poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Jacob Jensen P-watch  (Przeczytany 5256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline M z Horsens

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 187
  • Reputacja: +3/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Jacob Jensen P-watch
« dnia: 01 Gru 2011, 12:34:50 »
Mam problem z pierwszym uruchomieniem czy ktos ma to urzadzonko i moglby pomoc?

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Gru 2011, 13:05:21 »
Czy to reklama świateczna  ???  http://www.poloniainfo.dk/forum?action=printpage;topic=1018253.0
Od prawie trzech miesiecy sie uczysz zegarek obslugiwac  ;D ;D to jest dowcip dnia ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Gru 2011, 13:20:44 wysłana przez seba08 »
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Gru 2011, 14:29:40 »
No co, chłopak kupił na promocji, ale dopabuse teraz nabrało mocy i zamontował lub montuje  ;D.

Offline M z Horsens

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 187
  • Reputacja: +3/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Gru 2011, 15:22:41 »
W garść się weż jeden z drugim i uważnie posty czytaj  ::)
po pierwsze w Bilce to miałem zamiar kupić i pytałem o zdanie i opinie :o, po drugie nie był to Jakob Jensen tylko P-watch zasilany z  akumulatora,Jensen jest zasilany z baterii i nie trzeba kombinować z elektryką jak ktoś się nie zna :P.

Odbiegając od opinii jełopów,posiadacza Jakob Jensen watch proszę o pomoc w aktywowaniu zegara.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Gru 2011, 15:46:19 »
Juz sie tak nie irytuj tylko przeczytaj swoj wlasny watek ktory wkleilem jest w nim odpowiedz  ;) Trzeba raz guzicek nadusic  ;D ;D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline M z Horsens

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 187
  • Reputacja: +3/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Gru 2011, 16:00:08 »
Na jakiej zasadzie on działa to ja wiem,tyle że robię coś nie tak chyba i przy parkowaniu nie przechodzi do funkcji parking,czyli czas dalej leci a powinien się zatrzymać.
Generalnie zależy mi jak to ustrojstwo aktywować krok po kroku żeby właściwie działało.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Gru 2011, 16:41:49 »
........Odbiegając od opinii jełopów,..........


No kolega hamuj troszkę, ...... nikt Ci nie ubliża, co na żartach się nie znasz  >:(

poloniainfo.dk

Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Gru 2011, 16:41:49 »

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Gru 2011, 16:59:13 »
Instrukcja obslugi     ;)  http://www.harald-nyborg.dk/pdf/4341.pdf
W jednej albo wiecej gazet dunskich byly opisy jak to wlasciciele tej zabawki płacą mandaty bo czesto zegar ma wady ,poprostu gps sie myli i zegar stop  ;D wracasz a tu 500 stowek od św.Mikołaja
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Gru 2011, 17:00:32 »
Ja mam taki zegar i sprobuje ci pomoc,jesli juz ustawiles poprawna godzine to wez ten zegar do reki i odpal samochod (symulacja jazdy autem) i nacisnij jednoczzesnie przycisk SET i ten znak ^ przytrzymaj je az uslyszysz trzy pikniecia krotkie i jedno dlugie jak je uslyszysz to pusc te przyciski i zegar powinien chodzic poprawnie a na wysiwtlaczu powinien pojewic sie znaczek A Pna dole wyswietlacza.Jak sie zagar zatrzyma na postoju to pokarze ci zawsze od pieciu do pietnastu minut do przodu czyli jak zaparkujesz np.o 15.25 to zegar zatrzyma sie o 15.30.Kiedy znowu ruszysz zegar bedzie pokazywal z powrotem poprawna godzine.Mysle ze chociaz troche pomoglem.

Offline M z Horsens

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 187
  • Reputacja: +3/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Gru 2011, 17:12:58 »
No właśnie tak robię leo1, uruchamiam auto naciskam jednocześnie set i ^ jest jedno piknięcie za chwilę dwa szybkie,włącza się P i zegar stoi.Po pewnym czasie ruszam autem zegar rusza ale po zaparkowaniu już nie staje >:(.
Robiłem reset z 20 razy i powtarzałem to samo i nic. A dodam że to długie piknięcie ostatnie jest dopabuse jak puszczę te dwa przycski. Dopabuse wtedy gaszę silnik,gasiłem też przed a raczej w czasie tego ostatniego piknięcia i nic,to samo.
Może spróbuje wymienić, jadę do sklepu.......pewnie lepiej byłoby wymienić ustawiającego ale już po gwarancji ;D

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Gru 2011, 17:22:25 »
To dziwna sprawa z tym ze zegar sie nie zatrzymuje moze jezdzisz za krotkie odcinki czy tez w kazdej sytuacji typu nawet dluga trasa po za miasto tez nic nie daje?A nie bedzesz moze przejazdem w ten wekend kolo Give to moze bym ci mogl pomoc ustawic  go, ja u siebie robilem to juz pare razy i za kazdym razem chodzi poprawnie.
« Ostatnia zmiana: 01 Gru 2011, 17:52:12 wysłana przez leo1 »

Offline M z Horsens

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 187
  • Reputacja: +3/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Gru 2011, 18:59:22 »
Dzięki leo1 serdecznie za pomoc, coś było nie tak z tamtym...chyba :). Wymieniłem w sklepie,parkuje po chwili "pik" i działa  :).

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Gru 2011, 20:06:40 »
Nie ma za co dziekowac ale ciesze sie ze po wymianie na nowy juz wszytko chula,tanie to to nie jest w sensie ten budzik ale nie musze sie bawic w ustawianie tudziez zatrzymywanie zegara recznie.I jeszcze jedna zaleta jest taka ze nie robia problemow z wymiana na nowy.

poloniainfo.dk

Odp: Jacob Jensen P-watch
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Gru 2011, 20:06:40 »

 

Montaż p-watch

Zaczęty przez M z HorsensDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3701
Ostatnia wiadomość 06 Wrz 2011, 20:58:06
wysłana przez leo1