poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wymiana opon  (Przeczytany 17713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Gru 2011, 22:59:06 »
To zeby nie miec problemow to trzeba wszystkich na okolo "przekupic" do siebie? Tez mam znajomych dunczykow, ktorzy do domu zapraszaja :o Ale nie musialem ich "darami" oblaskawiac.  I mechanika mojego nie mam zamiaru. Ja go szanuje - skoro w cenniku ma stawki w Koronach, a nie w ... makowcach.
Ja rozdaje  piwo ,sernik i makowiec ......Zeby dobrze zyc trzeba miec przyjacol i znajomych ...   :-\

Offline reiwe

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Gru 2011, 23:52:51 »
Oj dyskusja zmierza w złym kierunku
Każdy chciałby mieć wymienione opony za 50DKK za sztukę jeżeli dodatkowy koszt to 4 polskie piwka
A jeżeli ktoś sobie chce ulżyć, że płaci po 100DKK i jest fajny to jego sprawa:)

Offline JJ79

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sty 2012, 19:22:22 »
Wymiana opon to nie zmiana buta. Ja akurat w tym przypadku liczę na specjalistów. Od 3 lat wymieniam jedynie w jednym warsztacie. Profesjonalizm i niska cena w polskim warsztacie to coś czego oczekuję zawsze. Wszystkie inne naprawy i serwisowanie swojego auta przeprowadzam także tam. Polecam, warto sprawdzić.

Teglvaerksvej 2, 8382 Hinnerup
Telefon: 26 13 41 99

Oczywiście jesli dla kogoś kompletna wymiana samych opon w cenie 350 koron to wysoka cena powinien postarać się znaleźć jakiegoś 'mechanika', który zrobi mu to metodą garażową za piwko :D :D :D

Offline KIKI

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Sty 2012, 19:31:05 »
 ;D Reklama  ;D

Offline Reksio

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 169
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: +21/-15
  • Płeć: Kobieta
  • "Żyjmy chwilą, powtórek w życiu nie ma..."
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Sty 2012, 19:36:50 »
Wymiana opon to nie zmiana buta. Ja akurat w tym przypadku liczę na specjalistów. Od 3 lat wymieniam jedynie w jednym warsztacie. Profesjonalizm i niska cena w polskim warsztacie to coś czego oczekuję zawsze. Wszystkie inne naprawy i serwisowanie swojego auta przeprowadzam także tam. Polecam, warto sprawdzić.

Teglvaerksvej 2, 8382 Hinnerup
Telefon: 26 13 41 99

Oczywiście jesli dla kogoś kompletna wymiana samych opon w cenie 350 koron to wysoka cena powinien postarać się znaleźć jakiegoś 'mechanika', który zrobi mu to metodą garażową za piwko :D :D :D

Taaa.. ja znam takiego  :) Za 100 kr. bez piwka wymienia mi zawsze opony. Jest mechanikiem z własnym warsztatem, duńczykiem, który pomaga znajomym  ;D
"Przejmuj się tylko tymi na których masz wpływ - na pozostałych szkoda twoich nerwów..."

Offline JJ79

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Sty 2012, 19:37:57 »
;D Reklama  ;D

:) domyslam się, że na końcu zapomniałaś umiescić znak zapytania więc Ci odpowiem... Nie, nie reklama ... odpowiedź na pytanie :) Przeszedłem tez przez 'mechaników', których warsztaty garazowe i ceny byly niskie .. niestety 2 razy na wszystkie 3 musiałem dodatkowo płacic za naprawę naprawy a i okazało się, że delikatnie mówiąc zostałem naciagniety na zbędne koszta. "Mechanik" tani poinformował mnie, że olej i filtry zmieniac powinienem co 12 000 km w moim aucie .. jak się później okazało, u prawdziwego mechanika, zmiana tego oleju w moim aucie powinna być co 25 000 km :) Przejechałem wtedy już 3 wymiany :) więc sa to zbedne i dodatkowe koszta :)
Zasłodziłbym gdybym miał reklamować.. Sam wjazd na ten warsztat sprawi, że poczujesz się jak w prawdziwym warsztcie mechanicznym. Cała reszta utwierdzi Cie tylko, że miałem rację :)

