poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY  (Przeczytany 70170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inna

  • Gość
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Lut 2012, 00:34:05 »
Ja tez ja szok !!! Dla mnie ona od poczatku byla dziwna. Nie plakala bytla w stanie odp.na pytania itd. Dziwny jest ten swiat

JULIA1964

  • Gość
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Lut 2012, 03:23:07 »
i mali ludzie najczęściej zauważają
no i co nie mowiłam ,,dziwne jet to wszystko ,,moze nie mały czlowiek wszystko widzi ,, a powinno byc prosty człowiek,,moje jest tym razem na wierzchu

JULIA1964

  • Gość
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Lut 2012, 03:24:33 »

a wiesz, ze istnieje cos takiego jak szok, rozpacz? Roznie ludzie reagują w obliczu nieszczescia, sama nie wiesz jakbys sie zachowała, bo tego nie przezyłas.
w fajny sposob okazywała szok . :o

JULIA1964

  • Gość
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lut 2012, 03:27:08 »
Ojej, przepraszam najmocniej JULIO, juz uciekam spac :)

Napisze, ze to nie nasze gdybanie, a  media to robia. Tu sie tylko o tym dyskutuje, przekazuje informacje, mozna przyjac, ze to tez jakas pomoc w poszukiwaniu i nic przykrego nie piszemy. Poczytaj komentarze pod linkami , ktore wyslalam ... nawet nie podoba im sie to, ze sa na czarno ubrani- posadzaja rodzicow o najgorsze...... To jest chore!

Koniec filmu, ide spac. Dobrej nocy

ps. Lukashero, czas pokaze ...: )
no i czas pokazał

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lut 2012, 08:14:13 »
Smutne i straszne :( Cala Polska szukala dziecka a matka taka szopkę robiła. Czułam, ze takie będzie zakończenie, jednak mialam nadzieje, ze dziecko będzie zylo :(
 
 
w fajny sposób okazywała szok . :o
 
Przecież straciła dziecko w nieszczesliwym wypadku, wiedziała o tym od początku i nie Musiała wiele udawać, tylko dobrze grac role poszkodowanej.
 
 JULIO już się tak nie pochwalaj bo obroslas w piórka. Dziecko nie żyje a Ty czujesz jakas satysfakcje z tego, ze Twoje myśli się sprawdziwy. Każdy coś podejrzewał, ale bal się napisać. Ja się bałam, bo oskarzyc kogoś o zabójstwo to .... :-\ brak slow.Chciałam się mylić.. :(
 
 ps. oby jeszcze sie nie okazało , ze  " .... bo ona wciaz plakala"

Offline mbj

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: +0/-0
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Lut 2012, 08:43:54 »
Straszne i smutne. Od początku ta historia wydawała się nieprawdziwa. A ja i tak mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec, że matka i tak nie mówi całej prawdy.
 

Offline dysza2412

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Lut 2012, 09:07:24 »
To co się wydarzyło to naprawdę...brak słów a łzy same cisną się do oczu. Szkoda dziecka zwłaszcza, że od samego początku mała musiała walczyć o życie, w końcu urodziła się jako wcześniak.
Z jednej strony można by pomyśleć matka taka duchowna przecież i porzucić ciało swojej córki pod drzewem, ale z drugiej strony każdy człowiek jest inny, inaczej reaguje psychicznie na tego typu zdarzenia, więc myślę, że nie powinniśmy oceniać matki bo tak naprawdę nikt z nas nie wie co w danym momencie się stało, co się z nią działo. Nikt z nas na forum, mam nadzieję, nie musiał być i nie będzie w tego typu sytuacji...Nie wiadomo jak człowiek w takim przypadku sam by się zachował. Jeden dostaje szoku i kombinuje ze strachu, drugi zachowuje zimną krew dzwoni na pogotowie lub wzywa pomocy....Ja sama nie jestem w stanie powiedzieć jak bym się zachowała. Każdy człowiek jest inaczej "skonstruowany".

poloniainfo.dk

Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Lut 2012, 09:07:24 »

Offline RybkaWillego

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 56
  • -Otrzymane: 114
  • Wiadomości: 572
  • Reputacja: +28/-12
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Lut 2012, 10:10:56 »
Jestem w szoku. Podejrzewałam co prawda, że sprawa może się tak, zakończyć, ale miałam cały czas nadzieję, że jednak się mylę. Jedno czego nie rozumiem, to to jak matka, która kocha swoje dziecko, po jego śmierci ( nawet jeżeli śmierć była wynikiem tragicznego wypadku) może zostawić jego ciało gdzieś pod drzewem, a później tak bezczelnie kłamać o jego porwaniu. Dziecko bez względu na to jak zginęło, ma prawo do pochówku. To co zrobiła ta kobieta jest dla mnie niezrozumiałe i niewybaczalne.
Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy.

