poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: FUTURES FW20  (Przeczytany 3991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yogo

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
FUTURES FW20
« dnia: 08 Gru 2011, 22:51:43 »
hej
jest tam ktos w kopenhadze co gra na futures?? fw20 lub s^p500/forex?? bylem ostatnio w boś szzczecin i dowiedzialem sie ze kilka osob gra na futach z kopenhagi, polacy oczywiscie

chetnie pogadam przy browarku o ekonomi ;)
pozdrawiam konrad, hvidovre 28201985

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Gru 2011, 00:21:07 »
Hej chętnie pogadam ale moze nie dzisiaj o ekonomii bo ide spać ... ale powiedz kogo szukasz bo to co reklamujesz to jest jeden wielki przekręt na wiekszą skale wygrywa sie wirtualnie wplacic tez mozna i wszystko super ale jak bym chciał kase na konto to co ? ;D ;D ludzie  co za desperaci przez internet zarabiać chcą na ciemnocie  ;D ;D ;D jestem w szoku jak to czytam  :D :D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Baumi

  • Gość
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Gru 2011, 08:23:06 »
Przyznaj się Seba, że nie wiesz co napisać i czasami piszesz to co Ci ślina na jezyk przyniesie. Wiesz do czego służą ww aplikacje? Odpowiedz jest prosta: do wielu rzeczy, m.in. do nauki. Pobaw się kiedys np. wyzej wspomnianym plus500 - nie musisz nic inwestować, a moze czegos sie nauczysz.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Gru 2011, 08:55:13 »
Hej Baumi już ja wiem co pisac i kiedy przeczytaj sobie opinie o tym programie i o problemach z ewt. wyplatą pieniedzy .Pobawic sie owszem mozna ale jak zobaczysz ze jakim wspanialym inwestorem jestes to Cie pokusi zeby z wlasnego konta włożyc pieniadze a wtedy to juz jest nie tak pieknie .Czytałem opinie w kilkunastu językach  ;D nie żebym taki otrzaskany był ---bo nie znam  ;D ale siła internetu pomaga.Pozdrawiam
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Baumi

  • Gość
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Gru 2011, 09:44:26 »
Zadady wplat i wyplat sa jasne, jednak wiele osob nie czyta regulaminów. Tak samo jest np. z betathome - wplacasz kase, bawisz sie, moze nawet zarabiasz na zakladach, ale jak przychodzi do wyplaty to okazuje sie, ze mozesz to zrobic, dopabuse jak zarobisz min. 200 eur (nie pamietam dokladnej kwoty). I nagle wiele osob zaczyna sie wsciakac, a wystarczy czytac regulaminy.

Co do +500 to nigdy nie wlozylem tam ani grosza ale dosc dlugo bawilem się tą aplikacją i uwazam, ze jest dobra do nauki.

Hej Baumi już ja wiem co pisac (...)

O plecieniu co Ci tylko na jezyk przyjdzie mialem na mysli Twoje przezabawne posty z dziedziny informatyki :D Żeby nie rozpoczynac niepotrzebnej dyskusji nie na temat wyjasnie Ci na PW w czym rzecz :)

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Gru 2011, 10:51:18 »
heheh Baumi poprawiłeś mi humor .Ja doskonale wiem ze pisze farmazony bardzo czesto ;D jak jest cos powaznego to i ja jestem powazny ;) a tak to wybacz i inni tez ..juz taki  mam błąd w systemie ;D ;D ale z tymi hakerami to prawda byla tylko ze nie walczylismy wymieniając sie wirusami bo to akurat bylo w tle :)rozmowy

[Posted on: 09 Gru 2011, 10:47:06]

co do trojana to był widocznie tylko jeden odnosnik do pobrania bezposrednio na kompa i od razu pokazało mi sie ze to KON TROJANSKI FakeAV.WNR mam go teraz w przechowalni  ;)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Baumi

  • Gość
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Gru 2011, 13:17:19 »
Czyli twierdzisz, ze "na forum jest trojan", poniewaz, jest odnosnik do niebezpiecznej aplikacji?

poloniainfo.dk

Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Gru 2011, 13:17:19 »

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Gru 2011, 14:12:31 »
niczego  nie twierdze tylko Ci mowie ze wczoraj w watku ..BO POWAGA ZABIJA POWOLI   ;D ktoś wrzucił taką niby odpowiedz ze był duzy napis POBIERZ a pod nim pełno linkow do strony jakiejstam zeby pobrac np.film,gre ,program i miedzy tymi tytułami była aplikacja bezposrednio na kompa tak jak pobierasz np. wtyczke adobe i to był konik ;D .Jak napisałem prośbe o usuniecie to wydaje mi sie ze adminow jeszcze nie było tylko sam urzytkownik to schował :) zresztą specjalnie wszystkie sprawdzałem bo zalatywało jakimś G sam gość miał login ze go nie wymówisz w zadnym języku

[Posted on: 09 Gru 2011, 14:00:13]

Ps. nie wydaje mi sie śmieszne ani nie taki mialem zamiar by kogos rozweselić pisząc to o usunieciu ,bo np ktos kto nie ma dobrej zapory albo ma jakąś darmową wersje ktora nic nie robi to juz by miał sporo problemów za jakis czas by pewnie miał pauze w pisaniu czegokolwiek
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Gru 2011, 17:23:28 »
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: FUTURES FW20
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Gru 2011, 17:23:28 »