poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem  (Przeczytany 150256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #405 dnia: 03 Mar 2012, 22:17:13 »
Pewien polski filozof którego kiedys poznałem (był seksoholikiem i kobieciażem )powiedział mi że kobieta to nawet niekiedy niewie a juz siedzi  :) myslę że kury tymbardziej ;) się to dotyczy
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #406 dnia: 03 Mar 2012, 22:25:02 »
Napisalas co mysli kogut. Kura natomiast mysli: dobra, jeszcze tylko jedno kolko, zeby sasiadki nie plotkowaly i mu sie oddam :)

hahahahaha dobre , nie znałam tego ,naprawdę dobre !!!  :D Nie wiedziałam Jomir,że potrafisz też zartować. :)
Z tymi relacjami pomiędzy kogutami i kurami nigdy nie wiadomo czy to dla jaj czy na serio!  ;D ;) ;)

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #407 dnia: 03 Mar 2012, 22:29:16 »
Pewien polski filozof którego kiedys poznałem (był seksoholikiem i kobieciażem )powiedział mi że kobieta to nawet niekiedy niewie a juz siedzi  :) myslę że kury tymbardziej ;) się to dotyczy

KOGUT seksoholik i kobieciarz ??? ufff...
 A kura nie wie kiedy siedzi ...doprecyzuj z tym siedzeniem kury bo nie jarzę o co chodzi.  :o

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #408 dnia: 03 Mar 2012, 22:32:25 »
KOGUT seksoholik i kobieciarz ??? ufff...
 A kura nie wie kiedy siedzi ...doprecyzuj z tym siedzeniem kury bo nie jarzę o co chodzi.  :o
Jak zaczniesz sie kiedys spotykać z osobnikiem płci przeciwnej to sie nauczysz
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #409 dnia: 03 Mar 2012, 22:33:16 »
Jak zaczniesz sie kiedys spotykać z osobnikiem płci przeciwnej to sie nauczysz

Mama mi nie pozwoli. 

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #410 dnia: 03 Mar 2012, 22:33:34 »
........powiedział mi że kobieta to nawet niekiedy niewie a juz siedzi  :) myslę że kury tymbardziej ;) się to dotyczy

Jak kobieta już siedzi to kura tymbardziej - pewne. Słyszałem kiedyś anegdotkę: dlaczego kobieta nie chodzi po podwórzu i nie dziobie jak kura? Bo kobieta ma o jeden zwój mózgowy więcej  ;D.
Zaraz grono feministek mnie zagryzie na śmierć  :D :D.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #411 dnia: 03 Mar 2012, 22:34:47 »
Dzieki, super. Usmialam sie setnie, cokolwiek to znaczy :)
kliknij na zdjecie pod tym pytaniem ,jest wiecej śmiechu :) ..aha to jest na stronie 27 ;D ;D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #411 dnia: 03 Mar 2012, 22:34:47 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #412 dnia: 03 Mar 2012, 22:35:29 »
Aisek, mam nadzieje, ze nie sprawilam Ci przykrosci. Bo wyrazilam sie nieprecyzyjnie.
Moje podsumowanie dotyczylo dyskusji Malej Czarnej z Jensem.
Nie, nie:) To tak ogolnie, moje wrazenie.... calosci forum. Mnie bardzo pomoglo i caly czas pomaga. Nie przeszkadzaja mi "dygresje" nie zwiazane z tematem, bo sama jestem gadula i lubie jak slowa plyna, bo "Polacy nie gesi i swoj jezyk maja...":). Ale czy komus, kto bedzie w podobnej sytuacji, rowniez pomoze??
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #413 dnia: 03 Mar 2012, 22:36:43 »
Greq jak miło Cie widzieć ,co Ty na marsie byłeś  ??? :)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #414 dnia: 03 Mar 2012, 22:38:47 »
Ach Jensuś ,złość piękności szkodzi !  ;) :'(
Czy ja Hildzię wiąże z twoją rodziną  ? Absolutnie nie ! To ona sama mąci twoje życie .A ja ratuję cię przed tym babsztylem !  Doceń moją ofiarność !


