poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Ogródki działkowe  (Przeczytany 9802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogródki działkowe
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Mar 2011, 10:31:42 »
ja nie kombinuję tylko myslę :) a tak na marginesie to odpowiedzi nadal nie ma  ???
Jeżeli "myślisz" to upewnij się z tym. Ogródki działkowe jak i domki letniskowe maja swoje prawa regulacje. Zapoznaj się z nimi zanim zaczniesz kombinować.

[Posted on: 28 Mar 2011, 08:23:30]

domki letniskowe = błąd chodziło mi o domki niecałoroczne gdzie nie kazdy moze mieszkać, no chyba ze spełnia wymagania wiekowe i wiele innych.

Offline aga01

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogródki działkowe
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Mar 2011, 14:56:46 »
HMM,gdzie w Odense mozna znalezc takie ogrodki?W Polsce mieszkalam w domku,a tu w bloku-oszaleje w tym mieszkaniu kolejne lato,wiec prosze podpowiedzcie mi,gdzie tu mozna znalezc taki ogrodek,wystarczy mi na lato tylko :)))))))))))))

Baumi

  • Gość
Odp: Ogródki działkowe
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Wrz 2011, 18:31:33 »
Witam. Dziś będąc na spacerze dotarłem aż do Ogródków działkowych tu: google maps link

Z ciekawosci zerknalem na tablice ogloszen i zobaczylem kilka ogloszen typu "have til salg". Cena wynosila ok. 30.000 dkk. Czy ktos orientuje sie jak to wyglada w praktyce - tzn. za co to jest cena, poniewaz, nie sadze, ze ogrodek z domkiem mogę kupic na wlasnosc za takie smieszne pieniadze. Jak wygladaja koszta utrzymania ogrodka działkowego / jakies roczne oplaty, ochrona?

Offline witiaw

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Ogródki działkowe
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Wrz 2011, 18:37:56 »
Cytuj (zaznaczone)
HMM,gdzie w Odense mozna znalezc takie ogrodki?

Sporo jest takich ogrodkow w odense :) Nazywa sie to koloniheven. Ceny zaczynaja sie od 0 koron( zero koron) za pusty plac w zwyz, i tu granicy chyba nie ma :) Takie za 0 dkk widzialem za "volsmoze".

Oczywiscie dzialki nie wlasnosciowe, dochodzi do tego oplata do zwiazkow dzialkowych 1200 do 1800 dkk rocznie plus woda jesli nie jest w cenie oplaty zwiazkowej i ewentualnie prad.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogródki działkowe
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Wrz 2011, 19:33:33 »
Kupujac ogrodek dzialkowy z domkiem, najczesciej placisz za dzierzawe gruntu. Nalezy zapoznac sie z przepisami jakie ustalone zostaly wlasdnbie dla ych ogrodkow dzialkowych, ktorymi jestes zainteresowany. Na przyklad moze byc mowa o wylaczaniu wody w okresie jesienno/zimowym itp. 

poloniainfo.dk

Odp: Ogródki działkowe
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Wrz 2011, 19:33:33 »

 

ogrodki,dzialki

Zaczęty przez kamiladk19Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2323
Ostatnia wiadomość 23 Mar 2012, 20:28:26
wysłana przez kamiladk19