Offline KIKI

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Sty 2012, 23:03:49 »
Domysł jest zły  :) Poprostu odczułam ze reklamujesz swoja własna firme...Ale to tylko moje odczucia. Pozdrawiam.

poloniainfo.dk

Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Sty 2012, 23:03:49 »

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Sty 2012, 14:10:52 »
Z tym olejem to akurat twoj byly mechanik dobrze ci radzil zeby wymieniac czesciej anizeli zaleca producent ja u siebie zmieniam co 15 tys.km a nie co 25 tak jak zaleca producent (silnik diesla).Nie sa to niewiadomo jakie koszta zeby oszczedzac na oleju i jego wymianie,ja olej kupuje w pl.bo ten na ktorym jezdze nia ma w danii a ktory jest zalecany przez producenta do mojego silnika.

nutka53

  • Gość
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Lut 2012, 23:28:02 »
Oczywiście jesli dla kogoś kompletna wymiana samych opon w cenie 350 koron to wysoka cena powinien postarać się znaleźć jakiegoś 'mechanika', który zrobi mu to metodą garażową za piwko

350 koron to duzo i nie udawajcie zdziwienia gdy bedzie brakowac wam klijentow bo normalnie jest ze warsztaty lezace  poza duzymi miastami maja nizsze ceny bo mniej placa za lokale i wiedza ze klijenci musza do nich dojechac a benzyna nie jest za darmo no i czas tez sie uzywa. warsztat w pelni wyposazony w Århus na Lystrupvej przy stacji benzynowej UNO X wzial ode mnie(miesiac temu)za sciagniecie letnich opon z felg, zamontowanie zimowek wywazenie i 4 nowe wentyle 300 koron

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Lut 2012, 07:28:49 »
.........wzial ode mnie(miesiac temu)za sciagniecie letnich opon z felg.........
nutka53 to wcześnie zminiasz letnie na zimówki  :D :D no chyba, że zakupiłaś auto i było na letnich to sorki.

Offline Nikeczemny

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Lut 2012, 19:19:56 »
Daniaa  swoje frustracje wsadz sobie w kieszen .
Ja rozdaje  piwo ,sernik i makowiec  mechanikowi ,diagnoscie,ogrodnikom ,rolnikowi co mi mleko i jaja dostarcza  i sasiadom  .Dlatego  nie mam klopotow  i wszyscy sa pomocni .
Zeby dobrze zyc trzeba miec przyjacol i znajomych  czego i wam zycze i polecam .
Dunczycy to bardzo rozsadni i mili ludzie  tylko musicie przelamac dystans  a zobaczycie ze zycie moze byc piekne nawet w obcym kraju :D
Wtedy wymienia wam opony za darmo  i jeszcze was na grilla zaprosza .

Hahaha tak właśnie wywnioskowałem po Twoim nicku. Są ludzie i sołtysowie. Raz powiedz tym swoim miłym ludziom, ze nie masz makowca a poznasz ich rozsądek. Życia trzeba liznąć, a Ty chyba wczułeś się w to lizanie za bardzo. Zbyt dużo tu widziałem by podzielić Twoje zdanie.

Offline penseur

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Lis 2013, 18:48:32 »
Prośba o update w temacie: okolice Viborg-Randers-Silkeborg, szukam taniego profesjonalisty. Interesują mnie ceny w Kr (nie: piwkach, makowcach itp). Z góry dziękuję.

poloniainfo.dk

Odp: Wymiana opon
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Lis 2013, 18:48:32 »

 

Wymiana silnika w aucie

Zaczęty przez bumbazza17Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3336
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2014, 20:28:37
wysłana przez daniaa
Wymiana prawa jazdy w DANII

Zaczęty przez MAXFITDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6377
Ostatnia wiadomość 27 Gru 2016, 22:08:13
wysłana przez MAXFIT
wymiana dowodu osobistego

Zaczęty przez annaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6903
Ostatnia wiadomość 09 Mar 2006, 23:56:29
wysłana przez GoTTie
wymiana (przeczyszczenie) świecy samochodowej

Zaczęty przez mateusz na wakacjachDział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4378
Ostatnia wiadomość 26 Lip 2010, 13:51:04
wysłana przez mateusz na wakacjach
wymiana komina

Zaczęty przez piotrnysaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3039
Ostatnia wiadomość 04 Cze 2013, 07:10:22
wysłana przez piotrnysa