poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wynajęcie busa  (Przeczytany 4882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miecia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: +0/-0
Wynajęcie busa
« dnia: 07 Lis 2011, 20:47:28 »
Potrzebuje zrobić duże zakupy w Szczecinie i  zastanawiam się czy mogę wypożyczyć tutaj busa  i pojechać nim do Polski. Czy znacie jakieś sprawdzone firmy  które pożyczają busy?

Offline aaaaaa

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lis 2011, 22:00:51 »
Potrzebuje zrobić duże zakupy w Szczecinie i  zastanawiam się czy mogę wypożyczyć tutaj busa  i pojechać nim do Polski. Czy znacie jakieś sprawdzone firmy  które pożyczają busy?


Ciezko bedzie. Ja chcialem wypozyczyc busa zeby zawiezc czesc rzeczy do Polski. We wszystkich wypozyczalniach w Kopenhadze, z ktorymi sie kontaktowalem, byl zakaz wjezdzania autem na terytorium krajow wschodniej Europy (w tym Polski). Dotyczylo to zarowno duzych firma np. Avis jak i mniejszych.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lis 2011, 22:02:36 »

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lis 2011, 12:43:35 »
Jest jeszcze europcar i z tego co wiem nie robia zadnych problemow z wyjazdem po za granice DK nawet do PL.

Offline aaaaaa

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Lis 2011, 12:58:43 »
http://www.one2move.com/


Må jeg køre til udlandet?

Ja, det må du gerne. I visse af vores biler, må du dog max. køre 500 km i udlandet, og der er et tillæg på 125 kr/dag, dog max 750 kr.

pytanie czy te 500 km to jest w jedna strone


Jest jeszcze europcar i z tego co wiem nie robia zadnych problemow z wyjazdem po za granice DK nawet do PL.

Kørsel til udlandet

Vores biler må gerne benyttes til kørsel i udlandet. Når du bestiller bilen, skal du blot oplyse hvilke lande du vil køre til. Dog er det ikke tilladt at køre ind i tidligere østlande og Storbritannien.

Vare/Lastvogne må udover ovennævnte lande heller ikke køre ind i Finland.



Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lis 2011, 16:44:41 »
Polska byla blokiem wschodnim jakies dwadziescia lat temu teraz jest krajem w pelni demokratycznym i przedewszystkim krajem EU.Wiec teen blok wschodni nie dotyczy polski,najlepiej bedzie si z nimi skontaktowac i bedzie wszystko jasne.

Offline aaaaaa

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lis 2011, 22:44:07 »
Polska byla blokiem wschodnim jakies dwadziescia lat temu teraz jest krajem w pelni demokratycznym i przedewszystkim krajem EU.Wiec teen blok wschodni nie dotyczy polski,najlepiej bedzie si z nimi skontaktowac i bedzie wszystko jasne.



Przeciez jest wyraznie napisane ze "wczesniejsze". A to ze Polska jest w UE to nic nie zmienia. Tak samo sa traktowane np. Litwa, Czechy, Slowacja. Avis podchodzi do tego tak: "Det er ikke tilladt at køre ind i eller gennem følgende lande: Albanien, Belarus, Bosnien, Bulgarien, Estland, Grækenland, Jugoslavien, Kroatien,Letland, Litauen, Makadonien, Moldova, Polen, Rumanien, Rusland, Slovakiet, Slovenien, Tjekkiet, Tyrkiet og Ungarn. Selvom bilen returneres til Danmark må ingen Mercedes biler køres ind i Italien."

poloniainfo.dk

Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lis 2011, 22:44:07 »

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lis 2011, 16:43:52 »
Z tym Avis to dziwna sprawa bo np.oddzial w niemczech wynajmie samochod bez problemu na wyjazd do polski tylko w umowie najmu jestzapis  ze do krajow bloku wschodniego mozna wyjachac ale na wlasna odpowiedzialnosc i jesli cos sie stanie na terytorium takiego kraju to ubezpieczenie nie pokrywa kosztow ew.szkod.A co do europcar to kiedys jak do nich dzwonilem bo chcialem przewiesc graty z polski to powiedzieli mi ze nie bedzie problemu z wyjazdem ale zrezygnowalem z wynajmu(duza kasa) bo znalazlem kontakt na goscia z dolnego slaska co mi te graty przywiozl za duzo mniejsza kase.

poloniainfo.dk

Odp: Wynajęcie busa
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lis 2011, 16:43:52 »

 

wynajecie sali

Zaczęty przez bartdkDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1927
Ostatnia wiadomość 13 Kwi 2012, 20:53:29
wysłana przez bartdk
Ile za wynajecie mieszkania w Danii

Zaczęty przez polakDział Hydepark

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 27310
Ostatnia wiadomość 03 Lis 2007, 22:55:06
wysłana przez piatka
Wynajem auta/busa w Kph

Zaczęty przez makarpolandDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1720
Ostatnia wiadomość 11 Sie 2014, 22:58:31
wysłana przez makarpoland