p.s. JENS nie zrobiłam niczego czego byś ty już wcześniej nie zrobił przeciwko innym na tym forum,dlaczego więc tobie wolno a mnie nie ? ;) :D
Płacę tak samo za internet jak ty , no to i pozwalam sobie tak jak ty ! :) Jest równouprawnienie,tak czy nie? ;D :P
ja adwokata nie potrzebuje .zebys mnie broniła .a jak rownouprawnienia to bedziecie tez pracowac do 67 roku zycia.ok

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #415 dnia: 03 Mar 2012, 22:39:20 »
Jak kobieta już siedzi to kura tymbardziej - pewne. Słyszałem kiedyś anegdotkę: dlaczego kobieta nie chodzi po podwórzu i nie dziobie jak kura? Bo kobieta ma o jeden zwój mózgowy więcej  ;D.
Zaraz grono feministek mnie zagryzie na śmierć  :D :D.

Grzesiu ale ja ciągle nie rozumiem związku starego koguta seksoholika i kobieciarza (w/g seby) z siedzącą kurą.
A w/g Jomir ta kura tylko dla niepoznaki przed sąsiadkami  ucieka a potem i tak mu się oddaje.

To nie pasuje razem...

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #416 dnia: 03 Mar 2012, 22:41:48 »
ja adwokata nie potrzebuje .zebys mnie broniła .a jak rownouprawnienia to bedziecie tez pracowac do 67 roku zycia.ok

A muszę cię bronić przed kurami nie z twojego podwórka.

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #417 dnia: 03 Mar 2012, 22:43:08 »
Hmmmmm, naprawde nie spodziewalam sie, ze taka awanture wywolam moim tematem.... Nie wiem, dobrze, zle. Oby  komus tez sie to przydalo:)
sorki ale i w urzedach nie chca za bardzo z toba rozmawiac i ci pomoc ,czyli cos w tym jest .moze twarzowe? :P

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #418 dnia: 03 Mar 2012, 22:49:56 »
Grzesiu ale ja ciągle nie rozumiem związku starego koguta seksoholika i kobieciarza (w/g seby) z siedzącą kurą.
A w/g Jomir ta kura tylko dla niepoznaki przed sąsiadkami  ucieka a potem i tak mu się oddaje.

To nie pasuje razem...
oj Ty grzesiowa  :Djak by mój znajomy taką kure jak ty dorwał to by następną kreske w kalendarzyku zakreślił na czerwono by Cie pewnie usadził paroma ruchami po wentylkach  ;D ;D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #419 dnia: 03 Mar 2012, 22:53:34 »
Aisak napisała
Hmmmmm, naprawde nie spodziewalam sie, ze taka awanture wywolam moim tematem.... Nie wiem, dobrze, zle. Oby  komus tez sie to przydalo:)



Ależ oczywiście,że pomogłaś  !!! Dzięki tobie nie będzie ogłoszenia Jensa Polska partnerka wyrzuciła mnie z domu
ufff ...ta obca kura do naszego Jensa już nie podejdzie . Jens zrozumiał ,że ma siedzieć w swoim kurniku!  ;) :D

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #419 dnia: 03 Mar 2012, 22:53:34 »

 

Czy moglby ktos przetlumaczyc zalaczony dunski tekst?

Zaczęty przez core82Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8175
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2016, 19:51:30
wysłana przez Emill
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 18923
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl
jezyk dunski

Zaczęty przez FuzzeDział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8271
Ostatnia wiadomość 21 Wrz 2017, 13:32:12
wysłana przez Jomir
Ktos pomoze mi przetlumaczyc na jezyk dunski

Zaczęty przez slawomir111Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9010
Ostatnia wiadomość 28 Gru 2016, 14:26:19
wysłana przez slawomir111
Duński odpowiednik polskiego BIK

Zaczęty przez GośćDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9964
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2008, 17:10:55
wysłana przez lolo