poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Proszę o sprawdzenie....  (Przeczytany 2290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Proszę o sprawdzenie....
« dnia: 16 Lip 2008, 15:35:52 »
Czy mógłby ktoś sprawdzić czy dobrze uchwyciłem sedno tekstu i w miarę wiernie przetłumaczyłem. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiam.

„Jeg har haft kontakt til SKAT og NNF's Hovedforbund...
 
Vi kan i afdelingen ikke selv ændre indberetningerne men skal have det oprindelige CVR-nummer til at foretage ændringen...det vil sige Hovedforbundet...der givet besked til Hovedforbundet...men der må forventes en vis sagsbehandlingstid...specielt i juli måned, hvor der bliver afholdt ferie...
 
Du vil på fra SKAT modtage en ny årsopgørelse og vil eventuelt kunne se den på SKAT's hjemmeside...med den til dig tildelte Tast Selv Kode...”


„Kontaktowałem się ze SKAT i NNF's Hovedforbund…
Możemy dokonać zmian w departamencie, ale raporty dokonanych zmian muszą posiadać oryginalny CVR numer …. u nas jest od tego Hovedforbundet…. podaliśmy wszystko do wiadomości Hovedforbundet ... ale istnieje prawdopodobieństwo, że czas oczekiwania na zmiany może się wydłużyć  ... zwłaszcza w lipcu, w którym są wakacje ...
Otrzymasz ze SKAT nowe Rozliczenie roczne albo ewentualnie możesz je  zobaczyć  na stronie internetowej SKAT ... za pomocą przypisanego Tobie klucza Tast Selv Kode...”

Nie wiem do końca co to Hovedforbund ale na 99% domyślam się, że chodzi o Zarząd. Czy aby tak?

Hetman

  • Gość
Odp: Proszę o sprawdzenie....
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lip 2008, 16:27:29 »
Czy mógłby ktoś sprawdzić czy dobrze uchwyciłem sedno tekstu i w miarę wiernie przetłumaczyłem. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiam.

„Jeg har haft kontakt til SKAT og NNF's Hovedforbund...

 
Vi kan i afdelingen ikke selv ændre indberetningerne men skal have det oprindelige CVR-nummer til at foretage ændringen...det vil sige Hovedforbundet...der givet besked til Hovedforbundet...men der må forventes en vis sagsbehandlingstid...specielt i juli måned, hvor der bliver afholdt ferie...
 
Du vil på fra SKAT modtage en ny årsopgørelse og vil eventuelt kunne se den på SKAT's hjemmeside...med den til dig tildelte Tast Selv Kode...”


„Kontaktowałem się ze SKAT i (NNF's Hovedforbund)( Związk Zawodowy Spożywców – „zarzad glowny”)
Możemy dokonać zmian w departamencie, ale raporty dokonanych zmian muszą posiadać oryginalny CVR numer …. u nas jest od tego Hovedforbundet…. podaliśmy wszystko do wiadomości Hovedforbundet [My nie mozemy tu w oddziale dokonac sami zmian  w referowanej sprawie. To moze zmnienic ten pierwotny CVR-numer to znaczy „zarzad glowny”]... ale istnieje prawdopodobieństwo, że czas oczekiwania na zmiany może się wydłużyć  ... zwłaszcza w lipcu, w którym są wakacje ...
Otrzymasz ze SKAT nowe Rozliczenie roczne albo ewentualnie możesz je  zobaczyć  na stronie internetowej SKAT ... za pomocą przypisanego Tobie klucza Tast Selv Kode...”

Nie wiem do końca co to Hovedforbund ale na 99% domyślam się, że chodzi o Zarząd. Czy aby tak?

Dobrze- tylko ta mala zmiana w nawiasach kwadratowych- Pozdrawiam Hetman


poloniainfo.dk

Odp: Proszę o sprawdzenie....
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lip 2008, 16:27:29 »

 

bardzo proszę o przetlumaczenie

Zaczęty przez dar_czarDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9111
Ostatnia wiadomość 24 Lip 2007, 12:41:29
wysłana przez dar_czar
proszę o przetłumaczenie

Zaczęty przez robi2007Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6484
Ostatnia wiadomość 23 Lut 2010, 20:20:24
wysłana przez Manior
C.V po angielsku prosze o pomoc

Zaczęty przez nutka1984Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9331
Ostatnia wiadomość 07 Wrz 2012, 13:17:19
wysłana przez galernik
prosze o przetłumaczenie

Zaczęty przez jonasDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10025
Ostatnia wiadomość 05 Maj 2008, 21:16:51
wysłana przez willy
Prosze o przetlumaczenie

Zaczęty przez Tomek1Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9120
Ostatnia wiadomość 02 Kwi 2009, 17:18:06
wysłana przez Tomek1