poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: BEZ TEMATU  (Przeczytany 6357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
BEZ TEMATU
« dnia: 21 Sty 2012, 22:06:54 »
A mówi sie że nie ma rasizmu ,a dobre wychowanie to najlepiej duńskie .Właśnie wracam sobie do domu ,sam idę naprzeciw siedmiu czy ośmiu duńczyków nawet dwóch czarnoskórych .Wszyscy spoko kolesie , pytają mnie o klub nocny  :) gadamy ,gadamy pytaja sie skąd no to mówie a oni zafascynowani wołają kolege z końca załogi .Podchodzi koń z zaciśnięta piasteczką i mi mówi że jego mamusia jest z Polski tatus z jest Duńczyk ,on sam urodził sie tutaj .Koledzy go uspokajaja  :D :D dzięki czemu sie zorientowałem że on jest zdenerwowany ,to juz wyciagnałem ręce z kieszeni .Uspokoił sie bobas i mnie pyta po co tu jestem , to mu mówie że bardziej mi sie byc może podoba ,jego kolega mówi o czymś innym a on znowu :po co tu jesteś  ??? Jak juz komus sie uda na dobre uciec z biedniejszej Polski to tak uczy swoje dzieci .Niezle mnie to podku..... bede pamiętał kolege na potem NAPEWNO
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

inna

  • Gość
Odp: BEZ TEMATU
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sty 2012, 22:23:38 »
mhhh seba a wpird***** mu a moze przeszlo mu to kolo nosa?

Ja mam jeszcze lepsza historyjke. U nas tu na wsi jes tbrugsen. Dyrektorem jest wstretny nie do opisania koles  ale mily -oki. Dzis dowiaduje sie ze on dziala w jednej organizacji zwanej ORG ktora ma cele faszystowskie. Masakra facet mily i uprzejmy a za skora h*** wie co sie chowa.


Dziwny ten swiat  ::)

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BEZ TEMATU
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sty 2012, 23:41:34 »
Chciałem napisac cos ale w tym roku nie moge być agresywny bo będzie izolatka ;D

[Posted on: 21 Sty 2012, 23:28:05]

Może to jest na rudo farbowanej synek  ;D Panienka po sprostowaniu nawet za tłumacza chciała robic  :)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: BEZ TEMATU
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sty 2012, 23:41:34 »

 

Zabawna tgirl szuka mężczyzny bez uprzedzeń!

Zaczęty przez JennyTSDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3057
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2022, 19:58:27
wysłana przez JennyTS
Kupilem dom w Danii, czy moge przywiezc materialy bud. z PL bez dodatk. podatku?

Zaczęty przez philDział Podatki

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 16081
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2013, 22:36:52
wysłana przez 1941
Jak z Danii można oglądać tvnplayer ipla czy tvp bez blokady?

Zaczęty przez ochlap35Dział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 29196
Ostatnia wiadomość 15 Paź 2018, 19:29:59
wysłana przez Kubens
Festiwal Życia w duchu Porozumienia bez Przemocy! w Danii koło Odense!

Zaczęty przez annaprzybylakDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8792
Ostatnia wiadomość 12 Cze 2012, 21:20:02
wysłana przez aarhusN
zwolnienie z pracy-bez wypowiedzenia

Zaczęty przez marek666Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7060
Ostatnia wiadomość 26 Wrz 2007, 10:17:48
wysłana przez Plant56