Ogólne > Hydepark

Dania czy Polska, kto zbankrutuje pierwszy

<< < (2/4) > >>

aarhusN:

--- Cytuj (zaznaczone) ---wszystko padnie i nie będzie niczego
--- Koniec cytatu ---


http://manieczek.wrzuta.pl/audio/5pyt7Ps9I8e/grupa_operacyjna_-_nie_bedzie_niczego

daniaa:
A prawie wszystkie kraje z listy to Uniaaa, o mama miaaa  :D

jakotako:

--- Cytat: dania_d w 15 Lis 2011, 02:51:05 ---Te państwa mogą najszybciej zbankrutować, Polska też jest na liście

Szwajcarski bank UBS sporządził ranking państw zagrożonych bankructwem biorąc pod uwagę zadłużenie sektora publicznego, stan gospodarki oraz zdolność regulowania płatności odsetek. Na liście znajdziemy 19 państw, w tym również Polskę. Oto ranking:

1. Irlandia
2. Portugalia
3. Hiszpania
4. Grecja
5. Wielka Brytania
6. Węgry
7. Dania
8. Francja
9. Belgia
10. Szwecja
11. Holandia
12. Bułgaria
13. Finlandia
14. Włochy
15. Kanada
16. Norwegia
17. Rumunia
18. Polska
19. Stany Zjednoczone

--- Koniec cytatu ---

Rok temu na tym forum pisałem że Danii pozostało 5-7 lat do bankructwa. Podtrzymuję swoją tezę (czyli pozostało 4-6 lat), a odpowiadając na tytułowe pytanie, jeśli rządy Rudego Pinokia w Polsce ostatecznie nie rozkradną Polski (a jest na to szansa, gdyż coraz więcej osób spogląda na ręce Pinokia), jest szansa że Polska uniknie bankructwa, za jakieś 4-6 lat będziemy mogli przeczytać w gazetach o bankructwie Danii, a za jakieś 8-10 lat nagłówki gazet będą głosiły "podejrzani o korupcję Donald T., Władysław B., oraz 15 innych  zatrzymani i oddani do dyspozycji prokuratury" itp.
Suma summarum ani mnie to cieszy ani smuci, co nie zmienia faktu że wymowa mojego postu jest raczej pesymistyczna, a na tytułowe pytanie odpowiadam: Dania.
Miłego wieczoru.
P.S.
Krytykujący mojego posta niech lepiej zastanowią się wczesniej 3 razy zanim coś napiszą, wszak jeszcze 3-4 lata krytyka "euro", "eurolandu", wspólnej Europy", "Europy Ojczyzn" - ocierała się o skrajny ciemnogród, natomiast dzisiaj jest dosyć powszechna.

aryn22:
Kto stawia na Danie?

macos:
dzien dobry

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej