Ogólne > Pomoc!

zawyzone koszty remontu ?

(1/4) > >>

marta999:
witam mam problem.przeprowadzilam sie do nowego mieszkania.dzis przyszedl rachunek za remont w sumie 21000 plus 5000 podatku 25 procent,z tegoodjeto mi moj wczesniej wplacony depozyt i mam do zaplacenia 18000.jestem samotna matka a od miesiaca jestem bezrobotna jest to dla mnie ogromna suma.z rozliczenia wynika ze remont trwal 48 godzin a koszt godziny to 350 koron czy to jest mozliwe?czy moge gdzies liczyc na jaks pomoc


[Posted on: 19 Lis 2011, 17:40:09]
chodzi tu o remont mieszkania z którego się wyprowadziłam.

Gazeciarz:
Mieszkanie trzeba doprowadzić do takiego stanu w jakim bylo przekazane do zamieszkania.
Protokóły odbiorów pomagają w określeniu stanu mieszkania przed i po wyprowadzce.

vordingborg:
Te  350 DK to roboczogodzina razy 48godzin daje 16800   reszta to pewnie materiały + podatek   to realna kwota niestety za np. malowanie albo cyklinowanie. W Danii koszty robocizny są bardzo wysokie więc raczej będziesz musiała zapłacić.

daniaa:
Kto wystawil taki rachunek, prywatna osoba czy spoldzielnia ?

lukashero:
mnie w jednej komunie tez tak okradli.mimo ze pomalowalem mieszkanie i bylo w bardzo dobrym stanie to i tak zabrali cala wplate.niby malowali bo nie zauwazyli ze bylo malowane.zlodzieje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej