poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: ucho  (Przeczytany 15399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: ucho
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Sty 2012, 14:31:45 »
a moze w dupke?
 kiedys kolezanka posluchala takiej rady, zeby oblozyc przeziebione dziecko utartym czosnkiem i poparzyla mu skore.
 co sie nasluchala od lekarza, to jej...

@Faja, nie wiem dlaczego lekarz tylko opieprzył twoją koleżankę  ?!
 Powinien przełożyć twoją koleżankę przez kolano i porządnie stłuc tyłek, za to że malutkie,niewinne i chore dziecko naraziła na oparzenia .
Nigdy!!!Przenigdy!!! Nie zrobiłabym niczego bez wcześniejszego poinformowania się jak zastosować oraz o skutkach ubocznych leku!!!
Co za nieodpowiedzialna i lekkomyślna matka !!!Nie chciało jej się zajrzeć do internetu i poczytać jak/kiedy i czy zastosować u jej dziecka nacieranie czosnkiem???A ty piszesz że to czosnek zaszkodził?!Napisz uczciwie że twoja koleżanka to leniwa ,nieodpowiedzialna,kretynka eksperymentująca na swoim własnym dziecku!!!       

Kilka informacji z pamięci ,więc nie będą precyzyjne.(doczytaj sama  w internecie).
Smarowanie klatki piersiowej np.olejkiem/spirytusem kamforowym (tylko u dzieci starszych) można nałożyć cienką warstwę olejku  pod warunkiem że wcześniej połozy się na ciało warstwę ochronną z tłuszczu np.tłusty krem ,aby nie było bezpośredniego kontaktu olejku kamforowego ze skórą /aby nie doprowadzić do oparzenia.Tak samo jest z czosnkiem .

Czosnek z mlekiem jest naturalnym antybiotykiem ale MUSI być zalane bardzo gorącym mlekiem ,które jest alkaliczne i zabezpieczy ścianki żołądka.Dodatkowo gorące mleko zabije pewne związki w czosnku które doprowadzają do poparzenia.
Dobrze jest wypić jogurt lub śmietanę(tłuste) aby zapewnić ochronę żołądka i ścian jelit.
Należy przyjąć środek osłonowy na wątrobę...itd itp etc .
Zapewniam cię że przy każdym ,absolutnie każdym antybiotyku(czosnek jest tez silnym antybiotykiem)
zasady ochrony organów są takie same .Mądry lekarz ci o tym powie.   

Dlaczego ci o tym piszę ?
Stosując leki/zioła nieważne czy medycyny konwencjonalnej czy niekonwencjonalnej należy zachować środki ostrożności.
Trzeba przestrzegać pewnych zasad ,aby leczenie było skuteczne i aby nie zaszkodzić!!!

A twoja koleżanka natarła malutkie dziecko,które ma w tym wieku b.wrażliwą skórę i stwierdziła "Zobaczymy co się będzie działo???"
Co za (...) !!!!!!!!!!!!!!!    >:( >:( >:(  (Nie napiszę co myślę bo mi wpis skasują! )

Faja daj przeczytać mój wpis twojej koleżaneczce-nieodpowiedzialnej mamuśce!
« Ostatnia zmiana: 18 Sty 2012, 14:42:48 wysłana przez MalaCzarna »

poloniainfo.dk

Odp: ucho
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Sty 2012, 14:31:45 »