JULIA1964

  • Gość
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Lut 2012, 11:31:29 »
Smutne i straszne :( Cala Polska szukala dziecka a matka taka szopkę robiła. Czułam, ze takie będzie zakończenie, jednak mialam nadzieje, ze dziecko będzie zylo :(
 
  Przecież straciła dziecko w nieszczesliwym wypadku, wiedziała o tym od początku i nie Musiała wiele udawać, tylko dobrze grac role poszkodowanej.
 
 JULIO już się tak nie pochwalaj bo obroslas w piórka. Dziecko nie żyje a Ty czujesz jakas satysfakcje z tego, ze Twoje myśli się sprawdziwy. Każdy coś podejrzewał, ale bal się napisać. Ja się bałam, bo oskarzyc kogoś o zabójstwo to .... :-\ brak slow.Chciałam się mylić.. :(
 
 ps. oby jeszcze sie nie okazało , ze  " .... bo ona wciaz plakala"
Oj solvej ,nikt w piorka nie obrasta ,jak znasz zycie to nie potrzeba duzo czasu by wiedziec ze ona grała.teraz ona tez gra ,bo dobrze przemyslała co mowic, obawiam sie ze zrobiła cos gorszego z ciałem dziecka .gorzej jak dziecko zyło i przechodziło meki,Solvej naprawde nie trzeba byc pucusiem ,by bac sie napisac to co sie mysli.z całym szacunkiem dla twojej osoby ,bo lubie twoje posty ,mimo ze jest to wirtualnie.pozdrawiam i nie miej mi za złe ze akurat Ciebie przytoczyłam .

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lut 2012, 11:37:51 »
Wciaz nie wykryto prawdy, wiec trzeba sie powstrzymac przed sadami.
Jeszcze czas nie pokazal wszystkiego ...

JULIA1964

  • Gość
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Lut 2012, 12:05:41 »
cały czas nadaja w tv,troche dziwne ze tam gdzie podała miejsce ukrycia zwłok znaleziono tylko kurtke .

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Lut 2012, 12:11:05 »
Niewiarygodne a jednak zdarzaja sie rozne rzeczy na tym swiecie.Biedne dziecko,choc uwazam i mysle ze nie tylko ja iz to wszystko calkiem inaczej wygladalo,a matka probuje cos ukryc...obym sie mylil.

Offline vaxa_rys

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 475
  • Reputacja: +4/-6
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Lut 2012, 14:44:35 »
Jestem w szoku. Podejrzewałam co prawda, że sprawa może się tak, zakończyć, ale miałam cały czas nadzieję, że jednak się mylę. Jedno czego nie rozumiem, to to jak matka, która kocha swoje dziecko, po jego śmierci ( nawet jeżeli śmierć była wynikiem tragicznego wypadku) może zostawić jego ciało gdzieś pod drzewem, a później tak bezczelnie kłamać o jego porwaniu. Dziecko bez względu na to jak zginęło, ma prawo do pochówku. To co zrobiła ta kobieta jest dla mnie niezrozumiałe i niewybaczalne.


jesli to byl naprawdę wypadek, to matka mogla byc w szoku i się bała, ze zostanie osadzona o zabójstwo. Cialo porzucila i wymyslila bajke o porwaniu z nadzieją, ze na drugi dzien ktos cialo znajdzie i bedzie  "po jej mysli". za dlugo to trwalo, dlatego nie wytrzymała.Pytanie teraz, co sie stało z cialem dziecka...

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Lut 2012, 15:10:07 »

Pytanie teraz, co sie stało z cialem dziecka...

Rutkowski na konferencji mowil, co moglo sie stac z cialem dziecka ...:(

Offline alu27

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Lut 2012, 19:33:06 »
Sama nie wiem ale coś mi mówi że dziewczynka nadal żyje.Być może nie wierze tej matce już w ani jedno słowo i ten wypadek w domu to kolejna ściema z matki strony,oby tak było.

poloniainfo.dk

Odp: PORWANIE 6 MIESIĘCZNEJ MAGDY
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Lut 2012, 19:33:06 »

 

Koleżanka, Kolega dla 8 miesiecznej dziewczynki, Horsens

Zaczęty przez artur.wp.plDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4422
Ostatnia wiadomość 16 Cze 2016, 15:27:24
wysłana przez artur.wp.pl