
Cytuj (zaznaczone)
a telewizjanakarte pisze jak byk ,,Z telewizji na kartę możesz korzystać jedynie na terytorium Polski,, no ale kogoś kolega kolegi kolezanka ma podobno, nie sprawdzałem nie wiem nie dyskutuje, Uśmiech Mrugnięcie

Kazda z oferowanych w polsce platform cyfrowych ma taki badz podobnyi zapis w regulaminie:)
Zadna z polskich platform dostepnych via HB nie nadaje wiazki kierunkowej a co za tym idzie sygnal jest dostepny rowniez w dk

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Maj 2011, 13:40:39 »
Cytuj (zaznaczone)
Stofa.dk udostepnia sygnal z satelity HB po kablu, tylko najpierw do nich zadzwon i upewnij sie, ze w miejscu w ktorym mieszkasz udostepniaja swoją usługe.

bylem w Århus na Søren frichs vej i pytalem o mozliwosc podlaczenia dekodera i odbior tv sat przez internet,to oczy zrobili jak mlynskie kola i powiedzieli ,ze nie.tak,ze niewiem skad te opinie.czy ktos faktycznie ma takie cos,czy tylko slyszal,ze ktos ma,czy tez uwaza ,ze powinno byc dostepne?dodam,ze mieszkam w ÅrhusN,ale pytalem ogolnie o mozliwosc odbioru.

[Posted on: 15 Maj 2011, 13:39:25]

dodam,ze mowa siedzibe Stofy na Søren frichs vej w Århus

Baumi

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Maj 2011, 15:50:31 »
W tym watku (http://www.poloniainfo.dk/forum?topic=22877.0) masz wypowiedz kolesia, ktory zalatwil sobie sygnal od nich. Ja sam w oparciu o to dzwonilem do nich i na ich infolinii potwierdzili, ze jest to mozliwe jedak nie udostepniaja sygnaly w miejscu w ktorym mieszkam.

poloniainfo.dk

Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Maj 2011, 15:50:31 »

 

Dania czy Polska, kto zbankrutuje pierwszy

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 22192
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2019, 10:51:37
wysłana przez kpio47
Polska emigracja "kulturalna" ;)

Zaczęty przez TulaDział Kultura

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 28607
Ostatnia wiadomość 27 Lis 2008, 01:24:01
wysłana przez Slawek Kopenhaga
Zwrot za dojazdy Polska-Dania

Zaczęty przez feliksambaDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6949
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2016, 19:15:39
wysłana przez feliksamba
Mecz Polska - Dania

Zaczęty przez waruinyDział Hydepark

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 14191
Ostatnia wiadomość 15 Sie 2013, 20:53:39
wysłana przez aisak
Polska firma a podatek w Danii.

Zaczęty przez dzinxDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7128
Ostatnia wiadomość 25 Lis 2016, 14:32:38
wysłana przez Jomir