poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: polska telewizja  (Przeczytany 9250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pilkarz_007

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
polska telewizja
« dnia: 01 Wrz 2011, 20:41:51 »
Witam
Mam probelm z polską telwizja a dokładniej z założeniem anteny. Niestety mam mieszkanie od strony do której nie dochodzi sygnał. Mam pytanie : Czy wie ktoś bądź ma pomysł jak doprowadzić sygnał do mieszkania? czy może jakaś duńska kablówka mogla by mi ten sygnal przesyłać?jak tak to która? za wszelka pomoc i pomysły z góry dziękuje. Pozdrawiam

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrz 2011, 10:12:06 »
hej...nie sadze zeby cos takiego bylo...sprobuj z wiekszym talerzem...
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Baumi

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrz 2011, 11:18:23 »
hej...nie sadze zeby cos takiego bylo...sprobuj z wiekszym talerzem...
Napisał przecież, że ma mieszkanie ze złej strony, więc pewnie nie na południe - rozmair talerza nie ma tu znaczenia. Zadzwon do Stofy (www.stofa.dk). Oni są w stanie dostarczyć sygnał z satelity HB przez kabel, jednak wszystko zalezy od miesjca Twojego zamieszkania. Jak tam kiedys dzwonilem to mi powiedzieli, ze w centrum Odense nie mogą, jednak na obrzezach bez problemu, tak wiec najlepiej zadzwon i sie zapytaj :)

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrz 2011, 12:24:40 »
przeciwnie rozmiar talerza ma duze znaczenie...niestety tu akurat zasiegalam porady ludzi ktorzy sie tym zajmuja gdy montowalam swoj sprzet
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline nowik21

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrz 2011, 13:04:22 »
przeciwnie rozmiar talerza ma duze znaczenie...niestety tu akurat zasiegalam porady ludzi ktorzy sie tym zajmuja gdy montowalam swoj sprzet

Przestań *&^^&. lepiej nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia , w tym przypadku musiał by być talerz większy od bloku  ;D .

Baumi

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrz 2011, 13:08:51 »
przeciwnie rozmiar talerza ma duze znaczenie...niestety tu akurat zasiegalam porady ludzi ktorzy sie tym zajmuja gdy montowalam swoj sprzet

Rozmiar talerza nie ma najmniejszego znaczenia jeżeli nie jest on skabusewany we właściwą stronę - zrozum to! Skoro pilkarz_007 pisze

Cytuj (zaznaczone)
(...) Niestety mam mieszkanie od strony do której nie dochodzi sygnał (...)

to niewazne jak duży zamontowałby talerz i tak tego sygnału nie odbierze - antena musi być skabusewana na południe i tyle.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrz 2011, 13:11:48 »
Info dla tych ,którzy nie mogą podłączyć anteny satelitarnej/talerza

Jest możliwość odbioru TV poprzez internet koszt tylko 15zł na miesiąc.Poniżej link:

http://weeb.tv/channels/live

p.s.w niedzielę zaczyna się taniec z gwiazdami więc się pospieszcie!

poloniainfo.dk

Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrz 2011, 13:11:48 »

Offline pilkarz_007

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrz 2011, 18:08:37 »
Dzięki za wszystkie informacje.
A jeżeli chodzi o rozmiar talerza to u mnie to napewno nie przejdzie bo mam okno z drugiej strony i tu sygnał napewno nie dochodzi.

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrz 2011, 21:42:38 »
Cytuj (zaznaczone)
Napisał przecież, że ma mieszkanie ze złej strony, więc pewnie nie na południe - rozmair talerza nie ma tu znaczenia. Zadzwon do Stofy (www.stofa.dk). Oni są w stanie dostarczyć sygnał z satelity HB przez kabel, jednak wszystko zalezy od miesjca Twojego zamieszkania. Jak tam kiedys dzwonilem to mi powiedzieli, ze w centrum Odense nie mogą, jednak na obrzezach bez problemu, tak wiec najlepiej zadzwon i sie zapytaj Uśmiech

no i co powiedziec? raz probowalem,to kobieta patrzala na mnie jak na kosmite....
o co dokladnie poprosic w stofie?

Baumi

  • Gość
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Wrz 2011, 11:12:10 »
Ja zadzwonilem na infolinie do nich a wyjasnilem, ze interesuje mnie sygnal z satelity Hot-Bird. Kobieta nie bardzo mogla mi pomoc i dala mi numer do pomocy technicznej i tam mi koles wyjasnil, ze jest to mozliwe, tylko zalezne od miejsca zamieszkania. Caly czas pytalem o sygnal z satelity HB dostarczany od nich poprzez kabel antenowy.

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrz 2011, 11:35:59 »
Nie pytaj sie jakiejs niemrawej baby tylko tak jak kolega wyzej napisal zadzwon na infolinie i polacz sie z dzialem technicznym i spytaj sie o techniczna mozliwosc podlaczenia tunara sat.on sie ciebie zapyta na jakich parametrach twoj tuner chodzi a chodzi na takich samych jak dunski czyli hot-bird 35st.I nie ma znaczenia czy chcesz podlaczyc polski czy dunski tuner jesli jest tech.mozliwosc puszczenia sygnalu to oni to zrobia za ok.1800 koron(oplata jednorazowa).Sprobuj jeszcze dowiedziec sie w viasat albo digital tv bo oni tez zajmuja sie telewizja sat.

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrz 2011, 12:14:37 »
ok. a jaezeli w koncu to zalatwie,to czy sa jakies wymagania co do abonamentu? trzeba miec podstawowy pakiet?

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrz 2011, 12:20:45 »
Jesli ci sygnal puszcza po kablu od twojej kablowki to musisz posiadac przynajmniej ten pakiet min.tak bylo u mnie.

Offline pilkarz_007

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Wrz 2011, 19:15:15 »
Jeżeli zadzwonie i poprosze o sygnał 35 st z HB a oni mi to zrobią, a ja podłącze swój dekoder (mam z cyfry+) to będzie działać? Wcześniej rozmawiałem z polakiem który ustawia satki  powiedział mi że najlepiej w moim przypadku poszukać kablowki która mi prześle sygnal ale 13st z hb. czyli jeżeli teraz powiem że chce 35st z hb to bedzie ok?

[Posted on: 04 Wrz 2011, 20:15:53]

Więc zadziała to czy nie?

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Wrz 2011, 20:41:24 »
Jesli znajdziesz operatora ktory ci pusci sygnal po kablu to nie ma problemu czy to bedzie 13 czy 35 st.najwazniejsze to zeby byla taka tech.mozliwosc w twojej sytauacji i sygnal byl z hotbirta.

poloniainfo.dk

Odp: polska telewizja
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Wrz 2011, 20:41:24 »

 

Dania czy Polska, kto zbankrutuje pierwszy

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20546
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2019, 10:51:37
wysłana przez kpio47
Polska emigracja "kulturalna" ;)

Zaczęty przez TulaDział Kultura

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 28122
Ostatnia wiadomość 27 Lis 2008, 01:24:01
wysłana przez Slawek Kopenhaga
Zwrot za dojazdy Polska-Dania

Zaczęty przez feliksambaDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6807
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2016, 19:15:39
wysłana przez feliksamba
Mecz Polska - Dania

Zaczęty przez waruinyDział Hydepark

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 13875
Ostatnia wiadomość 15 Sie 2013, 20:53:39
wysłana przez aisak
Polska firma a podatek w Danii.

Zaczęty przez dzinxDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6551
Ostatnia wiadomość 25 Lis 2016, 14:32:38
wysłana przez Jomir