poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Bornepenge  (Przeczytany 6536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 210712

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Bornepenge
« dnia: 17 Sty 2012, 16:25:21 »
Czy jako ojciec nieslubnego dziecka moge sie ubiegac o bornepenge ?Corka wraz matka mieszkaja w polsce u trzymuje z nimi dobry kontakt sprawe alimentow zalatwilismy miedzy soba a matka dziecka nie pobiera rodzinnego w Polsce ja natomiast mieszkam z obywatelka Dani tutaj i zarazem pracuje. Co na to dunske prawo

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bornepenge
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sty 2012, 19:24:22 »
Możesz się ubiegać o zasiłek rodzinny pod warunkiem, że nie pobierany jest w PL (tak jak napisałeś). To mądre, że dogadujesz się z matką dziecka bo ono może na tym tylko skorzystać. Znam przypadki, że rodzice walczą ze sobą np. o zasiłek rodzinny tzn. gdzie pobierać a wiadomo, że lepiej w DK.

Offline 210712

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bornepenge
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sty 2012, 14:07:41 »
Dziekuje,greg1969 za informacje ale mam jeszcze pytanie ,zrobilem wstepny wywiad z obywatelami dunskimi i zostalem poinformowany ze nie dostane tego rodzaju swiadczenia poniewasz po pierwsze dziecko nie zamieszkuje ze mna,dwa nie jestem w formalnym zwiazku z matka dziecka oraz mieszkam w dani z obywatelka tego kraju,czy komune moze uzyc tych argumentow nie przyznajac swiadczenia.(corka  posiada moje nazwisko)A
           Pozdrawiam

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Bornepenge
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sty 2012, 14:29:52 »
Dziecko wcale nie musi mieszkać z tobą to pierwsze, drugie wcale nie musisz machać papierami rozwodowymi w komunie, trzecie czy twoja obecna partnerka zrobiła sobie obdukcje że ją (wrrrrrrrr) i zaniosła to do komuny  ???  A teraz przemyśl to i wyciągnij wnioski

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bornepenge
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sty 2012, 17:32:52 »
.......zrobilem wstepny wywiad z obywatelami dunskimi i zostalem poinformowany ze nie dostane tego rodzaju swiadczenia poniewasz po pierwsze dziecko nie zamieszkuje ze mna,dwa nie jestem w formalnym zwiazku z matka dziecka oraz mieszkam w dani z obywatelka tego kraju,czy komune moze uzyc tych argumentow nie przyznajac swiadczenia.(corka  posiada moje nazwisko)...........

totalne bzdury, co ma piernik do wiatraka. Idź do kommune pobierz odpowiednie druki, wypełnił, złóż w PL wsio znajdziesz na forum jak postąpić  ;D.

poloniainfo.dk

Odp: Bornepenge
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sty 2012, 17:32:52 »

 

bornepenge

Zaczęty przez 3córeczkiDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9743
Ostatnia wiadomość 01 Lip 2010, 19:55:15
wysłana przez soniczka1
bornepenge - pomocy :(

Zaczęty przez mayaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16886
Ostatnia wiadomość 15 Sty 2010, 11:35:36
wysłana przez barbara