poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Pilnie potrzebny polski adwokat-molestowanie dziecka  (Przeczytany 39328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: Pilnie potrzebny polski adwokat-molestowanie dziecka
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Lut 2012, 17:30:33 »
no widzisz zycie tez dalo ci popalic, wiec nie oceniaj tej dziewczyny i innych dziewczyn , ze trzeba myslec, bo ja sadze , ze nie jedna kobieta mysli o dzieciach. a teraz pomysl, skoro masz dzieci odchowalas, pewnie juz sa duze maja wlasne zycie,  mowisz ze liczylas sie z ich zdaniem, ale nie zadbalas tez o swoje wlasne szczescie. wiec moze byc tak obecnie, ze jestes sama, psy wieszasz na umoralnianiu innych a sama masz tez problemy sama z soba, patrzysz moze i myslisz ze zycie ucieklo ci przez palce, lata minely i niekoniecznie jestes szczesliwa, przemysl troche wlasne zycie nie umoralniaj innych, kazdy ma prawo do popelnienia bledow w zyciu , bo po to one sa by uczyc nas, i zbierac doswiadczenie. w tym pomagac tez innym, by nie popelniali takich bledow jak ty , czy ja czy te inne dziewczyny, a coz bedac imigrantem  nie jedna dziewczyna  szuka pomocy na forach, skoro sa ktorko lub nie znaja prawa dunskiego. Kazdy sie dystansuje pozniej do problemow jak minie najwieksza burza ;-)

JULIA1964

  • Gość
Odp: Pilnie potrzebny polski adwokat-molestowanie dziecka
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Lut 2012, 17:37:24 »
no widzisz zycie tez dalo ci popalic, wiec nie oceniaj tej dziewczyny i innych dziewczyn , ze trzeba myslec, bo ja sadze , ze nie jedna kobieta mysli o dzieciach. a teraz pomysl, skoro masz dzieci odchowalas, pewnie juz sa duze maja wlasne zycie,  mowisz ze liczylas sie z ich zdaniem, ale nie zadbalas tez o swoje wlasne szczescie. wiec moze byc tak obecnie, ze jestes sama, psy wieszasz na umoralnianiu innych a sama masz tez problemy sama z soba, patrzysz moze i myslisz ze zycie ucieklo ci przez palce, lata minely i niekoniecznie jestes szczesliwa, przemysl troche wlasne zycie nie umoralniaj innych, kazdy ma prawo do popelnienia bledow w zyciu , bo po to one sa by uczyc nas, i zbierac doswiadczenie. w tym pomagac tez innym, by nie popelniali takich bledow jak ty , czy ja czy te inne dziewczyny, a coz bedac imigrantem  nie jedna dziewczyna  szuka pomocy na forach, skoro sa ktorko lub nie znaja prawa dunskiego. Kazdy sie dystansuje pozniej do problemow jak minie najwieksza burza ;-)
nie pisz ze jestem sama czytaj uwaznie .mam syna 28 lat a z partnerem jestem od 15 lat .jestem szczesliwa .zycie kopie kazdego ,ciebie ,mnie i innych .nie przeszło mi zycie miedzy palcami ,ja nie uwazam tak .nie potepiam kobiet ktore poniosły porazki zyciowe ,raz upadasz ale nastepnym razem jestes ostrozniejsza czy tak nie jest?

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: Pilnie potrzebny polski adwokat-molestowanie dziecka
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Lut 2012, 17:49:36 »
mnie zycie kopnelo w zadek dwukrotnie na terenie dk :-) nabralam doswiadczenia haha za to obeznalam sie prawem rodzinnym , paragrafami, itp itd, tak ze adwokat mi byl niepotrzebny w landsretten. ale po to sa fora by sobie pomagac, bo kazdy facet jest inny, nie kazdy jest mily dobry itp. mam takie hobby uwielbiam czytac ksiazki psychologiczne i prawnicze, i polskie i dunskie,  wiec cos jest  ze niektore kobiety wybieraja podswiadomie a raczej przyciagaja nie odpowiednich mezczyzn, i nie jest to froma kurestwa mowiac juz brzydko, ale pecha. Natomiast kazdy z nas ma prawo do milosci. Z moich obserwacji, na tyle na ile tu mieszkam, widze roznice kulturowe sa ogrmne nie kazdemu da sie ich przeskoczyc, kolejna rzecz, polakow tu traktuja na tej samej plaszczyznie jak turkow czy arabow,  wystarczy posluchac polityki, wiadomosci dunskicj i posluchac naszej kochanej Pia K. z Folkepartii, czy innych konswerwatystow. Nie ukrywajmy, ze kazdemu z nas tu jest pieknie i wesolo i dobrze, nasze dizeci co juz tu sie zaaklimatyzowaly, maja dunskich znajomych, czy co niektore co sie tu urodzily beda mialy latwiej , bo jest to pokolenie nie tak bardzo rasistowskie ale bardzo otwarte, choc i dunczyki sa otwarci, bo ja mam znajomych dunczykow, co szybciej mi wyciagneli rece do pomocy jak znajomi z Polski. Ale nie kazdy dunczyk jest taki sam, dlatego pisalam o pechu. Poprostu dziewczyny maja pecha. Przyciaganie psychologiczne zlych typow, patrzenie w kategoriach urody, choc nie ukrywajmy uroda jest wazna dla kobiety, ale i to co soba dany facet reprezentuje, z drugiej zas strony latwo jest zmanipulowac imigrantkami z roznych stron swiata. I takich przypadkow jest pelno, tak samo jak mozna zmanipulowac kazda kobieta , ktora jest choc odrobine naiwna.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Pilnie potrzebny polski adwokat-molestowanie dziecka
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lut 2012, 17:59:01 »
trzeba sie podniesc .ale nastepnym razem człowiek musi patrzec inaczej na wszystko.zawsze jak ja to mowie ,,jestem bogatsza o jeszcze jedno doswiadczenie,, ;D

poloniainfo.dk

Odp: Pilnie potrzebny polski adwokat-molestowanie dziecka
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lut 2012, 17:59:01 »

 

tanie rozmowy na stacjonarne i komórki do Danii z Polski

Zaczęty przez bazakbalDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 29292
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2010, 13:19:35
wysłana przez jamjurand
z duńskiego na polski

Zaczęty przez jan22Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 16733
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2009, 23:12:13
wysłana przez robertcph.
jak odliczyc dojazdy do polski

Zaczęty przez mucz81Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15930
Ostatnia wiadomość 27 Cze 2009, 20:40:39
wysłana przez andyandy
Nabiał itp. z Polski

Zaczęty przez seba08Dział Kącik Kulinarny

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 28316
Ostatnia wiadomość 16 Lis 2011, 20:05:53
wysłana przez M z Horsens
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 18595
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl