poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dobry warsztat samochodowy w Odense  (Przeczytany 8678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jen28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Dobry warsztat samochodowy w Odense
« dnia: 19 Wrz 2011, 22:29:51 »
Witam
potrzebuję namiar na dobry , sprawdzony warsztat samochodowy w Odense lub mechanika.

Krakers

  • Gość
Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrz 2011, 22:42:21 »
To ja moze odwrotnie - szczegolnie nie polecam Norkilde Auto na Kochsgade - przy wymianie szyby zostawili szklo w drzwiach, na Nyborgvej - Auto-Mester, bylem dzisiaj z wymiana opony, srednio, w sumie nie polecam, ja juz tam raczej nie zawitam.

W sumie to milo wspominam Havnens Autoservice, Toldbodgade 45 - jak nie znalezli usterki (szukali godzine) to nic nie skasowali (sobota byla), zostawilem im samochod w poniedzialek - przyjechalem po odbior i byl naprawiony, majster lubi chyba popic, ale jest w porzadku :)

Ja ciagle szukam swietnego warsztatu w Odense.

Baumi

  • Gość
Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Wrz 2011, 08:45:33 »
Ludzie, dlaczego nie skorzystacie z opcji szukaj, temat juz sie pojawial kilka razy, np tu: klik

Krakers

  • Gość
Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Wrz 2011, 17:16:48 »
Baumi - mysle, ze chodzi o konkretny warsztat a nie - wyszukaj sobie Boscha ;) Zreszta - polecasz ... a w Odense sa 4, i myslisz, ze kazdy z tych warsztatow jest sobie rowny? Nie sadze, bo to glownie ludzie tam pracujacy tworza renome takiego miejsca.

A ten drugi - skoro wymienili cos niepotrzebnie i jeszcze za to zaplaciles i nie poskutkowalo ... to ja bym raczej odradzal, niz sugerowal.

Cenie sobie profesjonalizm ... nade wszystko, chyba sam musze zostac mechanikiem :(

Jak ktos napisze - jedz tam, bo tam pracuje ten i ten, super chlopaki, podchodza z sercem do samochodu, zrobia to co potrzeba, a nawet wiecej - no to pojade, i zaplace nawet 1000dkk za roboczo-godzine, bo nie ma to jak oddac cos w dobre rece i miec pewnosc, ze wszystko bedzie dobrze ...
... wiem, wiem, to utopia ;)

Baumi

  • Gość
Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrz 2011, 17:30:50 »
To mnie zaskoczyłeś z tymi 4 warsztatami... rzeczywiście - nie miałem pojęcia. Ja byłem 2 razy tutaj => klik.

Pierwszy raz pojechałem tam z pierwszym swoim autem tutaj i za wymiane paska rozrzadu, wszystkich płynów, oleju oraz pełny przeglad samochodu zaplacilem 7k dkk.

Drugi raz byłem tam z drugim autem gdy zaświeciła mi się raz kontrolka i za podpiecie pod komputer + naprawę czegos związanego z zapłonem zapłaciłem prawie 3k, ale zrobione zostało szybko i sprawnie przy czym od razu (po sprawdzeniu co to jest) zostałem poinformowany ile to bedzie kosztowało przed wykonaniem naprawy.

Moze nie sa najtansi, ale podobało mi sie podejcie do klienta, oraz czas wykonania usług. W sumie to tyle, nigdy wiecej nie potrzebowałem korzystać z usług mechanika na szczescie.

Offline Jen28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Wrz 2011, 14:01:01 »
Dziękuję za informację. Ze swojej strony dodam tylko, że absolutnie nie polecam warsztatu H.P.A. Service na Danmarksgade 18 .Koszt diagnostyki komputerowej 400 koron, do tego dwie robocze godziny na poszukiwanie usterek, bo auto źle odpalało po 600.Na koniec 1600 do zapłaty i nie naprawiony samochód.
Dobrze Krakers to opisałaeś, niech to będą profesjonaliści, którzy szybko dokonają naprawy a nie partacze.

Offline bielu

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrz 2011, 18:48:54 »
Witam,

A moglibyście mi powiedzieć ile kosztuje w Odense wymiana opon na zimowe.
Z góry dzięki

poloniainfo.dk

Odp: Dobry warsztat samochodowy w Odense
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrz 2011, 18:48:54 »

 

Dentysta w Odense

Zaczęty przez zuzaDział Odense

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9109
Ostatnia wiadomość 05 Lut 2010, 13:58:56
wysłana przez jaro-de
Instalacja anteny!!Odense

Zaczęty przez Kiki27Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 7710
Ostatnia wiadomość 05 Sie 2011, 15:52:49
wysłana przez Kiki27
poznam ogarniętych ludzi z odense

Zaczęty przez zabkomisDział Odense

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9902
Ostatnia wiadomość 24 Wrz 2009, 13:18:11
wysłana przez bella 1000
Podróż z Odense na lotnisko do Malmoe

Zaczęty przez PitmasterDział Odense

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7324
Ostatnia wiadomość 02 Sie 2010, 17:38:27
wysłana przez neletop
Kopenhaga - Odense

Zaczęty przez ParalitykDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9643
Ostatnia wiadomość 19 Lut 2007, 22:17:12
wysłana przez GoTTie